معرفی و دانلود کتاب شفای درون

عکس جلد کتاب شفای درون
قیمت:
۳۹۹۰۰ تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شفای درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شفای درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شفای درون

کلی آ. ترنر در کتاب شفای درون، از یافتن امید در اوج ناامیدی سخن می‌گوید، او با بررسی نمونه‌های متعدد از انسان‌هایی که از سرطان‌های مهلک نجات یافته‌اند، به 9 مورد مشترک در مورد آن‌ها رسیده و در این کتاب پرفروش آن‌ها را برای شما شرح می‌دهد.

دربارۀ کتاب شفای درون

کلی آ. ترنر (Kelly A. turner) در کتاب شفای درون از مفهوم «درمان ریشه‌ای» صحبت می‌کند. ترنر برای مدتی مشاور بخش سرطانی یک بیمارستان بوده است. او به مرور در مورد بیماران با نمونه-هایی عجیب مواجه می‌شود؛ بیمارانی که به سرطان‌های سختی مبتلا بودند و پزشک به آن‌ها گفته بود امیدی برای درمانشان وجود ندارد، اما آن‌ها زنده مانده و بهبود یافته بودند. نکتۀ عجیب این بود که پزشک‌ها پس از این که از بهبودی این بیماران مطلع می‌شدند، علاقه‌ای به دانستن این که چگونه این بیماران درمان شدند نشان نمی‌دادند و از آن‌ها می‌خواستند که در مورد نحوۀ درمانشان با سایر بیماران صحبتی نکنند. در واقع هدف پزشکان این بود که از دادن امید واهی به بیماران سرطانی پرهیز کنند. اما ترنر با این رویکرد مخالف بود.

ترنر دریافت که روش بهبود این بیماران روش «درمان ریشه‌ای» است. او معتقد بود که وقتی نمونه‌های بسیاری از نجات یافتن بیماران از سرطان به کمک درمان ریشه‌ای وجود دارد، لازم است که در مورد آن تحقیق و پژوهش شود، شاید به این ترتیب بتوان انسان‌های بیشتری را از مرگ نجات داد.

این پزشک ادعا می‌کرد که گاهی راه‌حل در توجه به موارد غیرعادی نهفته است و با دقت و پژوهش در این موارد می‌توان به راهی جدید رسید. ترنر تعداد زیادی از مبتلایان به سرطان را که به کمک درمان ریشه‌ای از مرگ نجات یافته‌اند مورد بررسی قرار داد و در نهایت در مورد آن‌ها به 9 مورد مشترک رسید که تأثیر بسیاری در روند بهبودشان داشته است. او در کتاب شفای درون (Radical Remission) این موارد را برای خواننده شرح داده است.

نکوداشت‌های کتاب شفای درون

- کتابی مهم برای تمام مبتلایان به سرطان، شفای درون سرشار از امید، علم و امکانات است. (کریس کار، نویسندۀ پرفروش نیویورک تایمز)

- شفای درون یک کاوش شخصی و عمیقاً تأثیرگذار در مورد قدرت روح انسان و خرد ذاتی بدن برای غلبه بر بیماری فاجعه‌بار است. افراد مبتلا به سرطان و خانواده‌ها و دوستانشان آن را بسیار مفید خواهند یافت. (انرو ویل، پزشک)

- کلی ترنر پیامی را ارائه می‌دهد که افرادی که به سرطان دچارند – یا به دنبال پیشگیری از آن هستند – باید بشنوند. کتاب ترنر با استفاده از علم، سنت و عقل سلیم به شما برای ایجاد تغییرات بزرگ در سبک زندگی کمک می‌کند. این تغییرات ترازو را به نفع شما تغییر می‌دهد. (پاملا مایلز)

کتاب شفای درون مناسب چه کسانی است؟

اگر به بیماری سختی دچار هستید که گاهی شما را از ادامۀ زندگی ناامید می‌کند، این کتاب مناسب شماست. هم چنین اگر از خواندن کتاب‌های روانشناسی لذت می‌برید، کتاب شفای درون برایتان اثر جذابی خواهد بود.

