معرفی و دانلود کتاب مدیر خودت باش

عکس جلد کتاب مدیر خودت باش
قیمت:
55900 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مدیر خودت باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مدیر خودت باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیر خودت باش

کتاب مدیر خودت باش به قلم علی شاه حسینی، به شما کمک می‌کند تا با هر تعریفی که از موفقیت دارید، آن را در آغوش گرفته و زندگی‌تان را دگرگون کنید.

بی‌شک کتاب مدیر خودت باش را انتخاب کردید چون می‌خواهید فردایی بهتر از امروز داشته باشید. شاید می‌خواهید در کسب‌ و‌ کاری موفق شوید، شاید برای اینکه زندگی سالم‌تری داشته باشید در پی روشی مؤثرتر هستید، شاید هم دوست دارید با اطرافیان خود رابطه‌ای محکم‌تر داشته باشید یا حتی می‌خواهید زندگی معنوی خود را تقویت کنید.

بی‌تردید با توانایی‌های فراوانی که هر یک از شما دارید، می‌توانید به همه این خواسته‌ها دست یابید؛ اما پرسش‌های مهمی که به ذهن خطور می‌کنند این است که آیا در حال حاضر، ابزار لازم برای رسیدن به خواسته‌های خود را دارید؟ آیا می‌دانید چگونه در کارهایتان تواناتر شوید؟ در مقام یک انسان چگونه می‌توانید به خرد و ژرف‌نگری بیشتر دست یابید؟ چگونه می‌توانید بر موانع چیره شوید؟ آیا باید سخت‌تر کار کنید، طولانی‌تر کار کنید یا منتظر از راه رسیدن چیزهایی باشید که شما را به ‌سوی بهتر شدن سوق می‌دهند؟

شما رؤیاها، اهداف و انگیزه‌هایی دارید که می‌پندارید با تلاش سخت‌تر می‌توانید به آن‌ها دست یابید؛ اما باید گفت که تعالی و رشد شخصی به‌ خودی‌ِ خود اتفاق نمی‌افتد. باید نگرشی راهبردی داشته باشید. باید مسئولیت روند رشد خود را بپذیرید. باید بدانید که هیچ‌‌کس مسئول زندگی شما نیست و اگر می‌خواهید زندگی‌تان پیشرفت کند، خودتان باید دست ‌به ‌کار شوید. ممکن است تعریف شما از موفقیت با تعریف دیگری متفاوت باشد؛ اما همه شما آرزوهای مشترکی در زندگی دارید. همه شما خواهان آسایش ذهنی، عشق‌ورزی به دوستان و خانواده، سلامت جسمی و روانی و سطحی از رفاه مادی هستید.

این کتاب برای گروهی خاصی نوشته نشده است. هر کس در هر گروه سنی و با هر هدفی می‌تواند از این کتاب بهره ببرد، چه دانشجویی که با هزار امید برای فارغ‌التحصیلی می‌کوشد و امیدوار است گامی بزرگ در دنیای کسب ‌و‌ کار بردارد، چه بازنشسته‌ای که چشم ‌انتظار آینده‌ای نامطمئن است و چه فردی که در اوج ایستاده و می‌خواهد این جایگاه را تا ابد حفظ کند.

اگر در آغاز راه هستید یا از موانع پیش رو خسته شده‌اید و می‌خواهید عقب‌‌نشینی کنید، اگر مسیری طولانی را پیش رفته‌اید و دیگر انگیزه‌ای برای ادامه دادن ندارید، این کتاب جانی تازه به رگ‌های امید شما می‌بخشد.

هر فصل این کتاب را می‌توانید مستقل مطالعه کنید و توالی و ترتیب فصل‌ها برای مطالعه ضرورت ندارد، بنابراین می‌توانید با توجه به علاقه‌مندی و نیاز خود، به فصل مورد نظر مراجعه و آن را مطالعه کند.

خواندن این کتاب به ‌طور یک‌جا و در زمان کوتاه توصیه نمی‌شود، چون نهادینه شدن مطالب و تغییر در رفتار معیار یادگیری است، از این رو بهتر است هر روز یا هر شب حداکثر بیست صفحه مطالعه شود و شب یا روز بعد پیش از مطالعه بیست صفحه بعدی، مطالب قبلی به ویژه مطالبی که زیر آن‌ها خط کشیده‌اید مرور شوند.

به یاد داشته باشید که دانستن مطالب مهم نیست، بلکه عمل ‌کردن به آن‌ها مهم است؛ پس اگر مطلبی را می‌دانید یا خوانده‌اید، خوشحال باشید که یک گام جلوتر هستید چون گام بعد از دانستن، اقدام کردن است و با مرور مطالب آموخته ‌شده باید تمرین کنید تا دست به اقدام عملی بزنید.

جملات برگزیدۀ کتاب مدیر خودت باش:

- تو اگر خودت را باور نداری، نمی‌توانی خدا را باور داشته باشی.
- برقراری ارتباط یعنی تعامل انسانی که کلید موفقیت شخصی و کاری است.
- فقط دو گروه نمی‌توانند افکار خود را عوض کنند، دیوانگان تیمارستان و مُردِگان گورستان!
- آن کس که دیگری را می‌شناسد، خردمند است و آن کس که خود را می‌شناسد، بصیر است.
- شاد زیستن زمانی ممکن است که آنچه می‌اندیشید، آنچه می‌گویید و آنچه انجام می‌دهید در یک راستا باشند.

