معرفی و دانلود کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری

عکس جلد کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری

کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری نوشته‌ی استیو مقدم، راهنمایی مناسب برای کسانی‌ست که می‌خواهند براساس اصولی مشخص و کاربردی به شناختی واقعی از خود دست یابند و بتوانند به اهداف مورد نظر در زندگی شخصی و شغلی‌شان برسند.

درباره کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف‌گذاری:

کتاب حاضر به شما کمک می‌کند تا شناختی عمیق‌تر و جامع‌تر نسبت به خود داشته باشید و بدانید چه نقاط قوت و ضعفی در درون‌تان دارید. این امر سبب موفقیت و پیشرفت روزافسون شما در کار و زندگی‌تان می‌شوند و درنهایت به نقشه راه خودشناسی و هدف‌گذاری دست پیدا می‌کنید.

همانطور که می‌دانید اگر به خودشناسی برسید، به راحتی می‌توانید خواسته‌ها و آرزوهایتان را تجزیه و تحلیل کنید و برای رسیدن به هر یک از آن‌ها برنامه‌ریزی درستی انجام دهید. کتاب نقشه راه خودشناسی و هدف‌گذاری تمرین‌هایی را برایتان در نظر گرفته که می‌توانید به درکی دقیق و همه جانبه از شخصیت‌تان دست یابید؛ بدون آنکه خود واقعی‌تان را سانسور کنید.

این اثر جذاب و مفید اولین کتاب از سری کتاب‌های اسمارت بیزینس (smart business philosophy) به شمار می‌رود. این مجموعه از پنجاه عنوان متفاوت تشکیل شده که همگی به زبان انگلیسی هستند و تاکنون چندین بخش آن به فارسی ترجمه شده است.

کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف‌گذاری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید به دور از کلیشه‌های رایج و با روشی کاربردی و عملی به خودشناسی برسید و بتوانید به طور دقیق آینده‌ای را برای خود ترسیم کنید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف‌گذاری می‌شنویم:

در جدول 6 کنار ستون نقاط قوت و نقاط ضعف در صفحه‌ای که به هر هدف و خواسته اختصاص داده‌اید، ستون سومی برای درج موانعی دستیابی به آن هدف و خواسته اضافه کنید. برای هر هدف و خواسته فهرست موانع دستیابی به آن را مشخص کنید؛ مثلا برای راه اندازی بیزینس با موانعی از جمله رقابت شدید، کمبود نیروی انسانی، کمبود سرمایه و مواردی از این قبیل مواجه هستید.

نمونه جدول پر شده شماره هفت را بشنوید و جداول خود را به همین ترتیب تکمیل کنید. موانع شامل موارد بسیاری می‎‌‌شوند؛ برخی از آن‌ها ممکن است بسیار ساده و پیش پا افتاده باشند اما برخی بزرگ و گاهی لاینحل هستند. همه را بدون خود سانسوری در جدول قرار دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
مقدمه / بخش اول
۱۸ دقیقه
بخش دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۶ دقیقه
بخش هفتم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۱۷ دقیقه
نتیجه گیری
۱۵ دقیقه
تصمیم گیری درباره اهداف و خواسته‌های حذف شده یا رویایی
۱۷ دقیقه
ضمیمه پ؛ منبع باز؛ مثال یک: پرزنتیشن هوشمندانه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری
نویسنده
گویندهمهیار ستاری
ناشر صوتیانتشارات موج کتاب
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری

برای دریافت کتاب صوتی نقشه راه خودشناسی و هدف گذاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.