معرفی و دانلود کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی

عکس جلد کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی
قیمت:
۵۴۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی

کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی اثر سوزان لی، به شما نشان می‌دهد که چگونه هر شخص با تغییرات ساده‌، می‌تواند تفاوت‌های بزرگ و تاثیرگذار در زندگی‌ خود ایجاد کند.

کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی (Feng shui made easy) با ارائه آموزه‌های ساده و کاربردی به شما کمک می‌کند تا بتوانید از این رسم قدیمی چینی در خانه و دفتر کارتان استفاده کنید و نظم و هماهنگی بیشتری ایجاد نمایید. پس از شنیدن این کتاب صوتی، متوجه خواهید شد که انجام فنگ شویی بسیار راحت است و با بهره‌گیری از اصول درست آن می‌توانید به موفقیت‌های بیشتری برسید و روابط بهتری با دیگران داشته باشید.

امروزه با استفاده از راهکارهای مفید و تاثیرگذار فنگ شویی در محیط زندگی می‌توان به سازگاری و تناسب رسید و تفاوت‌های چشم‌گیری را ایجاد نمود. فنگ شویی یک مکتب باستانی چینی است که سنتی غنی دارد و تاریخش به بیش از 3500 سال پیش بر می‌گردد.

سوان لی (Susan Lee) در کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی به معنای و مفهوم فنگ شویی می‌پردازد. معنای فنگ شویی چیست؟ جواب این سوال این است: "باد و آب". در فرهنگ چینی، باد و آب نشان دهنده‌ی تندرستی و پاکی است. به این معنا که فنگ شویی بد یعنی بدشانسی و فنگ شویی خوب، یعنی خوش‌شانسی. در حقیقت مردم چین عقیده دارند که آب و باد کافی موجب تولید محصول زیاد و سلامت آن می‌شود و به این دلیل فنگ‌شویی خوب مظهر فصل پربار و خوش‌شانسی است.

این کتاب صوتی، فنگ شویی را به صورت ساده، آسان و جالب بیان می‌کند و این کار را با رهیافت ساده‌­ای ارائه می‌دهد. پیشنهادات این کتاب باعث می‌شود که بتوانید در محیط اطرافتان با صرف کمی تلاش و هزینه، انرژی‌های مناسبی را ایجاد کنید.

در بخشی از کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی می‌شنویم:

آینه‌ها: در اتاق خواب باید با احتیاط از آینه‌ها استفاده کرد. آن‌ها را به صورت مستقیم در کنار و یا بالای تخت قرار ندهید. تخت نباید در آینه انعکاس یابد. این حالت ممکن است به خیانت بینجامد. اگر تخت شما به صورتی قرار گرفته که نمی‌توانید به صورت مستقیم در را ببینید، می‌توانید آینه‌ای را به صورتی قرار دهید که وقتی روی تخت هستید در قابل دیدن باشد ولی تخت نباید در آینه انعکاس یابد.

وسایل الکترونیکی در اتاق خواب: اتاق خواب فنگ شویی تان تضمین می‌کند که خواب و کار با هم ترکیب نمی‌شوند. بنابراین باید محل کار را از محل استراحت‌تان جدا کنید. پس وسایل الکترونیکی همانند تلویزیون‌ها و لپ‌تاپ نباید در اتاق خوابتان باشد زیرا می‌تواند باعث ایجاد اخلال در خوابتان شود. اگر لازم است که تلویزیون آنجا باشد، باید در کمد قرار داده شود که بعد از دیدن، درِ آن بسته شود.

دیوارها: رنگ دیوارهای اتاق خواب باید آرامش‌بخش باشند. یعنی از رنگ‌های آرام همانند کرم، گلبهی و یا صورتی و زرد کمرنگ می‌توانید استفاده کنید. طرح دیوارها باید شادی آور و آرام بخش باشد، و عشق و احساس راحتی را افزایش دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی کتاب
۶ دقیقه
مقدمه: تاریخچه و ماهیت فنگ شویی
۵ دقیقه
استفاده از رنگ در فنگ شویی
۵ دقیقه
آماده کردن اتاق خواب برای فنگ شویی
۲ دقیقه
هماهنگ کردن Yin یا Yan در یک مکان
۶ دقیقه
شیوه‌های آسان و سریع برای انجام فنگ شویی به شیوه‌ی درست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد
گویندهفرهاد جان سریان
ناشر چاپیانتشارات راز نهان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی علمی و آموزشی، کتاب‌های عمومی
قیمت نسخه صوتی
۵۴۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی

سلما ف
۱۳۹۹/۷/۱۱
باسلام این کتاب صوتی انتظار مرا در خصوص اطلاعاتی مختصر و مفید درباره فنگ‌شویی برآورده نکرد.
برخلاف نامش با استفاده از کلمات ثقیل و لغات چینی و توضیحات و تعاریف مختصر و ناقص، بسیار نارسا و ناقص بود و ذهن مرا پر از سوال درباره فنگ‌شویی باقی گذاشت.
Z zarezadeh
۱۴۰۰/۲/۲۷
با سلام
نسبت به کتاب ۳۶۵ نکته فنگ شویی بسیار اطلاعات کم ومختصر داشت کاش کتاب کاملتر بود تنها ۱۰ درصد از سوالهای من راجع به فنگ شویی را جواب داد.
mehrsana b
۱۳۹۹/۷/۱۶
کتاب‌های فنگ شویی کامل تر از این هستن ولی بعلت برخی مسائل این کتاب‌ها سانسور میشن، باید چند کتاب رو بخوانید تا متوجه این علم جادویی بشید
Sedighpour
۱۴۰۱/۲/۱۳
نسبت به کتاب‌های قبلی که خوانده بودم یه کم خلاصه تر بود. در کل کتاب مفیدی هست. ارزش گوش کردن رو داره.
زهرا میرزایی
۱۴۰۰/۶/۷
کتاب خوبی بود، خیلی مختصر و مفید و ساده در مورد فنگشویی توضیح داده.
Ali Amadi
۱۴۰۰/۳/۱۹
برای منی که آشنایی نداشتم یکم گنگ بود ولی به طور کلی خوب بود
حسین محسنزاده
۱۳۹۹/۸/۱۵
فکر میکردم کاملتر باشه ولی قابل قبول بود
Ali Mohamadi
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
خیلی واضح و قابل فهم نبود و جملات کلی بودن
Nasim Afsari
۱۴۰۰/۵/۵
عالیه ولی خیلی کلی مباحثو مطرح میکنه
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی

برای دریافت کتاب صوتی شیوه‌ی آسان فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.