معرفی و دانلود کتاب عجیب‌ترین راز

عکس جلد کتاب عجیب‌ترین راز
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عجیب‌ترین راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عجیب‌ترین راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عجیب‌ترین راز

کتاب عجیب‌ترین راز نوشته ارل نایتینگل، خارق‌العاده‌ترین اسرار رسیدن به موفقیت را برایتان فاش می‌کند و به شما می‌گوید که چگونه با انجام یک چالش سی روزه به موفقیت‌های شخصی و شغلی دلخواهتان دست پیدا کنید، از شکست نهراسید و ناامیدی را به خود راه ندهید.

درباره کتاب عجیب‌ترین راز:

ارل نایتینگل (Earl Nightingale) مردی سرشار از استعداد و اشتیاق بود. این اشتیاق، او را بر آن داشت تا به دنبال فرمول اسرارآمیزی برای موفقیت باشد. بر همین اساس، او عمر خود را صرف مطالعه بر روی افکار و عادات معدود افرادی در تاریخ نمود که موفق شدند به بیشترین ثروت و موفقیت برسند؛ به این امید که بتواند تفاوت بین آن‌هایی را که به سطوح بالای شخصیتی، شغلی و موفقیت مالی رسیده‌اند و آن‌ها که نرسیده‌اند، درک کند.

او با خواندن جمله «ما تبدیل به چیزی می‌شویم که به آن فکر می‌کنیم» در کتاب کلاسیک و ارزشمند «فکر کنید و ثروتمند شوید» اثر ناپلئون هیل حلقه مفقوده خود را یافت. این کشف او مبنی بر اینکه افکار ما کارساز هستند و تأثیرات بسیار واقعی دارند و اینکه داشتن یک هدف در ذهن، آن را برای ما دست‌یافتنی می‌کند، کلید موفقیت او بود و وی را قادر ساخت تا در سن سی و پنج سالگی، استقال مالی پیدا کند.

او به تحقیقات خود در مورد قوانین موفقیت ادامه داد و با کمک آن‌ها، به سخنرانی‌های هفتگی انگیزه‌بخش برای گروه فروش خود پرداخت. یکی از سخنرانی‌های او هم‌زمان با مسافرتش به خارج از شهر شده بود، بنابراین صدای سخنرانی خود را ضبط کرد تا در زمان غیبتش پخش شود. این سخنرانی که در سال 1956 ضبط شده، یکی از الهام‌بخش‌ترین سخنرانی‌های تمام دوران است و اولین پیام صوتی‌ای بود که با دستیابی به رکورد بیش از یک میلیون فروش، برنده رکورد طلایی شد.

نایتینگل در سخنرانی مشهورش که عنوان عجیب‌ترین راز (The strangest secret) را به خود گرفت، چکیده پژوهش‌های اعجاب‌انگیزش را در قالب یک فرمول راحت برای موفقیت مطرح کرده است که برای عموم افراد، جدا از شرایط‌شان قابلیت اجرا دارد. به باور نویسنده اغلب مردم آگاهی چندانی از میزان اهمیت این راز عجیب ندارند و در عوض، بسیار منفعل و بدون هیچ گونه عملی به سر می‌برند، این افراد از خود راضی نیستند و هیچ هدفی را دنبال نمی‌کنند و معنای زندگی را از یاد برده‌اند. این سخنرانی به شما یاد می‌دهد که چطور ذهنیت‌تان را به گونه‌ای دگرگون سازید که بتوانید در حوزه کاری خود در فهرست پنج درصد افراد موفق قرار بگیرید.

نویسنده در پایان سخنرانی‌اش، یک چالش به مدت 30 روز و با هدف اجرای عجیب‌ترین راز ارائه می‌دهد. این آزمون برای ایجاد عادات تازه و سالم شکل گرفته و تأکید آن‌ها، بر دست یافتن به اهداف، با کمک غلبه بر چرخه مسموم افکار منفی است. شک به خود، ترس، نگرانی و احساسات منفی دیگر، بدون تردید شما را از زندگی عقب می‌اندازد.

