معرفی و دانلود کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

عکس جلد کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌های جهان است که به شما می‌آموزد چگونه هزاران مشکل در زندگیتان را با هوش و درایت حل کنید و به هر چیزی که می‌خواهید برسید.

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین (The wisdom of Florence Scovel Shinn) نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی‌ست که توسط مترجم‌های ایرانی زیادی ترجمه شده است و از چاپ شصتم نیز فرا رفته است. این کتاب یکی از کتاب‌هایی است که می‌تواند برای افراد برای شروع زندگی الگویی جامع باشد.

این کتاب صوتی از 4 کتاب از فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) تشکیل شده که نام‌های آن عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «درهای اسرار آمیز موفقیت» و «نفوذ کلام». زبان اسکاول شین صمیمی، ساده، بی‌تکلف و به صورت طنز است و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده؛ از همین‌رو به راحتی مخاطبان را جذب آثار خود می‌کند.

اثر اول با نام بازی زندگی (The game of life and how to play it) به شما می‌آموزد که چگونه قدرت اعجاب‌انگیز ذهن خویش را کشف کنید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید. بسیاری از افراد، گمان می‌کنند که زندگی شبیه به میدان جنگ است، اما واقعیت اینطور نیست و زندگی اغلب شبیه به یک بازی است که انسان‌ها در آن نقش خود را ایفا می‌کنند. اگر ما انسان‌ها به بعضی از مسائل غیرطبیعی و ماورایی که از عمق جان‌مان نشات می‌گیرند، ایمان نداشته باشیم، هرگز قادر نخواهیم بود که در این بازی موفق شویم.

به دفعات در تعالیم دینی و معنوی آمده است: «هر آنچه که یک زن در امروز خود می‌کارد، در فردای خود درو می‌کند.» این مطلب بدان معناست که هر یک از ما زنان هرکاری که در این لحظه انجام می‌دهیم، روزی دیگر نتیجه‌اش را می‌بینیم، یا اینکه هر چه بدهیم، مطابقش را روزی دیگر پس می‌گیریم و چه خوب و چه بد، چه پسندیده و چه ناپسند. این موضوع برای همه‌ی انسان‌ها صادق است. انسان هر چه در سخن و عمل نشان دهد، به او برخواهد گشت؛ هر چیزی که بدهیم همان را خواهیم گرفت. اگر نفرت بورزیم، نفرت نصیبمان خواهد شد؛ اگر عشق بورزیم، عشق دریافت خواهیم کرد؛ اگر دیگری را سرزنش کنیم، ما نیز سرزنش خواهیم شد. اگر دروغ بگوییم، دروغ خواهیم شنید؛ اگر کسی را فریب دهیم، فریب خواهیم خورد. این را هم خوب می‌دانیم که قدرت تخیل و تصویرسازی، نقشی برجسته در بازی زندگی ایفا می‌کند. حال مهم‌تر از همه آن است که ما چگونه از هر یک از بازی‌های زندگی درس بگیریم و در بازی زندگی خود به کار ببریم.

در اثر دوم با نام درهای اسرارآمیز موفقیت (The game of life and how to play it) درمی‌یابیم که موفقیت همانند سنگی است که از بالای یک دیوار بلند پایین می‌افتد. رمز و راز موفقیت چیست؟ کسانی که اکثراً در زندگی خود شکست می‌خورند، نمی‌توانند به این پرسش جواب دهند. آن‌ها با حیرت و سردرگمی می‌پرسند: راز مقابله با شکست چیست؟

توجه بیش از حد آن‌ها به معضل شکست باعث می‌شود که آن‌ها هرگز به فکر پیروزی و موفقیت نباشند و همیشه در حدی تلاش کنند که شکست نخورند و با این حال پیروزی را امری غیرممکن و دست نیافتنی برای خود و دیگران می‌دانند. برای هر انسانی موفقیت نتیجه‌ای از یک کار است که باعث خوشحالی و دستیابی به چیز یا شخص و یا موقعیت و شرایط بهتر از قبل شود. از این رو ما همیشه آن موفقیت را پشت دیوار و یا در بسته می‌بینیم و به همین دلیل است که به شکست نزدیک‌‌تر می‌شویم تا به پیروزی.

