معرفی و دانلود کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید

عکس جلد کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید
قیمت:
۳۵۰۰۰ 17500 تومان ۵۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید

کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید، اثر جول اوستین به شما می‌آموزد که چگونه با استراتژی‌های خاص و شگفت‌انگیز ذهن خود را برنامه‌ریزی کنید و به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یابید زیرا منشا زندگی پیروزمندانه و موفق ذهن شماست.

شما به گونه‌ای آفریده شده‌اید که می‌توانید به هر چیزی که می‌خواهید دست پیدا کنید و یک زندگی پر رونق، پیروز و سرشار از ایمان داشته باشید که لایقش هستید. اما اگر ذهن شما نادرست برنامه‌ریزی شده باشد به جای دیدن فرصت‌ها، تنها محدودیت‌ها را خواهید دید و در زندگیتان شکست جایگزین پیروزی خواهد شد. راهکارهای کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید (Think Better Live Better) باعث می‌شود که با برنامه‌‌ریزی مجدد ذهن، به موفقیت‌ها و اهداف جدید در سطوح بالاتر دست یابید و زندگی شادتری داشته باشید.

جول اوستین (Joel Osteen) در این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه افکار محدود کننده و مخرب زندگی‌تان را از بین ببرید و با کنترل کردن افکار ذهن‌تان زندگی خارق‌العاده‌ای برای خود و خانواده‌تان خلق کنید. وقتی یاد بگیرید که افکار ناخوشایند را حذف کنید و بر ارزش‌هایی تمرکز کنید که آفریدگار هستی به شما عطا کرده است، الطاف خداوندی از راه‌های تصور نشدنی به شما خواهد رسید.

باید بدانید که از همان آغاز خداوند شما را به نحوی برنامه‌ریزی کرده که پیروز، سلامت، قوی و خلاق باشید. وقتی یاد بگیرید که چگونه افکار محدودی که ذهنتان را درگیر کرده، رها کنید و و روی ارزش‌های خود تمرکز کنید می‌توانید به زندگی حیرت‌آوری که خدا برای شما انتخاب کرده، برسید. زمانی که خوب فکر می‌کنید؛ مطمئن باشید که زندگی شما بهتر خواهد شد. این کتاب ابزاری برای حذف تفکر ناکارآمد به شما می‌بخشد و قدرت کنترل افکار و زندگی پیروزمندانه را برای‌تان به ‌ارمغان می‌آورد.

جول اوستین، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های جول، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شبیه است تا موعظه دینی. او تا به حال کتاب‌های پرفروشی را منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید می‌شنویم:

ذهن ما مانند یک کامپیوتر است. هرطور آن را برنامه‌ریزی کنیم به همان صورت عمل می‌کند. ممکن است شما قوی‌ترین کامپیوتر ساخته شده را داشته باشید، سریع‌ترین و آخرین مدل که دارای بیشترین حافظه‌ی ممکن باشد اما اگر نرم‌افزار اشتباهی روی آن نصب کنید آن‌طور که باید باشد کارایی نخواهد داشت. همه‌ی ما مشکل ویروس داشته‌ایم، حتی در عالی‌ترین کامپیوترها هم ویروس وارد می‌شود و شروع می‌کند به آلوده کردن نرم‌افزارها. طولی نمی‌کشد که کامپیوتر کند می‌شود، بعد از آن هم دیگر نمی‌توانید به فایل‌هایتان دسترسی داشته باشید. هیچ‌کدام این‌ها به این معنی نیست که کامپیوتر اشکال دارد یا ضعیف است. سخت‌افزار کامپیوتر درست است اما دلیل این است که یک نفر نرم‌افزار را دوباره برنامه‌ریزی کرده. داخل آن به نوعی به هم ریخته، حالا نرم‌افزار آلوده شده‌ است.