همان طور که قانون کاشتن و درو کردن می‌گوید، اگر این احساسات منفی را در خاک ذهن‌تان بکارید، خرمنی از ترس و اضطراب و شکست را برداشت خواهید کرد. ذهن شما و فراتر از آن، کائنات درکی از تفاوت میان محصول مثبت و منفی ندارند؛ چه سم بکارید چه امید، مطابق با آنچه کاشته‌اید درو می‌کنید.

کتاب عجیب‌ترین راز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید در کسب‌وکار و شغل خود به موفقیت برسید، این کتاب برای شماست.

با ارل نایتینگل بیشتر آشنا شویم:

سخنران، نویسنده و مجری رادیوهای آمریکایی، ارل نایتینگل در سال 1921 در کالیفرنیا به دنیا آمد. پدرش در سال 1933، او و مادر و دو برادرش را رها کرد. این ماجرا زمانی روی داد که رکود شدیدی سراسر آمریکا را دربر گرفته بود و میلیون‌ها انسان بیکار بودند. مادر او در یک کارخانه خیاطی مشغول به کار شد تا بتواند هزینه خانواده کوچک خود را تأمین کند.

نایتینگل از همان کودکی دوست داشت بداند چرا فقیر هستند، در حالی که به نظرش تعداد زیادی از افراد ثروت فراوانی دارند. چرا برخی شاد و برخی بسیار بدبخت هستند. او برای پیدا کردن پاسخ این پرسش‌ها از همان دوران نوجوانی به مطالعه پرداخت.

وی در دوران جوانی، زمانی که به خدمت سپاه دریایی کشورش درآمده بود به شکل داوطلبانه به فعالیت در رادیو محلی مشغول شد. اما بعد از 5 سال از این کار کناره گرفت و همراه همسرش به شیکاگو رفت. او پس از مدتی توانست قرارداد خوبی با رادیو WGN ببندد و این سکوی پرتاب مناسبی برای دستیابی به اهدافش محسوب می‌شد.

در سال 1960 ارل پیشنهادی را از لید کانانت، مؤسس یک شرکت کوچک سفارش پستی، قبول کرد و آن‌ها با همراهی یکدیگر شرکتی بزرگ را تأسیس کردند و جزء اولین‌های صنعت توسعه شخصی به شمار رفتند.

در این زمان او دیگر به پاسخ پرسش دیرینه خود دست یافته و فهمیده بود که چگونه افراد زندگی‌شان را از صفر شروع می‌کنند و تمام مسیری که طی کرده بود، آغازی برای نگارش کتاب عجیب‌ترین راز شد. این نویسنده حوزه موفقیت سرانجام در سال 1989 درگذشت.

در بخشی از کتاب عجیب‌ترین راز می‌خوانیم:

هر بلایی که به سر خود می‌آوریم حاصل عادات فکری ماست. ما حاصل جمع افکار خود هستیم. شما اکنون در اینجا هستید، زیرا این جا دقیقاً همان جاییست که واقعاً می‌خواهید باشید، چه این موضوع را قبول داشته باشید و چه نداشته باشید. زندگی آیندۀ ما میوه افکار امروز ماست، زیرا آنچه که امروز، فردا، ماه بعد و سال بعد به آن فکر می‌کنید، زندگی شما را قالب‌ریزی می‌کند و آینده شما را تعیین می‌کند. شما توسط ذهن خود هدایت می‌شوید.

به یاد دارم که زمانی در حال رانندگی به سمت آریزونای جنوبی بودم و یکی از آن کامیون‌های غول‌پیکر حمل خاک را در جاده دیدم که با سرعت حدود سی‌وپنج مایل در ساعت با چند تُن خاک در حال حرکت بود، ماشینی عظیم و باورنکردنی. راننده آن، مرد کوچک اندامی بود که گویی راه خود را به بالای چرخ کامیون نقب زده بود و فرمان آن را به دست گرفته بود. همچنان که رانندگی می‌کردم، از شباهت این ماشین با مغز انسان شگفت‌زده شدم. فرض کنید که کنترل چنین منبع عظیمی از انرژی را در دست گرفته‌اید؛ آیا عقب می‌نشینید و در حالی که دستتان را پشت سرتان گذاشته‌اید، اجازه می‌دهید ماشین ته درّه برود؟ یا هر دو دست خود را محکم روی فرمان می‌گذارید و این قدرت را به سمت هدف ارزشمندی هدایت می‌کنید؟ تصمیم با شماست. شما در جایگاه راننده نشسته‌اید.