فلورانس در اثر سوم با نام گفتار شما عصای جادویی‌تان است (Your word is your wand) به شما ثابت می‌کند که انسان‌ها با زبان‌شان عزت می‌یابند و یا خوار می‌شوند. و یا اینکه مرگ و زندگی هرکس در پس زبان اوست. بنابراین همه ما، باید از قدرت زبان‌مان آگاه باشیم و بدانیم با همین عضو بی‌اهمیت بدن می‌توانیم در لحظات غم و اندوه، برای خود شادی بیاوریم و در هنگام رویارویی با بیماری‌ها، دردها ناپدید می‌شوند و سالم می‌شویم و در هنگام نیازها و کمبودها، از هرچیزی مملو می‌گردیم. قدرت تخیّل خود را تقویت کنید و از بدترین‌ها هم تصاویر ذهنی زیبا بسازید و منتظر تحقق آن‌ها بمانید و اصلاً سخت نیست که کیف خالی خود را در ذهن‌تان لبریز از پول تصور کنید و قلباً مطمئن باشید که روزی به واقعیت تبدیل می‌شود.

اثر چهارم با نام نفوذ کلام (The power of the spoken word) از مهارت های کلامی می‌گوید. یکی از بزرگترین مشکلات انسان‌های امروزی این است که نمی‌توانند آنچه را که خداوند برایشان مقدر نموده قبول کنند و یا از آنچه که خداوند برایشان نمی‌خواهد، دوری کنند. آن‌ها فقط یک چیز از خدا می‌خواهند و به او می‌گویند: آنچه را که از تو خواسته‌ام برآورده کن!

میزان درک و حکمت انسان‌ها هرگز به اندازه خداوند نیست و ما نمی‌توانیم ادعا کنیم که بهتر از خداوند عاقبت خواسته‌ها و نیازهایمان را می‌فهمیم. با این کار، خداوند را بر سر دوراهی قرار می‌دهیم که یا معجزات خود را برایمان برآورده کند و یا اینکه آنچه را که خود خواسته‌ایم، بر سر راهمان بگذارد. وقتی از خداوند چیزی را طلب می‌کنید، از او بخواهید که راهنمایی‌تان کند. به او ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که هر آنچه که او خودش برای شما بخواهد خیر و نیکی است. اگر کمی هوشیار باشید، قدرت ضمیر ناخودآگاه خود را آنقدر بالا می‌برید که می‌توانید هر صدایی را بشنوید. حتی همان صدای نازکی که از ته قلب‌تان می‌گذرد و طنینش درون‌تان می‌پیچد. برای این کار ابتدا باید صادق باشید. بپذیرید که چه مشکلی دارید که از رحمت خداوند به دور هستید.

جملات برگزیده کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین:

- خداوند مراقب من است پس هرگز نیازمند نخواهم بود.
- هر آنچه آدمی درباره دیگران بگوید درباره او خواهند گفت.
- خدا معجزات خود را از راه‌هایی باور نکردنی عملی می‌کند.
- فرشته تقدیرم جلوتر از من گام برمی‌دارد و راه را نشانم می‌دهد.
- هر آنچه آدمی برای دیگری آرزو کند همانا برای خود آرزو کرده است.
- درست پیش از کامیابی عظیم، دلسردی و شکست ظاهری از راه می‌رسد.
- همان‌طور که به سوی موانع پیش می‌روم، ایمان به خدا آن‌ها را محو می‌کند.
- انسان تنها آن چیزی را می‌تواند به دست آورد که خود را در حال ستادن آن ببیند.
- تنها به سه منظور جرات کنید کلامتان را بکار ببرید: برای طلب شفا، برکت و سعادت.
- جز تردید و هراس هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و بزرگ‌ترین آرمان‌ها یا مراد دلش فاصله ایجاد کند.
- درست هنگامی که انسان کوچکترین نشانه‌ای از آنچه طلبیده است نمی‌بیند باید برای آن تدارک ببیند.
- اگر کسی موفقیت بطلبد اما اوضاع را برای شکست آماده کند دچار همان وضعی خواهد شد که برای آن تدارک دیده است.