به همین ترتیب وقتی خداوند شما را خلق کرد، قدمی به عقب برداشت و گفت «شاهکار دیگری خلق کردم». سخت‌افزار شما عالی است، سایز شما کاملاً درست است، ملیت شما درست است، استعدادهایی که خداوند به شما داده همگی درست هستند، به علاوۀ همۀ این‌ها خداوند نرم‌افزار درست را هم در درون شما قرار داده است. از همان آغاز او شما را به نحوی برنامه‌ریزی کرده که پیروز، سلامت، قوی و خلاق باشید. نرم‌افزار اصلی شما می‌گوید «تو می‌توانی همه‌چیز را با کمک خداوند انجام دهی». خداوند شما را این‌طور برنامه‌ریزی کرده «به‌ هر آنچه که دست بزنی رونق می‌گیرد و به موفقیت می‌رسد»، او شما را این‌طور برنامه‌ریزی کرده «تو اصل هستی نه فرع، تو وام دهنده هستی نه وام گیرنده، تو پیروز هستی نه قربانی». شما را به نحوی برنامه‌ریزی کرده‌اند که زندگی پررونق، پیروز و سرشار از ایمان داشته باشید، خالق شما به این نحو شما را طراحی کرده.

دلیل این‌که ما همیشه این نوع زندگی پر از رونق و فراوانی را تجربه نمی‌کنیم این است که به ویروس‌ها اجازه می‌دهیم نرم‌افزار ما را آلوده کنند، ما به خودمان می‌گوییم «هرگز موفق نخواهم شد، من آن‌قدرها استعداد ندارم، من هرگز به این اعتیاد غلبه نمی‌کنم، مدت‌ها است که اعتیاد دارم، من کند هستم، دست‌وپا چلفتی هستم، من زشتم، هیچ‌چیز خوبی در آیندۀ من وجود ندارد». از آن‌جا که نرم‌افزار ما آلوده شده دائم با اعتمادبه‌نفس کم زندگی می‌کنیم، حس و حالمان منفی است، باور نمی‌کنیم که رویاهایمان به حقیقت خواهند پیوست و انتظار نداریم مشکلاتمان برطرف شوند.

اما خبر خوب این است که شما هیچ مشکلی ندارید، شما هم مثل آن کامپیوتر هیچ مشکلی ندارید، نقص یا اشکال ندارید، مشکل از نرم‌افزار شما است، باید خود را از ویروس‌ها خلاص کنید. در تمام طول روز فقط به آنچه که خالق‌تان در مورد شما می‌گوید توجه کنید «من مورد رحمت خدا هستم، من قوی هستم، من سلامت هستم، من اعتماد به نفس دارم، من زیبا هستم، من با ارزش هستم، من پیروز هستم» شما باید به سراغ نرم‌افزار اصلی خود بروید. اگر تفکرتان محدود شده، زندگی‌تان محدود خواهد شد، وقتی بهتر فکر کنید زندگی بهتری خواهید داشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
34 دقیقه
فصل اول: ذهن خود را دوباره برنامه‌ریزی کنید
35 دقیقه
فصل دوم: برچسب‌های منفی را بکنید
26 دقیقه
فصل سوم: حداکثر توان خود را آزاد کنید
29 دقیقه
فصل چهارم: به پیروزی فکر کن تا پیروز شوی
28 دقیقه
فصل پنجم: آبستن امکانات
25 دقیقه
فصل ششم: وعده خداوند در وجود شما است
30 دقیقه
فصل هفتم: درخواست بزرگ داشته باشید
30 دقیقه
فصل هشتم: هر چه نیاز دارید را در اختیار دارید
32 دقیقه
فصل نهم: تاج خود را حفظ کنید
31 دقیقه
فصل دهم: به خاطر داشته‌ باش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید
نویسنده
مترجمفرزان حسنی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ 17500 ت ۵۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید

Hemn Muhammadzada
۱۳۹۹/۷/۲۸
واقعاً همه کتاب‌های جول اوستین محشر هستن، من اکثر کتاب‌های ایشون رو مطالعه کردم و بنظرم اگر تابحال از جول اوستین کتابی نخواندید، این کتاب و دو کتاب (خواستن توانستن است + قدرت من هستم) رو حتما مطالعه کنید، کلا طرز فکرتون به دنیا رو تغییر میده و با دید دیگری به دنیا نگاه میکنید و به این درک می‌رسید و که به هر چیزی در این دنیا بخواهید می‌توانید برسید اگه فکرتون با خواستتون یکی باشه به خودتون باور داشته باشید 🙏🌹
zahrasharifi sharifi
۱۴۰۲/۱/۲۸
این نسخه از کتاب‌های آقای جول که خودشون کشیش کلیسا هستن و در حال حاضر بصورت مرتب سمینار‌های انگیزشی برگزار میکنن راجب قدرت فکر کردن هست
توضیح میدن که افکار قدرت فوق العاده‌ای دارن باعث وقوع واقعیت‌ها میشن
توضیح میده که سعی کنید افکارتون رو از علف‌های هرز تمیز کنید و فضای ذهنتون درگیر انسانها و که
اتفاقات هیچ تأثیری روی روند رشد شما ندارن نکنید.
اگه قدرت اینو داشته باشید که افکارتون صحیح پیش برن قطعاً روند زندگیتون هم رو به موفقیت پیش خواهد رفت...
moradi morteza
۱۴۰۲/۱/۱۱
این یک کتاب دلگرم کننده فوق العاده است که آن را به همه توصیه می‌کنم. اگر می‌خواهید واقعاً شیطان را ناامید کنید کتاب‌های جوئل اوستین و شاید حتی جویس مایر را بخوانید. شیطان در این زندگی سریع و زودگذر به شما یک روز مرخصی نمی‌دهد و شما به تمام هر کمکی که می‌توانید دریافت کنید نیاز دارید تا برنامه‌های او را برای آسیب رساندن به شما از لحاظ مالی، اخلاقی و عاطفی شکست دهید. زندگی پر از وسوسه‌ها، مشکلات مالی، بیماری، مرگ و چالش است.
Hamed z
۱۴۰۰/۶/۱۳
فقط بخش‌هایی از فصل ۴ و ۷ و ۹ مفید بودند. بقیش جملات کلیشه‌ای که شاید فقط رو بچه‌ها بتونه اندکی تاثیر بزاره و باور کنند.
اما صدای و انرژی گوینده خیلی خوب بود.
یه نکته راجع به بقیه کتاب هاتون، خواهشاً برای کتاب هاتون از صدای افراد جوان استفاده کنید که صدای پرانرژی داشته باشند. از نظر من صدای به
خانم گیتی خوشدل اصلا اصلا هیچ وجه مناسب گویندگی "نیست" و به همین دلیل از خرید کتاب‌های باارزشی مثل چشم دل بگشا منصرف شدم و واقعا حیف شد‌.
محی حسینی
۱۴۰۱/۶/۱۴
وقتی کتاب‌های جول اوستین رو میخونید نباید انتظار داشته باشید حقایق جدید و غیرمنتظره‌ای رو بخونید؛ برعکس جول اوستین دقیقا چیزهایی که همیشه میدونستید رو بهتون یادآوری میکنه و شما مبهوت میشید که این حقایق کوچک ولی پراهمیت رو برای چه مدت طولانی فراموش و از زندگی‌تون حذف کردید. این کتاب باعث میشه کمی آروم‌تر بشید و با دقت و ایمان بیشتری به خودتون و دنیا نگاه کنید. به نظرم حتما بخونیدش.
Fahimeh
۱۴۰۰/۱/۱۶
خدای بزرگ من دوستت دارم کتابهای جول اوستین فوق فوق فوق العادن دوستان خاهشا مطالعه کنید من به خونوادمم میگم ولی کوتاهی میکنن من خیلی اوکی شدم به لطف خدا و باکمک جول واقعا خدا بیشتر بهش بده عالیه بخصوص نسخه‌ی بهتراز خودت رو حتما تهیه کنید و کتاب قدرت من هستم عالیه. من عاشق گوینده‌ی این کتاب فوق العادم
