معرفی و دانلود کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی

عکس جلد کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی
قیمت:
28000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی

کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی اثر برندن برچارد، یک راهنمای عملی و جامع برای ایجاد و تکرار عادت‌های خوب است. این اثر به روشنی برای شما شرح می‌دهد که چگونه برخی از اشخاص عالی می‌شوند، برخی شکست می‌خورند و تعداد زیادی از مردم نیز هیچ‌گاه برای هدفی تلاش نمی‌کنند.

کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی (High Performance Habits) به مدت طولانی جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون و نیویورک تایمز بوده است. این اثر به شما می‌آموزد که چگونه تفکرات و رفتارهایتان را مدیریت کنید و به نحوی آن‌ها را تنظیم کنید که بتوانید رشد، رفاه و رضایت را در حین تلاش‌هایتان تجربه کنید. این اثر نقشه‌ی فراری است که ما را از جست‌وجوی موفقیت ظاهری که فقط روح را درگیر می‌کند نجات می‌دهد و تنها به سوی موفقیت پیش می‌برد.

برندن برچارد (Brandon Burchard) یکی از درخشان‌ترین و برجسته‌ترین مربیان در زمینه‌ی توسعه‌ی مهارت‌های فردی در تاریخ است. ویدئو‌های او با موضوع توسعه‌ی شخصی بیش از صد میلیون بازدید داشته است. بیش از 1.6 میلیون شخص در دوره‌های آنلاین او شرکت کرده‌ یا مجموعه ویدئوهای او را دیده‌اند. به همین دلایل، سایت Oprah.com او را به عنوان یکی از موفق‌ترین مربیان آنلاین تاریخ معرفی کرده است. سمینار پرطرفدار برندن برچارد آکادمی متخصصان نام دارد، مجله‌ی کارآفرین که برای رهبران اندیشمند شبکه‌های اجتماعی گردآوری شده است، این سمینار را به عنوان یکی از پنج سمینار برتری که همه‌ی کارآفرینان باید در آن شرکت کنند، می‌داند.

این کتاب نتیجه‌ی 20 سال علم و آگاهی نویسنده است که به نقشه‌ی راهی برای شما تبدیل شده است. تحقیق برای رسیدن به پاسخ سه سوال مهم و اساسی زیر است:

1- چه چیزهایی موجب می‌شود که بعضی اشخاص و تیم‌ها زودتر موفق شوند و موفقیت‌شان را در طولانی مدت حفظ کنند؟
2- از بین آن‌ها که موفق به این کار می‌شوند، چرا بعضی در این راه احساس بیچارگی می‌کنند و بعضی افراد خوشحال هستند؟
3- چه چیزی به افراد گوناگون شوق و انگیزه می‌دهد تا در پی سطوح بالاتر موفقیت بروند، و چه نوع عادت‌ها، آموزش‌ها و پشتیبانی به آن‌ها یاری می‌رساند تا سریع‌تر ارتقاء پیدا کنند؟

موضوع اصلی این کتاب آموزش عادت‌هایی است که شما را به انسان موفقی تبدیل می‌کنند. این کار برای این است که به شما یاری کند عادت‌ها را از نظر مفهومی بفهمید و همچنین بتوانید با اطمینان خاطر آن‌ها را تمرین کنید. هم‌چنین بدانید که چگونه فکر می‌کنید و به چه عادت‌هایی نیاز دارید تا به شکل آگاهانه در زندگی خودتان به کار ببرید. این کتاب دربردانده‌ی راهبردهای مفیدی است که از آن‌ها برای ارتقاء زندگیتان می‌توانید استفاده کنید.

برندن برچارد (Brendon Burchard)، نویسنده‌ی آمریکایی و موسس آکادمی High Performance است. این آکادمی، درس‌هایی در حوزه‌های تجارت، کارآفرینی، روانشناسی، تولید و فن مذاکره به دانشجویان ارائه می‌کند. نقطه‌ی عطف زندگی برندن برچارد حادثه‌ی تصادفی است که در 19 سالگی تجربه کرده است، او پس از این حادثه، ویدیویی درباره‌ی این ماجرا ضبط کرد که با استقبال بی‌نظیری از مخاطبان همراه شد.