در قسمتی از کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می‌شنویم:

از کسی شنیده‌ام که می‌گفت: شجاعت تلفیقی از نبوغ و قدرت جادویی درون است. یعنی نیرویی که بدون ترس با هر شرایطی روبرو شویم و کوچکترین نگرانی نداشته باشیم.

در مثال قبل دریافتیم که نبوغ همان شنیدن ندایی در گوش و بازگشت به بانک بود و نیروی درونی همان عبور از نردبان در راهرو بوده است. بنابراین نیروهای نامرئی بسیاری در دنیا وجود دارند که همه می‌توانند با تکیه بر آن‌ها از بسیاری از مسائل ریز و درشت سر در بیاورند. این نیروها گاهی همانند جرقه‌ای از ذهن ما می‌گذرند و یا گاهی هم به شکل کلماتی در می‌آیند و به زبان ما می‌آیند. در هر صورت ما باید قدرت آن‌ها را درک کنیم و با تأثیرات آن‌ها بر زندگی‌مان آشنا شویم.
اگر هر یک از ما خانم‌ها حقیقت محض هرچیزی را بدانیم محال است بی‌علت از چیزی بترسیم و یا تأثیر آن را بی‌ارزش تلقی کنیم. برای مثال، دوستی داشتم که همیشه هنگام تماس تلفنی با من می‌گفت: به خانه‌ام بیا تا کمی با هم درد دل کنیم.
می‌دانستم که منظور از درد دل مرور دوباره شکست‌ها، نگرانی‌ها، کمبودها و غم و غصه‌هایی است که این روزها ما را به شدت عذاب می‌داد.

به او جواب دادم: نه، متشکرم. به اندازه‌ی کافی در زندگی خودم غم و قصه دارم و نمی‌توانم تمام آن‌ها را برای تو یک به یک بازگو کنم. من با وجود آن‌ها خوشحال و راضی هستم و زندگی‌ام را با وجود آن‌ها دوست دارم. جدا از این ما باید سعی کنیم دربارۀ چیزهایی که داریم حرف بزنیم نه درباره‌ی چیزهایی که باید داشته باشیم و نداریم. تو هم نباید مَثَل قدیمی «زنان با زبان خود در سه چیز قدرت بالایی دارند: شفا، دعا و موفقیت» را فراموش کنی. به عبارت ساده‌تر زنان اگر چیزی را برای دیگران بخواهند، ابتدا نصیب خودشان می‌شود و اگر چیزی را برای دیگران آرزو کنند، ابتدا خودشان بدان دست می‌یابند. «اگر هم دیگران را نفرین کنند، ابتدا دامن خودشان را می‌گیرد.»

