معرفی و دانلود کتاب حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت

عکس جلد کتاب حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب حامی درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حامی درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت

کتاب حامی درون به قلم ویلیام بلوم، بیانگر حقایقی از قوانین فیزیک است که آگاهی از آن‌ها تاثیر شگرفی بر زندگی شما می‌گذارد! این اثر با کلام جادویی خود، شما را با قدرت باورنکردنی انرژی و امواج ساطع شده از هر انسانی آشنا می‌کند.

درباره کتاب حامی درون:

آیا به انرژی‌ها و جو منفی حساس هستید؟ آیا با افرادی ملاقات می‌کنید که احساس خستگی در شما ایجاد می‌کنند؟ آیا خواهان ایجاد یک فضای بهتر در خانه یا محل کار خود هستید؟

ویلیام بلوم (William Bloom) در کتاب حامی درون (Psychic Protection) باور به قانون جذب و تاثیرات انرژی در محیط را تبیین می‌کند و معتقد است که هر عمل، اندیشه و احساسى که توسط ما فعال مى‌شود (خوب یا بد) نوعى انرژى و فرکانس خاص خود را دارد که بر فضاى اطراف اثر مى‌گذارد؛ به همین دلیل است که در مکان‌هایى خاص مانند زیارتگاه‌ها یا اماکن مقدس به علت وجود حوزه انرژى موجود در آن‌ها احساس آرامش مى‌کنیم.

فیزیک امروز، جهان را به صورت یک کل که سراسر از انرژى تشکیل شده، تشریح می‌کند. این بدان معناست که اجزاى بنیادین جهان هستى از انرژى تشکیل شده است. در قانون اول فیزیک مى‌خوانیم که ماده، صورتى از انرژى می‌باشد که قابلیت تبدیل شدن به آن را دارد. یعنى هر چیز در نهایت از الگوهاى متراکم انرژى با فرکانس‌هاى متفاوت تشکیل شده و به این ترتیب همه‌چیز در نهایت انرژى است.

از این رو هر کس باتوجه به نوع شخصیت خود که متشکل از اندیشه، احساسات، ذهنیت‌ها، و احوال اوست، داراى یک میدان انرژى خاص خود است. میدان انرژى یا حوزه مغناطیسى برخى از اشخاص بسیار آرامش‌بخش است به طورى که در حضور آن‌ها احساس آرامش و امنیت مى‌کنیم. اما حوزه مغناطیس بعضى از افراد شدیداً پریشان‌کننده و ناآرام است. به طورى که در حضور آن‌ها احساس ناراحتى مى‌کنیم. اگر فردى از آرامش برخوردار باشد، بى‌اختیار آن را به محیط اطراف ساطع مى‌کند. در صورتى که اندیشه‌هاى خیرخواهانه داشته باشد آن را هم به بیرون ساطع مى‌کند. به همین دلیل گاهى پیش مى‌آید که کسى را براى اولین بار مى‌بینیم و بدون آن که او را بشناسیم بى‌دلیل از او خوشمان مى‌آید و او را دلنشین مى‌یابیم.

خواندن کتاب حامی درون به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر خواهان نگرش جدیدی به زندگی و ارتباطات‌تان هستید، مطالعه کتاب حامی درون را از دست ندهید! تمامی علاقمندان مطالب انرژی درمانی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

با ویلیام بلوم بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و منتقد سیاسی آمریکایی تبار است که در سال 1933 متولد شد. ویلیام بلوم، یکی از منتقدان جدی و سرسخت سیاست‌های خارجی آمریکا بود و کتابی به نام «کشنده‌ترین صادرات آمریکا: دموکراسی» را تالیف کرد. او که تحصیلاتش را در زمینه حسابداری در دانشکده کالج سیتی به اتمام رساند، مدتی به عنوان برنامه‌نویس در شرکت ibm فعالیت داشت و پس از مدتی با وزارت امور خارجه ایالات متحده همکاری کرد؛ اما در حین جنگ با ویتنام از سمت دولتی خود استعفا داد. ویلیام بلوم سرانجام در سال 2018 چشم از دنیا فروبست.