با کلی آ. ترنر بیشتر آشنا شویم

کلی آ. ترنر مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه هاروارد و مدرک دکترای خود را از دانشگاه کالیفرنیا دریافت کرد. او مدرس، پژوهشگر و مدرس انکولوژی یکپارچه است. او در پژوهش هایش به موضوع درمان رادیکال می‌پردازد. در این درمان از روش‌های رایج بهبود بیماران استفاده نمی‌شود و یا این که پس از شکست آن‌ها این درمان آغاز می‌گردد.

در بخشی از کتاب شفای درون می‌خوانیم

سبزیجات و میوه‌ها برای شما بسیار سالم هستند. سبزیجات و میوه‌ها تمام مواد مورد نیاز بدن را تأمین می‌کنند؛ ویتامین‌ها، مواد معدنی، کربوهیدرات‌ها، فیبر، گلوکز، پروتئین و حتی چربی‌های سالم را. دربارۀ سرطان، صدها مطالعه نشان داده است که مصرف سبزیجات و میوه‌ها به پیشگیری از ابتلا به سرطان کمک می‌کند و مطالعات دیگر نشان می‌دهد بیماران سرطانی که سبزیجات و میوه مصرف می‌کنند عمر طولانی‌تری دارند. برای مثال، با مطالعه در پژوهشی که صدوپنجاه فرد مبتلا به سرطان سینه بهبود یافته بودند، دریافتم زنانی که روزی پنج وعده سبزیجات و میوه مصرف می‌کردند و حداقل روزی سی دقیقه، هفته‌ای شش روز، ورزش می‌کردند، کاهش پنجاه درصد در مرگ‌و‌میر در مقایسه با کسانی داشتند که زیاد سبزیجات مصرف و ورزش نمی‌کردند. به عبارت دیگر، کسانی از سرطان نجات یافتند که زیاد سبزیجات مصرف می‌کردند و ورزش می‌کردند؛ درنتیجه، دو برابر بیشتر عمر کردند.

مطالعات بسیاری نشان می‌دهد که میوه‌ها و سبزیجات خاص مستعد مبارزه با سرطان هستند، مثل سبزیجات طبیعی‌شکل، (مثل کلم بروکلی، گل کلم)، سبزیجات پیازی‌شکل (مثل پیاز، سیر، موسیر و تره‌فرنگی) و توت‌های سیاه و تیره. سبزیجات طبیعی‌شکل به تنهایی حاوی مواد غذایی هستند که مانع رشد سلول‌های سرطانی می‌شوند و متاستاز سلول‌های سرطان را متوقف می‌کنند و حتی موجب ترکیدن یا مرگ سلول‌های سرطانی می‌شوند. در ضمن، دیگر سبزیجات و میوه‌ها خواص ضدسرطانی مختلفی دارند. بنابراین، به منظور برخورداری از تمام مواد غذایی ضدسرطان باید تمام میوه‌ها و سبزیجات را از همه رنگ مصرف کنید، چون هر رنگی نشانۀ مادۀ غذایی ضدسرطان متفاوتی است.

