معرفی و دانلود کتاب صوتی بازی و میوه و دوست

عکس جلد کتاب صوتی بازی و میوه و دوست
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازی و میوه و دوست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازی و میوه و دوست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بازی و میوه و دوست

حیوانات جنگل با یکدیگر مشغول بازی هستند که با یک دوست جدید آشنا می‌شوند. حیوان قدبلندی که دوستی با او دشواری‌های خودش را دارد. داستان این دوستی را در کتاب صوتی بازی و میوه و دوست که به قلم نازنین اسماعیل پور نوشته شده است، می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی بازی و میوه و دوست

خرگوش، لاک‌پشت و موش کوچولو، سه دوست صمیمی در یک جنگل بزرگ هستند. آن‌ها به‌تازگی یک میوه‌ی بِه پیدا کرده‌اند؛ میوه‌ای که مثل یک توپ گرد خوشمزه آن را دست به دست می‌چرخانند و با آن بازی می‌کنند. یک روز که خرگوش و لاک‌پشت و موش کوچولو سرگرم بازی هستند و به این فکر می‌کنند که بعد از تمام شدن بازی‌شان می‌توانند میوه‌ی خوش‌بو و خوشمزه را بخورند که ناگهان سروکله‌ی یک دوست جدید از پشت درخت‌ها پیدا می‌شود. با ورود زرافه کوچولو به داستان، اتفاقاتی می‌افتد که آن‌ها را در کتاب صوتی بازی و میوه و دوست می‌شنوید. خرگوش و لاک‌پشت و موش کوچولو حالا باید مشکلات و چالش‌های این دوستی جدید را حل کنند. شما فکر می‌کنید چالش‌های دوستی با یک زرافه چه می‌تواند باشد؟ قد و پاهای بلند او چه دردسرهایی با خود به همراه دارد؟ آیا خرگوش و لاک‌پشت و موش کوچولو و زرافه می‌توانند دوستان خوبی برای هم باشند؟

کتاب صوتی بازی و میوه و دوست به قلم نازنین اسماعیل‌پور و به همت نشر صوتی شیما تهیه و منتشر شده است و به‌خوبی درباره‌ی تفاوت‌ها و پذیرش یکدیگر صحبت می‌کند.

کتاب صوتی بازی و میوه و دوست برای چه کسانی مناسب است؟

گروه سنی 3 تا 7 سال مخاطبان اصلی این داستان سرگرم‌کننده هستند.

در بخشی از کتاب صوتی بازی و میوه و دوست می‌شنویم

اونا همون‌طور سرگرم بازی بودند که ناگهان صدایی شنیدند. یک بچه زرافه کمی دورتر ایستاده بود و با خجالت اون‌ها رو صدا زده بود. بچه‌زرافه گفت: «بچه‌ها منم می‌تونم با شما بازی کنم؟» لاک‌پشت، موش کوچولو و خرگوش به او نگاه کردند. بچه زرافه پاهای خیلی بلندی داشت و از همه‌ی اون‌ها بزرگ‌تر به نظر می‌رسید.

- مگه تو بچه هستی؟
- به نظر می‌رسه خیلی از ما بزرگتر باشی.
- چرا پاهات انقدر بلنده؟
- من یه بچه زرافه هستم. زرافه‌ها قد بلند و پاهای بلند دارن. بچه‌هاشون از بچه‌های بقیه‌ی حیوونا بزرگتر به نظر می‌رسن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
8 دقیقه
بازی و میوه و دوست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بازی و میوه و دوست
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بازی و میوه و دوست

mahan احمدی
۱۴۰۲/۱/۲۰
داستان صوتی مناسب کودکان، داستان حیوانات جنگل، آموزش همکاری، دوستی و بازی برای کودکان
عسل ر
۱۴۰۱/۱۲/۱۴
خیلی عالی بود.... هم صدای راوی‌ها، هم موزیک و داستان..
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بازی و میوه و دوست

برای دریافت کتاب صوتی بازی و میوه و دوست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.