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار
عجیب‌ترین راز
باور کنید و موفق شوید
هر چه بکارید، درو خواهید کرد
ذهن انسان، آخرین قاره کشف نشده روی کره زمین است
هزینه موفقیت
چالش سی روزه اِرل نایتینگِل
آزمون سی روزه خود را شروع کنید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عجیب‌ترین راز
نویسنده
مترجمشاهین غفاری
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات43
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عجیب‌ترین راز

ساناز معینی
۱۴۰۱/۷/۳۰
برای رسیدن به هدف و لذت بردن از اون تمام انرژی و نیرویی روکه دارید خرج کنید.. هرکاری رو به نحو احسنت انجام بدید اونوقت معجزشو خواهید دید... پیشنهاد به همه اقشار جامعه
alireza azimi
۱۴۰۱/۸/۲۲
کتاب مفیدی بود، بستگی به میزان عمل خودتون به راهکارهاش داره، خودم انجام ندادم اما بنظر میاد که خیلی به راهکارهای ارائه داده شده اطمینان داره
مونا رجبی
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
کتابی آموزنده، کاربردی البته کوتاه ولی مفید
که به نظر من هر روز باید این جملات تکرار بشن تا به عادت روزانه زندگی ما تبدیل بشن
شهاب
۱۴۰۱/۹/۲۴
کتاب خوب و عالی هست ولی در کل همه مطالبش رو از کتاب ناپلئون هیل اسکی رفته ولی در کل ارزش خواندن و عمل کردن داره🙏
کاربر rt
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
فوق العاده هست تعداد صفحاتش خیلی کمه اما جامع بود همون روز اول که خوندمش تاثیر زیادی روی ذهنم و زندگیم گذاشت
رضا صادقی
۱۴۰۰/۱۲/۱
کتابی که میتونم با سخنان مختصر ولی مفید کمکمون کنه برای داشتن انگیزه و دلیل قاطع زمانی که افکار منفی میان سراغمون عالیه
Maryam Keivan
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
توصیه نمیکنم خیلی مختصرنوشته شده، توصیه کرده که سی روزیک خواسته‌ای راکه نوشته ایدنگاه کنیدوآن راانجام دهید
پروفسور سیدمومنی
۱۴۰۱/۱/۲۰
خوبه
خلاصه جامعی هست
اما باید تکرار شن تا تثبیت شوند و به شکل باور در ضمیر ناخوداگاهمون دربیاد
سهراب محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۹
این کتاب واقعا فوقالعاده ست...
انسان رو نسبت به خودش و آینده‌اش، ومحیط پیرامونش اگاه تر میکنه
مرد تنها
۱۴۰۲/۱/۲
بهترین هدیه‌ایی که میتواند به عزیزی داد کتاب است. بخصوص این کتاب. متشکرم
علی استادی
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
این کتاب بهترین کتاب است وازعوامل کتاب راه ونویسنده کتاب کمال تشکررادارم
Azade Namvar
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
اگر هم صوتی و هم متنی‌اش رو درکنارهم همیشه مرور کنی واقعا تو موفق شدن کمک میکنه
Rahman
۱۴۰۱/۱۲/۲۸
من که این کتاب رو کامل نخوندم ولی فهمیدم خوب نه بلکه عالیه
فاطمه مظاهری
۱۴۰۱/۶/۲۹
کتاب خلاصه و مفیدی بود ارزش داره تایم بزارید.
زهره پاکدل
۱۴۰۱/۶/۱۳
کتابی خوب هست. فقط اینکه مثل کتاب نگرش یعنی همه چی هست
مشاهده همه نظرات 29

راهنمای مطالعه کتاب عجیب‌ترین راز

برای دریافت کتاب عجیب‌ترین راز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.