در حقیقت مسائل فراوانی وجود دارند که از طریق زبان ما زن‌ها شنیده می‌شوند. اگر خوب باشند، خیر و خوبی را برایمان به ارمغان می‌آورند و اگر هم فحش و نفرین باشند، در کوتاه‌ترین لحظات دوباره به خودمان باز می‌گردند. تمامی این مسائل در علم متافیزیکی به خوبی توضیح داده شده‌اند و برخی باعث آرامش روح و روان و برخی دیگر عامل مشکلات روحی و روانی فراوانی شده‌اند. زیرا روح ما محل ضمیر ناخودآگاه ماست و به راحتی می‌تواند با چند جمله‌ای که بر زبان می‌آوریم، دگرگون شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
۱۹ دقیقه
اثر اول فلورانس: بازی زندگی - بازی
۱۷ دقیقه
قانون سعادتمندی و موفقیت
۱۹ دقیقه
قدرت کلمه
۱۹ دقیقه
قانون عدم مقاومت
۱۸ دقیقه
قوانین مؤثر در سرنوشت و قوانین بخشندگی
۱۹ دقیقه
توکل و امید تأثیرات ضمیر ناخودآگاه
۲۱ دقیقه
عشق
۱۸ دقیقه
شهود یا هدایت
۲۲ دقیقه
خود پنداری و خود تعبیری زیبا با نیت الهی
۱۹ دقیقه
انکار و اثبات
۱۵ دقیقه
اثر دوم فلورانس: درهای اسرار آمیز موفقیت - درهای اسرارآمیز موفقیت برای زنان
۱۳ دقیقه
زحمت بی‌مزد و پاداش
۱۳ دقیقه
نیمی از مردم هوشیارند
۷ دقیقه
چه توقعی دارید؟
۱۱ دقیقه
دستان توانای خداوند
۱۲ دقیقه
جاده‌های فرعی
۸ دقیقه
عبور از دریای پرتلاطم
۸ دقیقه
مراقبی هوشیار
۹ دقیقه
راهی برای وفور نعمت
۹ دقیقه
هرگز نمی‌خواهم
۹ دقیقه
با تعجب نگاه کنید
۶ دقیقه
صلاح‌تان را از خداوند بخواهید
۱۰ دقیقه
چشمه‌ای در بیابان
۸ دقیقه
اثر سوم فلورانس: گفتار شما عصای جادویی‌تان است - قدرت درون هرکس در زبان او نهفته است
۱۰ دقیقه
جملات مربوط به موفقیت
۱۰ دقیقه
جملات مربوط به سعادت
۷ دقیقه
جملات مربوط به ازدواج
۱۰ دقیقه
جملات مربوط به ایمان
۱۰ دقیقه
جملات مربوط به ضرر و زیان
۱۰ دقیقه
جملات مربوط به مشیت الهی
۱۲ دقیقه
افکار محدود کننده و شکست دهنده
۷ دقیقه
اثر چهارم فلورانس: نفوذ کلام - سفیدبرفی و هفت کوتوله
۸ دقیقه
قدرت درک آنچه که خداوند برایمان نمی‌خواهد
۱۳ دقیقه
به شما قدرت و توان می‌دهم
۹ دقیقه
قوی باشید و از چیزی نهراسید
۶ دقیقه
جلال خداوند
۵ دقیقه
آرامش و کامیابی
۶ دقیقه
فرصت بزرگ شما
۶ دقیقه
هرگز مضطرب نشوید
۵ دقیقه
شهامت
۶ دقیقه
پیروزی و تکامل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
نویسنده
مترجمسمانه فلاح
گویندهاعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

