معرفی و دانلود کتاب صوتی دروغ نگو الکس

عکس جلد کتاب صوتی دروغ نگو الکس
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دروغ نگو الکس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دروغ نگو الکس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دروغ نگو الکس

کتاب صوتی دروغ نگو الکس نوشتۀ میریام کوهن، داستان پسربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که برای جلب توجه دیگران مدام دروغ می‌گوید.

موضوع کتاب صوتی دروغ نگو الکس چیست؟

پسر کوچکی به نام الکس همراه با خانواده‌اش به خانه و محلۀ جدیدی نقل مکان می‌کنند. از آنجایی که او می‌خواهد خیلی زود دوستان زیادی داشته باشد و هم‌سن و سالانش را به خود جذب کند، به دروغ گفتن روی می‌آورد.

او نمی‌داند که دروغ گفتن ممکن است همه چیز را خراب کند، از این رو پشت سر هم دروغ می‌گوید و هر روز بیشتر مجبور به این کار می‌شود. این ماجرا آن‌قدر ادامه داشت که تقریباً تمام بچه‌ها برای اینکه نزد دوستانشان شرمنده نشوند شروع به دروغ گفتن کردند. اما مدتی که گذشت به اشتباه خودشان پی بردند.

کتاب صوتی دروغ نگو الکس برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دوست‌داشتنی برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار دلچسب و لذت‌بخش است، چرا که به آنان می‌آموزد دروغ گفتن به هیچ‌وجه درست و خوب نیست و صداقت از همه چیز بهتر است.

در بخشی از کتاب صوتی دروغ نگو الکس می‌شنویم:

وقتی الکس رفت تا آشغال‌هاش رو توی سطل زباله بندازه، پال گفت که اصلاً از اون خوشش نمیاد چون همیشه می‌گه چیزهایی که داره از مالِ بقیه بهتره.

و وقتی هم که الکس برگشت، دنی اون رو دروغ‌گو صدا زد. به جز جیم، بقیه هم همین کار رو تکرار کردن.

توی کلاس، معلمشون باهاشون صحبت کرد و گفت که شاید قصدِ الکس دروغ گفتن نیست و فقط داره سعی می‌کنه که توجه هم‌کلاسی‌هاش رو جلب کنه. دانش‌آموزِ جدید بودن کار راحتی نیست پس اون‌ها باید سعی کنن که باهاش دوست باشن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
دروغ نگو الکس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دروغ نگو الکس
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهغزل قنبرزاده، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دروغ نگو الکس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دروغ نگو الکس

برای دریافت کتاب صوتی دروغ نگو الکس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.