جملات برگزیده کتاب عادت‌های عملکرد عالی:

- مشکل شما رسیدن به دست‌آورد نیست بلکه؛ تنظیم‌ شدن است.
- معنی زندگی همان چیزی است که خودتان برایش در نظر می‌گیرید.
- اگر ایده‌هایتان شفاف نباشد، موقع حرف زدن فقط دارید از خودتان صدا درمی‌آورید.
- افراد دارای عملکرد بالا موفق‌تر از همکاران خود هستند، با این حال استرس کمتری دارند.
- بیشتر مردم به آن اندازه احساس شادی می‌کنند که خودشان در ذهن‌شان تنظیم کرده‌اند.
- انگیزه آن‌ چیزی است که موجب آغاز کار است. عادت آن چیزی است که موجب می‌شود کار را ادامه دهید.
- هیچ‌وقت کاملاً نمی‌فهمید چه اتفاقی دارد می‌افتد، فقط هم‌چنان خود را سازگار کنید، زیرا فردا دوباره همه‌چیز تغییر می‌کند.
- آن‌ها که عملکرد بالا دارند عاشق به چالش کشیده‌ شدن هستند و بیش از بقیه به خودشان اطمینان دارند که علی‌رغم وجود مشکلات به اهداف خود دست پیدا می‌کنند.

در بخشی از کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی می‌شنویم:

تحقیق ما نشان داده است که شادی نقش بزرگی در موفقیت افراد دارای عملکرد بالا ایفا می‌کند. احتمالاً به خاطر می‌آورید که شادی یکی از سه حس عاطفی مثبت تعریف کننده تجربیات افراد دارای عملکرد بالا است (اعتماد به نفس و درگیری کامل فیزیکی و ذهنی در لحظه که اغلب به‌عنوان حضور یا هوشیاری ذهنی نامیده می‌شوند، آن دو مورد دیگر هستند). برای همین است که من پیشنهاد می‌دهم که اگر تصمیم گرفته‌اید و قصد و نیت خود را به شکلی مشخص کرده‌اید که انرژی‌تان بالاتر رود و زندگی‌تان تغییر کند، آن تغییر را «آوردن شادی بیشتر» به زندگی روزمره‌ی خودتان قرار دهید. شادی فقط موجب تبدیل شدن شما به فرد دارای عملکرد بالا نمی‌شود، بلکه تقریباً تمام دیگر عواطف مثبت انسانی که در زندگی طالب‌شان هستیم را هم با خود به همراه می‌آورد. من هیچ حس عاطفی نمی‌شناسم که مهم‌تر از عشق باشد، ولی همچنین اعتقاد دارم که عشق بدون شادی می‌تواند احساس پوچی داشته باشد.

عواطف مثبت، مثل انرژی بالا و عملکرد بالا، به‌طور کلی پیش‌بینی کننده‌های زندگی خوب هستند. افراد دارای عواطف مثبت بیشتر، زندگی‌های مشترک رضایت‌بخش‌تر دارند، پول بیشتر در می‌آورند و وضعیت سلامت آن‌ها بهتر است. وقتی حس عاطفی مثبت وجود داشته باشد، دانشجویان در امتحانات نمره‌ی بهتر می‌آورند، مدیران تصمیمات بهتر می‌گیرند و در تیم‌های خودشان عملکرد موثرتری دارند، پزشکان بیماری‌ها را بهتر تشخیص می‌دهند و مردم مهربان‌تر هستند و به دیگران بیشتر کمک می‌کنند. دانشمندان عصب‌شناس متوجه شده‌اند که عواطف مثبت موجب برانگیخته‌شدن رشد سلول‌های جدید می‌شود (پلاستیسیته) این در حالی است که عواطف منفی موجب از بین رفتن سلول‌ها است.

داده‌های اطلاعاتی شاخص عملکرد بالا نشان می‌دهد که افرادی که به‌طور کلی دارای امتیاز بالاتر در شاخص عملکرد بالا هستند و طبق گزارش در طولانی مدت موفق‌تر از همتایان خود بوده‌اند، در عین حال نسبت به همتایان خود شادتر و دارای نگاه مثبت‌تر بوده‌اند. آن‌ها همچنین انرژی و عواطف منفی کمتری را تجربه می‌کنند.