سروش ظهری
۱۳۹۸/۱۰/۷
😞😞😞
هر بار که پلی میکردم احساس میکردم تن خانم اسکاول شین تو گور میلرزه
واقعا چطور دلتون اومد همچین بلایی سر این کتاب بیارین؟
افتضاحه
من نسخه‌ی اصلی این کتاب رو تقریبا حفظم و این کتاب و محتویاتش هیچ ربطی به نسخه‌ی اصلی نداشته و کاملا تحریف شده
از دوستانی که می‌خوان این کتاب رو بخونن خواهش میکنم و
که از خوندنش اینجا جداً خودداری کنن، چرا که همون قدر که کتاب اصلی فوق العاده ست روی شخص تاثیر مثبت میذاره، این کتاب برعکس دل شخص رو به خرافات و چرندیات خوش میکنه
واقعا متاسفم 😞😞😞
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۳/۲۶
فکر نمیکردم در این اثر صوتی، تا این حد تحریف و تغییر در کتاب اصلی خانم اسکاول شین داده شده باشد، چون بارها کتاب صوتی اصلی این اثر را در کتابراه گوش داده‌ام، فکر میکردم نهایتا در تایید سخنان نویسنده، مثالهایی از دین و فرهنگ خودمان، مترجم به متن اصلی کتاب اضافه کرده باشد، و معنای اصلی کتاب دست نخورده باقی مانده باشد، مانند خلاصه صوتی همین کتاب در کتابراه که بسیار زیبا و خردمندانه و با امانت نسبت به مفهوم اصلی کتاب خلاصه برداری شده است، حداقل فکر میکردم فردی خردمند کتاب را به نوعی تفسیر به رای کرده باشد متاسفانه این تغییراتی که مترجم در کتاب اصلی خانم اسکاول شین داده، کاملا غیر عقلانی و غیر خردمندانه و بدون فکر و توسط فردی بسیار خام و کم سواد در مورد مسایل متافیزیکی انجام شده است و در بسیاری از جاها، کاملا معنایی که نویسنده‌ی اصلی داشته است را مترجم معکوس کرده است، و مطمعنم فردی که این تغییرات ناشیانه را در این کتاب انجام داده فردی متدین به هیچ دینی از جمله اسلام هم نبوده است، و گرنه چنین خیانتی در امانت و تغییر معنای کتاب دیگران و بی اثر کردن آن انجام نمی‌داد، خداوند انشاالله همه ما را هدایت کند...
بهروز خانی
۱۳۹۸/۹/۱۲
سلام.
شاید به حرف من بخندید ولی برام مهم اینه که پیام رو برسونم. الان حدود ۲ ماه هست که به طریق مختلف نشانه‌هایی از روح خانم اسکاول شین دریافت کردم که به شدت با این نسخه‌ی ترجمه مخالف هستن و این ترجمه که در ویس میشنویم کاملا محسوسه که در خیلی از جاها نسخه‌ی اصلی به ترجمه خانم گیتی خوشدل تحریف این
شده... کار عواقب سنگینی به لحاظ مجازات روحی برای عوامل این تحریف داره، این یک تذکر نیست، یک شهود کاملا شفاف از عالم غییب و ارتباط شهودی با روح خانم اسکاول شین هست. لطفا حتما این ترجمه رو اصلاح یا حذف کنید تا از مجازاتهای روحی رها بشین. از عوامل محترم کتابراه هم خواهش میکنم این موضوع رو جدا پیگیری کنن!خدایا تو شاهدی که من وظیفه‌ی اعلام این پیام شهودی رو انجام دادم. سپاس خدای مهربان را و درود و رحمت به روح نورانی خانم‌ اسکاول شین!
پ ش
۱۴۰۱/۲/۱۱
من تعریف این کتاب رو زیاد شنیده بودم و برای همین خواستم نسخه صوتی ازش رو دانلود کنم. اولش به ترجمه فکر نکرده بودم و برای همین اولویت، صدای گوینده بود. متاسفانه اولین نسخه‌ای که خریدم و صداپیشه خوبی هم اون رو میخوند، بقدری با صدای پایین و خواب آور خونده شده بود، که بعد از گوش کردن مقدمه، تصمیم گرفتم نسخه‌ی صوتی یک گوینده‌ی دیگه رو دانلود کنم.
و این نسخه رو بخاطر گوینده‌ی خوبش دانلود کردم. تا نیمه هم کتاب رو گوش کردم و بعد نظرات رو خوندم. و متعجب شدم! یعنی اینقدر این نسخه با نسخه اصلی فرق داره؟؟ (البته من این تفاوت رو همون وقتی که مقدمه رو دوباره شنیدم هم احساس کردم و یادمه که کمی تو ذوقم خورد. قشنگ یادمه که احساس کردم متن قبلی بهتر بود و این یکی اساسا یکی دو جا یه چیز دیگه تحویل داد! ولی اهمیت ندادم و با خودم گفتم شاید صلاح بوده که این نسخه دومی رو گوش بدم... بخصوص اینکه نسخه قبلی بعدا از کتابراه حذف شد!... خلاصه بعد از مدتی، دیگه بهش عادت کردم و تفاوت احتمالی ترجمه، بکلی یادم رفت.) حالا که کامنتها رو دیدم متعجب و کمی هم متاسف شدم. در هر حال، دیگه تمایل ندارم برای بار سوم!! این کتاب رو بخرم!! بنابراین از کتابراه خواهش میکنم از همون ابتدا، نسخه‌های حاوی صوت، و ترجمه مناسب رو قرار بده تا ما هم چه از نظر مادی و چه معنوی، متضرر نشیم.