در بخشی از کتاب حامی درون می‌خوانیم:

هنگام کار با انرژى که بر دیگران تأثیر مى‌گذارد باید به دو نکته توجه داشت. نخست به طور کلى تا حد امکان فقط به امور خود بپردازید، شفاعت نکنید مگر آنکه فرد مربوطه از شما تقاضاى شفاعت کند. نکته دوم اینکه در صورت شفاعت، باید کاملاً اطمینان پیدا کنید که شخصیت شما کاملاً با هسته وجودتان و انرژى‌هاى فردى‌تان هماهنگ و متحد است.

بعضى از مردم این تکنیک‌هاى تبرّک و تطهیر را آموخته‌اند اما نمى‌دانند چرا نمى‌توانند همه‌جا این تکنیک‌ها را پیاده کنند. مى‌دانیم هر کس داراى نیازهاى خاص است و براى شناخت این نیازها باید ازخردى عمیق و وسیع برخوردار بود. پس باید مراقب کارى که در مورد انرژى‌ها انجام مى‌دهیم باشیم. بارها اتفاق افتاده است که افراد مختلف نزد من آمده‌اند و بدون اطلاع من دست‌هاى خود را در حوزه انرژى من قرار داده و انرژى تبرّک را براى من فرستاده‌اند. در این موارد من به جاى آنکه انرژى بگیرم، انرژى از دست مى‌دادم. زیرا به این افراد اجازه این کار را نداده بودم. آن‌ها استوار، متمرکز و آرام نبوده‌اند. در واقع شاید خود را به عنوان قدیس‌هایى شفادهنده تصور مى‌کردند و براساس این تصور پیش مى‌رفتند.

چگونه ممکن است که دانست انرژى آن‌ها براى من مفید بوده است یا نه. بنابراین هرگز به کسى که از شما درخواست نکرده است انرژى تبرّک نفرستید. همچنین لازم است که خود شما کاملاً از آرامش برخوردار بوده و با انرژى هسته خود یکى باشید.

در مورد فرستادن انرژى تبرّک به افراد باید توجه داشت که فرد مورد نظر از سلامت بدنى برخوردار است یا نه. ممکن است جریان انرژى بیرونى براى او مفید نباشد. تبرّک پیوسته انرژى در بر دارد به خصوص زمانى که از دست‌ها ساطع شود. بنابراین در مورد دادن انرژى تبرّک به افرادى که بیمار هستند باید کاملاً مراقب بود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
1: موضوع کتاب
2: زمین، جسم و تنفس
3: حفاظت
4: تطهیر
5: تبرّک
6: شادى، اطمینان و موفقیّت
7: شر، ترس، تطهیر پیشرفته
8: قوانین معنوى: تمایلات، تقدیر، لطف خدا
9: هرکس مى‌تواند مفید باشد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت
نویسنده
مترجمفریبا مقدم
ناشر چاپیانتشارات نقش و نگار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۵
زبانفارسی
شابک978-964-6234-52-2
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حامی درون

ایوب آدینه
۱۴۰۰/۹/۹
کتاب خیلی عالی و موثریه
و به آدم آرامش میده و میتونه مسیر و شیوه زندگیتو تغییر بده و زندگی با آرامش بیشتری داشته باشی
گل بخت جون
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
عااالی، ترجمه عااالی، کلی مطالب ب همراه یک عالمه تمرین. محشره
ف ه
۱۴۰۰/۹/۲
کتاب مفیدی بود. با مفاهیم جدید و تفکری عمیق در خود اشنا شدم
ملیکا سعیدفر
۱۴۰۱/۱/۲۰
به نظر من دیدگاه خوبی به همه چیز میده
roya farsi
۱۴۰۱/۱/۳۰
عالی بود و ارزنده
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب حامی درون

برای دریافت کتاب حامی درون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.