با یکی از نجات‌یافتگان از سرطان مصاحبه کردم که به قدرت شفابخشی سبزیجات و میوه‌ها پی برده بود، او دیل فیگری بود. در بیست‌وهفت‌سالگی تشخیص دادند که به بافت لنفاوی غیر هوچکین یا به سرطان سیستم لنفاوی مبتلاست. در جراحی اکتشافی، یک تومور لنفاوی به بزرگی گریپ‌فروت کشف شد که به شش، قلب و رگ‌های اصلی بدنش متصل بود و این یعنی امکان جراحی وجود نداشت. دیل سریع شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را شروع کرد، بعد از گذشت دو ماه به‌لیل عوارض جانبی شدید مجبور به توقف شیمی‌درمانی شد. فقط بعد از سه ماه پرتودرمانی، مجبور شد آن را نیز متوقف کند چون بر عملکرد گفتاری او تأثیر گذاشته بود. از آن جایی که چارۀ دیگری نبود، درمان‌های مختلف جسمی - ذهنی - روحی ر ا انجام داد که یکی از آن‌ها تغذیه بود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ماجرای من
بهبودی ریشه‌ای چیست؟
دربارۀ این کتاب
پیش از شروع
فصل 1: رژیم غذایی خود را اساسی تغییر دهید.
مصرف شکر، گوشت، لبنیات و غذاهای تصفیه‌شده ممنوع!
قدرت شفابخش و درمانگرانۀ سبزیجات و میوه‌ها
سم‌زدایی با خوردن غذاهای ارگانیک
آب تصفیه‌شده بنوشید
ماجرای جینی
ماجرای جان
تمرین‌های عملی
فصل 2: به سلامتی خود توجه و آن را کنترل کنید
بی‌تفاوت نباشید
تمایل به تغییر
با مقاومت خود مقابله کنید
پژوهش دربارۀ تسلط و کنترل
ماجرای شین
تمرین‌های عملی
فصل 3: از شهود خود پیروی کنید (به حرف دل خود گوش دهید)
بدن می‌داند چه چیزی برای شفای او لازم است
راه‌های بسیار برای دستیابی به شهود و حس ششم
تغییرات فردی منحصربه‌فرد است
پژوهشی دربارۀ شهود
ماجرای سوزان
تمرین‌های عملی
فصل 4: مصرف غذاهای گیاهی و مکمل
تقویت سیستم ایمنی
سم‌زدایی بدن
مکمل به تنهایی کافی نیست
رژیم غذایی به تنهایی کافی نیست
خواص گیاهان و مکمل‌ها
ماجرای جینی
تمرین‌های عملی
دستۀ اول: مکمل‌هایی که به هضم غذای شما کمک می‌کنند
دستۀ دوم: مکمل‌هایی که بدن شما را سم‌زدایی می‌کنند
دستۀ سوم: مکمل‌های تقویت‌کنندۀ سیستم ایمنی
فصل 5: هیجان‌های سرکوب‌شده را رها کنید
بیماری، یعنی وجود موانعی در بدن
هیجان‌های سرکوب‌شده و فشرده‌شده چه هستند؟
استرس و سرطان
ترس و سرطان
راه‌حل آبشار
ماجرای جو
تمرین‌های عملی
فصل 6: هیجان‌های مثبت را افزایش دهید
هیجان‌های مثبت چه هستند؟
وقتی هیجان‌های مثبت را احساس می‌کنیم، چه اتفاقی برای بدن ما رخ می‌دهد؟
شادی یک عادت است
مجبور نیستید تمام مدت شادی را احساس کنید
ماجرای سارانی
تمرین‌های عملی
نسخه‌ای برای شادی و تفریح
فصل 7: از حمایت اجتماعی برخوردار شوید
دریافت عشق به شفای بدن کمک می‌کند
هدف این است که احساس تنهایی نکنید
اهمیت تماس فیزیکی (نوازش)
ماجرای کاترین
اقدامات عملی
اگر بیمار سرطانی هستید
وقتی شما عزیز یک بیمار سرطانی هستید و او به شما علاقه‌مند است.
فصل 8: ارتباط معنوی خود را قوی و عمیق کنید
معنویت یا روحیۀ مذهبی نوعی تجربه است
سومین نوع عشق
رابطۀ بین روح و جسم
اهمیت تمرین منظم
اهمیت متوقف کردن صدای ذهن (گفت‌وگوی درونی)
پژوهش معنوی
ماجرای متیو
تمرین‌های عملی
فصل 9: دلیلی محکم و قوی برای زندگی داشته باشید
اعتماد از اعماق وجود شما می‌آید
ذهن بدن را رهبری می‌کند
ندای درون خود را بیابید
پژوهشی دربارۀ دلایل محکم برای زندگی
ماجرای دونا
اقدامات عملی
نتیجه‌گیری
قدرتمند عمل کنید
الهام
گام‌های بعدی
منابع و مآخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شفای درون
نویسنده
مترجمگیتی شهیدی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۸۴
زبانفارسی
شابک978-622-220-759-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های سلامتی و بهداشت
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۹۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شفای درون

زهرا کاشی
۱۴۰۱/۶/۲۰
این کتاب ارزش چندبار خواندن را دارد. برای من در شرایط سخت خواندن این کتاب بسیار راه گشاه بوده است
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب شفای درون

برای دریافت کتاب شفای درون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.