در بخشی از کتاب مدیر خودت باش می‌خوانیم:

فقط کافی است از خودمان بپرسیم که من الان اینجا چه می‌کنم و نقش من چیست؟ مثلاً شما را برای سخنرانی دعوت کرده‌اند و در آن محفل می‌بینید آن‌طور که باید و شاید به شما توجه نمی‌شود، یعنی جمع طوری است که در آن به افرادی خاص و سخنرانانی خاص توجه می‌شود. شما چه می‌کنید؟ قطعاً قرار نیست عصبی شوید، قرار نیست به ‌هم بریزید و کار خودتان را درست انجام ندهید.

وقتی وارد زمین بازی می‌شوید، در پست خودتان قرار بگیرید و بهترین بازی‌ را ارائه دهید، طوری که همه تماشاچی‌ها، بازیکنان، مربی‌ها، کادر فنی، همه و همه، توجهشان به شما جلب شود و دیده شوید. برای اینکه دیده شوید، نقش خودتان را درست ایفا کنید، برای اینکه اثر گذاری ماندگاری داشته باشید، تحت تأثیر حاشیه‌ها قرار نگیرید. شما پدر یا مادر هستید، پسر یا دختر یک خانواده هستید، اجازه ندهید به‌ هم‌ ریختگی رفتارهای دیگر اعضای خانواده در نقش شما تأثیری منفی بگذارد. شما نقش خودتان را عالی بازی کنید و عضوی خوب، مؤدب، مؤثر، مثبت، خوش‌بین و عشق‌ورز به خانواده باشید.

کسانی که نمی‌توانند نقش خودشان را خوب ایفا کنند با کوچک‌ترین مسئله‌ای از مسیر منحرف می‌شوند، چون دیگری بدی کرده است، پس آن‌ها هم بدی می‌کنند و... گرفتن انگشت اشاره به سمت دیگران یعنی من دنبال مقصر می‌گردم، یعنی دیگران با رفتارشان من را مدیریت می‌کنند و یعنی من توانایی لازم را برای مدیریت ندارم.

امروز با خواندن این نوشته باید از خود بپرسید که آیا در هر لحظه‌ از زندگی‌تان نقشتان را درست و دقیق اجرا می‌کنید یا نه. اگر پشت فرمان خودروتان هستید، یک راننده مؤدب، خندان، منظم، مبادی آداب و مطیع قانون باشید، حتی اگر خودروهای کناری شما خوب رانندگی نمی‌کنند، سبقت بی‌جا می‌گیرند و بین دو خط رانندگی نمی‌کنند، شما خودتان باشید، شما بهترین باشید! اگر در منزل هستید از خودتان بپرسید نقش شما در خانه چیست و در این زمینه چه‌کار باید بکنید؟

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: چگونه به خودشناسی بیشتر برسیم؟
فصل دوم: چگونه خودباوری را در وجود خویشتن پرورش دهیم؟
فصل سوم: چگونه شاد زیستن را بیاموزیم؟
فصل چهارم: چگونه تعامل با دیگران را تقویت کنیم؟
فصل پنجم: چگونه تغییر را تثبیت کنیم؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مدیر خودت باش
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات256
زبانفارسی
شابک978-964-236-984-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
55900 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مدیر خودت باش

A Arani
۱۳۹۸/۷/۱۷
من هر دو کتاب استاد شاه حسینی در کتابراه رو گرفتم.. قطعا ارزنده هستند و آموزنده.. ممنون از ایشون و کتابراه برای این کتابهای ارزشمند🙏🌺
مسعود رحمانی
۱۳۹۸/۵/۲۳
بسیار کتاب عالی بود. راهنمایی و حکایاتی که هر انسانی در طول عمر خود نیاز داره در این کتاب امده. متشکرم
رویا گوهری
۱۴۰۲/۵/۳۰
کتاب خیلی مفیدی بود شروع کتاب رو‌ مخصوصا خیلی دوست داشتم ولی اواسط کتاب از قدرت نویسندگی کم میشد
امیدفاضلی
۱۴۰۰/۶/۲۰
کتابهای اقای شاه حسینی از کتابهایی هست که برای افراد بازاری کتابهای ارزشمند و خوبی هستن
گندم گندمی
۱۳۹۹/۲/۶
من این کتاب رو به بسیاری از بستگان پیشنهاد دادم امیدوارم که مثل من از خواندنش لذت ببرن
سجاد ماله میر
۱۴۰۱/۱۱/۵
من کتاب مدیر خودت باش خریدم پول هم ارسال کردم ولی هیچ آدرسی از من نخواست.
Mehdi Ghorbani
۱۳۹۹/۱/۲۳
سلام نسخه pdf این کتاب رو لازم دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
Moretza Sharifi-najjar
۱۳۹۸/۴/۱۵
درود بر دکتر شاه حسینی عزیز.
کاربر اس
۱۴۰۱/۵/۲۲
اموزنده و پر از ایده
ع ب
۱۳۹۸/۵/۲۲
خدایا ما رو از نسخه‌های وطنی برایان تریسی و انتونی رابینز نجات بده و البته از خود اون دو بزرگوار
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب مدیر خودت باش

برای دریافت کتاب مدیر خودت باش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.