معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت

عکس جلد کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت

کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت، یک گزارش صریح در مورد بازی‌های دیجیتال  شکل گرفته در مورد توسط تلفن همراه است. این گزارش توسط مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (Direc) و به زبان انگلیسی به نشر رسیده است.

هنگامی که ما در مورد "بازی های دیجیتال" صحبت می‌کنیم، می‌دانیم یک رسانه جدید و پیشرو است. در میان دیگران، یک رسانه جدید است که ارتباط تنگاتنگی با مخاطبش ایجاد کرده است.

بازی با تلفن‌های هوشمند در ایران نسبت به گذشته افزایش یافته است. سال‌ها به دلایلی، تولید و مصرف بازی‌های کامپیوتر و کنسول در ایران کاهش یافته است. بنابراین، حرکت بازی‌های دیجیتال به سمت تلفن همراه است. بازی در ایران به عنوان یک نتیجه، پتانسیل سرمایه گذاری، تولید و انتشار باید فعال شود. بازیکنان هم در انتقال دانش، پیدا کردن جایگاه در بازار جهانی بازی‌های ایرانی و سرمایه گذاری در تولید بازی می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت
نویسنده
ناشر چاپی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۴
زبانانگلیسی
موضوع کتابگزارش‌های آماری
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

راهنمای مطالعه کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت

برای دریافت کتاب بازی‌های دیجیتال در حرکت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.