و اما نقاط ضعف و قوت این کتاب، تا جایی که من از گوش کردنِ همین نسخه دریافتم:
نقاط قوت:
1- گوینده لحن، تن صدا، و بیان قوی‌ای دارن.
2- موسیقیِ پایانیِ هر بخش، در دو اثرِ اول، خوب بود (یک گیتار ملایم).
3- بیانِ محاوره ایِ یک کتاب روان شناسی رو میپسندم. چون جملات با تاثیرگذاری بهتری در ذهن تثبیت میشن. و این کتاب از این نظر خوب بود.
ادامه در کامنت بعد
داود عابدی
۱۴۰۱/۶/۳۰
خود کتاب خیلی کتاب خوبیه
اولش نسخه ماه آوا رو تهیه کردم ولی خیلی ادبی و گنگ بود برای من وقتی فایل نمونه این نسخه رو شنیدم و دیدم محاوره ست خریدم، بعد دیدم که علاوه بر محاوره بودنش کیفیت گویندگی هم بشدت بالاست
تا این که رسید به اثر دوم و واقعا متاسف شدم برای عوامل این کتاب.
در قسمت‌هایی از کتاب
راجع به نماز صحبت شده در حالی که خانوم شین یک فرد مسیحی بودن، در قسمت‌هایی دیگه‌ای از کتاب صحبت‌ها با آیه‌های قرآن استناد شده بود
کاری به این ندارم که نماز خوبه یا بده قرآن خوبه یا بده ولی این که بیایم اصل کتاب رو تغییر بدیم اصلا کار درستی نیست
اولین کتابی بود که از شادن پژواک خریدم و راضی نبودم. متاسفم براشون
ترجیح میدم همون نسخه گنگ ماه آوا رو گوش بدم
masoud derakhshi
۱۳۹۹/۳/۲۸
متن کتاب بیشتر به قصه یا کتابهای دینی شبیه بود. بعید بدونم خوندن اون ارزش افزوده‌ای براتون داشته باشه.
به عنوان نمونه در جایی از کتاب میگه:
فردی پاکت نامه‌ای رو باز کرد و با خودش گفت کاش به جای نامه، تو این پاکت پول بود و هفته بعد یه پاکت پول به دستش رسید!!!
یا در جای دیگه میخونیم:
فرد نیازمندی و
برای برداشتن چند برگه کاغذ به صندوق امانتش سر میزنه در کمال ناباوری یه صددلاری اونجا میبینه و میفهمه که کار کسی جز خدا نمیتونه باشه.
مسلما در زندگی واقعی نمیشه صرفا با خیال و توهم زندگی کرد و در ترجمه این کتاب، هیچ راهکار درست و عملی برای‌ موفقیت و پیشرفت بهتون آموزش داده نمیشه مگر توکل به خدا و ائمه معصومین.
ریحانه احمدی
۱۳۹۸/۱/۲۸
من این کتاب رو چند بار خوندم تقریبا تمام کتاب رو حفظ هستم. و چند بار با صدای یک گوینده دیگه شنیدم.
صدای راوی این نسخه خیلی قشنگه ولی بعضی از قسمت‌های کوچک با نسخه اصلی فرق داره و این گونه روایت کتاب رو دوست ندارم اصلا احساس نمیکنم دارم کتاب رو گوش میدم همش احساس میکنم فقط به صحبت‌های این خانم گوش میدم و وقتی میبینم بعضی از جاهاش رو تغییر داده از خرید این نسخه از کتاب صوتی پشیمون میشم
Shagab Mhmdu
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
سلام ودرود بیکران به روح پاک سرکارخانم فلورانس اسکاول شین. که با مطالعه کتابش بسیاری از آگاهیهایم ارتقاء پیداکرده و بسیاری از راههای موفقیتم بامطالعه این کتاب وبه یمن ولطف ااالهی هموارشده و آرزوهاوخواسته هایم و رؤیاهایم خداروشکر دست یافتنی شدندو من باعنایات وعطایاوهدایای معجزه‌ای خداوندرزاق و به و وهابم ثانیه ثانیه تمام اهدافم رایکی پس ازدیگری بطور شگفت انگیزواستثنایی ومعجزه ایی ااالهیم تیک میخورند.، خداوندرزاق وهابم بینهاااایت ونامحدودشکرت میکنم وسپاسگذاااااارمممم... بسیار، بسیار... عالیست ومعجزه میکند مطالب این کتاب...
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۴/۵