در مصاحبه‌ها کاملاً واضح است که افراد دارای عملکرد بالا وقتی در رابطه با مهارت، حرفه و روابط اجتماعی خود صحبت می‌کنند بسیار شاد هستند. این‌طور نیست که آن‌ها همیشه از تمام کارهای سختی که منجر به موفقیت می‌شوند لذت ببرند اما آ‌ن‌ها قدردان و خوشحال از مهارت‌ها و به‌طور کلی فرصت موجود جهت ارائۀ کارهایشان هستند. مشخص شده است که شادی، بیش از هر چیز دیگری، به آن‌ها انرژی واقعی می‌دهد. اگر احساس شادی داشته باشید، ذهن‌تان، بدن‌تان و ساختار عاطفی‌تان همگی قدرت پیدا می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
78 دقیقه
مقدمه
52 دقیقه
در جستجوی عملکرد عالی
94 دقیقه
بخش اول: عادت‌های شخصی - عادت شماره 1 در عملکرد بالا
88 دقیقه
عادت شماره 2 عملکرد عالی: انرژی ایجاد کنید
110 دقیقه
عادت شماره 3 در افراد دارای عملکرد عالی: ضرورت را بیشتر کنید
107 دقیقه
بخش دوم: عادت‌های اجتماعی - عادت شماره 4 عملکرد عالی: افزایش بهره‌وری
94 دقیقه
عادت شماره 5 در افراد دارای عملکرد عالی: تاثیرگذار باشید
89 دقیقه
عادت شماره 6 در افراد دارای عملکرد عالی: از خودتان شجاعت نشان دهید
83 دقیقه
بخش سوم: حفظ موفقیت - آنچه عملکرد بالا را از بین می‌برد - مراقب سه دام باشید
46 دقیقه
آخرین نکته

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی
نویسنده
مترجمفرزان حسنی
گویندهبهنام قربانی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
28000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی

mostafa alavi
۱۳۹۸/۸/۱۸
نویسنده به حقیقتی اشاره دارد که تمامی معلمان ادوار مختلف برای تربیت انسانهای بزرگ سعی داشته‌اند بکار ببرند. هرچند ساده به نظر می‌رسد. گوش دادن به این کتاب باعث اگر در مسیر موفقیت هستید و از دیگران بازخورد نمی‌گیرید با اطمینان خاطر و سرعت بیشتری ادامه دهید و اگر هم بدون هدف به هر سمت و سویی می‌روید اصلاح مسیر کنید.
Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۶/۳
عالی بود واقعا... چقدر آموزنده و تاثیر گذار. پیشنهاد میکنم واقعا حتمن گوش بسپرید به این کتاب... وقت بگذارین و با دقت متوجه نکات خاص و جدیدش بشید. مرسی از گروه کتابراه
Omid Baseri
۱۳۹۸/۶/۲۱
گوینده کتاب با سرعت خیلی زیادی کتابو میخونه و بسیار پیش میاد فراز و فرودهای جملات اشتباهه و باعت از دست رفت رشته کلام میشه.
hiva gh
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
یکی از کتاب‌های خوبی است که اگر به تمرینات و روش‌های ارائه شده در این کتاب عمل کرد حتما به موفقیت میرسیم.
حسین محبوب
۱۴۰۲/۳/۲۶
بجای این کتاب کتاب قدرت عادت رو گوش کنید خیلی بهتره
چون به درک میرسونه
بازم ممنون از کتابراه
منصوره ستوده
۱۳۹۸/۵/۲۳
بسیار عالی وکاربردی به شدت پیشنهاد میکنم
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
عادت‌های شما میتواند موفقیت شما را تضمین کند
فرزاد مرادی
۱۴۰۰/۱۰/۹
بسیار ترجمه بد و با حاشیه فراوان و خسته کننده
fatemeh jamali
۱۳۹۸/۸/۲
خیلی در هم بود. نمی‌رفت سر اصل مطلب
پگاه ناصرشریف
۱۴۰۱/۷/۲
بسیار عالی و متفاوت و کاربردی
Afsaneh Rahman
۱۳۹۸/۶/۲۱
عالی بود، متشکرم
جلال دهقان نیری
۱۳۹۸/۸/۲۷
عالی
خیلی مفید و کاربردی بود
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی

برای دریافت کتاب صوتی عادت‌های عملکرد عالی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.