javad behzadi
۱۳۹۸/۵/۱
کتاب صوتی انگیزشی خیلی خوبیه. توصیه میکنم حتما گوش بگیرید و عمل کنید به گفته هاش تا اتفاق‌های فوق العاده تو زندگی براتون بیفته.
مینا شعبانی
۱۳۹۸/۳/۳۱
عالیی عالیی عالیی واقعا عالی
کلا کتاب‌های جول اوستین عالیه.. مخصوصا بااین گوینده عالی تر بود.
کتاب تفکر مثبت هم عالیه. به همه این کتابها رو توصیه می‌کنم. ممنون
Hanieeyh
۱۴۰۱/۹/۱۵
خیلی خوب گوش کردن بهش یه حس خوب و آرامش و امید به خدا رو به آدم میده به شرطی که جدا تو زندگیمون بکارش ببریم.
صدای و بیان گوینده هم عالی بود.
تو این کتاب درباره افکار منفی و محدود کننده که علت شکست انسان هست صحبت میشه و اینکه چگونه اونهارو از بین ببریم به خدا و خودمون اطمینان کنیم.
پارمیدا هاشمی
۱۴۰۰/۲/۱۲
عالی بود همه کتابهای جول اوستین عالی هستند و آدمها رو به زندگی امیدوار می‌کنند مخصوصا در زندگی‌های امروزه که بیشتر مردم به خاطر شرایط سخت زندگی نامید وشکست خورده به نظر می‌رسند مطالعه این کتاب باعث میشه انسان بادید دیگری زندگی رو ببینه وراحت‌تر زندگی کنه
سهیلا صفری
۱۳۹۸/۳/۳۱
با صدای آقای مهبد قناعت پیشه عالیه. یکی از گویندگان مورد علاقه منه که با هیجان متن می‌خونه امیدوارم کتابهای وین دایر رو هم با صدای ایشون بذارن.
Golnaz Akbari
۱۳۹۹/۴/۹
عالیه عالی جول اوستین فوق العادست انرژی بخش پر از انگیزه من برای نگه داشتن سطح انرژیم در بالاترین سطح ممکن همیشه کتاب‌های صوتی ایشون رو گوش میدم کاش همه س کتاب‌های صوتیش تو کتابراه موجود باشه یا فایل‌های صوتی همایش هاشون
سحر نوجوانی
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
واقعا عالیه. مسیر فکر کردن رو هدایت میکنه و از افکار پوچ خلاص میشید چون چیزهایی رو میگه که راحت قابل اجرا هستن و میتونید فکری مثبت و اروم داشته باشید البته اولش تا عادت میکنید و به نتیجه میرسید کمی زمان میخواد و من پیشنهاد میدم بخونید
Samira Pn
۱۴۰۱/۲/۱۲
عاشق این کتاب شدم
این بشر بی‌نظیره، خداروشکر تونستم کتاب رو بخرم و تاثیر عالی روی افکار و زندگی من داشت... ممنونم از کتابراه که تونستم با تخفیف کتاب رو تهیه کنم... نظرات دوستان عالی بود برای انتخاب این کتاب. صدای گوینده بسیار دلنشین.
Sara Saadat
۱۴۰۰/۱/۹
هنوز کامل کتاب نخوندم اما از کتابراه عزیز بابت قیمت‌های مناسب متشکرم من از اپ‌های دیگه استفاده میکردم قیمتها به حدی بالا رفتن که دیگه نمیخواستم کتاب بخرم که اینجا اومدم و نظرم عوض شد. خدا بهتون برکت بده
مشاهده همه نظرات 225

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید

برای دریافت کتاب صوتی بهتر فکر کنید؛ بهتر زندگی کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.