شاید به دور از اقراق نباشه اگه بگیم که این کتاب جزو ۴ یا فوقش ۱۰ کتاب اولیه که هر آدم موفق اون رو خونده و اگه از آدمهای موفق بپرسید که ۱۰ کتاب رو نام ببرید که در درک زندگی و مخصوصاً موفقیت تأثیر میذاره، بهتون یقین میدم که این کتاب رو معرفی میکنه، پس یه پیشنهاد براتون دارم همین الان این کتاب رو به و هر نحو صوتی یا متنی که راحت هستید خریداری مطالعه بکنید چون شک نکنید کتاب تأثیرگذاریه و همچنین شما هم مثل من بالای ۴ بار این کتاب رو خواهید خوند.
Farhood Bahadori
۱۳۹۸/۶/۲۵
فارغ از نقد‌های درستی که دوستان دیگر برای این کتاب صوتی مرقوم فرمودند منجمله تفاوت محسوس و شاید تحریف و تبیین نادرست برخی از مواضع نویسنده در مقایسه با نسخه چاپی، منصفانه نیست اگر صدای نافذ و گیرای گوینده و همچنین لحن دلنشین قرائتشان را نادیده بگیریم.
ضمنا از عزیزان دست اندرکار کتابراه خواهش میکنم برای اعتماد سازی بیشتر دیدگاه‌های مشتری هاشونو بررسی کنن و حتما به اونها پاسخ بدن.
مهسا رشکی
۱۳۹۸/۹/۱
این کتاب فوق العادست من از چندین‌ نفر شنیدم که خوندن این کتاب چه تاثیرات فوق العاده‌ای تو زندگیشون داشته اما باید توجه کرد این کتاب با جلد سبز و ترجمه خانم گیتی خوشدل خیلی مطرح و معروفه واسه همین هرکی مثل من اون کتاب خونده این فایل صوتی رو خیلی مطابق با متن کتاب نمیبینه چون ترجمه خانم فلاح
واینکه
گوینده قسمت‌هایی از کتاب رو جوری میخونه که انگار ترجمه آیات قران که وقت اذان ظهر از تلوزیون پخش میکنن.
رویا روستایی
۱۳۹۹/۶/۲۴
این کتاب نسخه اصلیش از سال‌ها پیش دارم و بسیار آموزنده و آرامش بخش هست و نویسنده کتاب مسیحی هستن و چقدر حیفه که این اثر فوق العاده رو دست کاری کردن و چیزایی که دلشون می‌خواد چاپ کردن نه حرفای نویسنده رو و تو این کتاب چقدر زیبا از خداوند و قدرت او و ایمان و اعتماد به او میگه و قدرت کلام انسان که می‌تونه سرنوشت خودش رو بسازه و همین طور با ایمان قلبیش به خداوند چقدر می‌تونه در آرامش باشه
nasrin naghshine
۱۳۹۹/۲/۲۸
سلام به خاطر کتابراه متشکرم حقیقتش من بعد مدتها تصمیم جدی گرفتم به جای اینکه پاشم برم تهران و کتابهای معرفی شده برنامه کتاب باز رو بخرم کتابراه رو نصب کنم و صوتی گوش بدم خیلی راضی هستم اما چطور میشه کتاب‌هایی که عرض کردم را از اینجا تهیه کرد مخصوصا برای کودکان چون من نوه 8 ساله دارم خیلی دوست داشتم کتاب‌های نوه‌ام و بگیرم. البته که کتاب‌های کودکُ خود کتاب باشه بهتره بهر حال بسیار بسیار بسیار متشکرم
Gelareh Almasi
۱۳۹۸/۸/۱۰
من قبلا فایل صوتی این کتاب رو گوش داده بودم و هم کتاب رو خونده بودم، فقط میتونم بگم برای شخصی که تصمیم گرفته اینجوری اصل کتاب رو تغییر بده متاسفم جدا خیلیییی پشیمون شدم بابت خرید این کتاب، امیدوارم به شعور محاطب احترام بزارید و اگه فکر میکنید میتونید خوب بنویسید و عقایدتونو دخیل کنید به اسم خودتون یه کتاب بنویسید نه اینکه رو حاصل کار کس دیگه عقایدتونو ثبت کنید
شهبا شریفی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
ای کاش می‌تونستم تمام حس سبکی، امید، انگیزه و بسیاری از احساسات مثبت دیگه‌ای که این کتاب می‌ده رو براتون به نوشته‌های این دیدگاه تبدیل کنم.
راستی، نیازی نیست افکار بسیارمعنوی داشته باشید تا این کتاب به دل و جان‌تون نفوذ کنه؛ فقط کافیه که دنبال خوب / خوب‌تر شدن حال‌تون باشید. این کتابو بخونید / گوش کنید.
* البته که به‌نظر من، صدای گوینده تأثیر متن کتاب رو چندبرابر می‌کنه.
مشاهده همه نظرات ۴۸۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

برای دریافت کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.