معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی

عکس جلد کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی

مجموعه بازی‌های ایرانی در بازار جهانی آمارهایی در زمینه صادرات بازی‌های دیجیتال ایرانی در بازارهای دیجیتال بین‌المللی ارائه می‌دهد که نسبتاً کم اما در حال رشد است. این بازی‌ها اغلب به صورت جهانی و از طریق معروف‌ترین فروشگاه‌های دیجیتال عرضه بازی دنیا در معرض فروش قرار گرفته‌اند. به‌طورکلی، از میان رویکردهای مختلف به مسئله ورود به بازارهای جهانی، رویکرد توزیع دیجیتال از طریق فروشگاه‌های اپل و گوگل برای بازی‌های موبایلی و استیم برای بازی‌های کامپیوتری فرصت مناسبی را برای سازندگان بازی‌های ایرانی فراهم کرده است. محصولات قابل عرضه در این فروشگاه‌ها عملاً یکی از بهترین نمونه‌های محصولات صادراتی هستند که درعین حال، فرآیندهای معمول و سنتی صادرات از قبیل اخذ کارت بازرگانی، تهیه گواهی‌ها و مجوزها، صدور پیش فاکتور، حمل و نقل، بیمه، گمرک و ... را ندارند و به ساده‌ترین شکل ممکن، محصول خود را وارد خانه‌ها کرده و در دسترس کاربر نهایی قرار می‌دهند.
اطلاعات ارائه شده در این گزارش با همکاری بازی‌سازان ایرانی تهیه شده است که حتی داده‌های مرتبط با درآمد خود را در اختیار تیم تحقیق ما قرار داده‌اند. با توجه به اینکه دسترسی به اطلاعات دو شرکت بازی‌ساز به طور کامل میسر نشد، تلاش شد تا خلاء موجود در داده‌ها به وسیله روش‌های آماری مرتفع شده و تخمین درستی از وضعیت موجود صادرات بازی‌های ایرانی بدست آید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی
نویسنده
ناشر چاپی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
موضوع کتابگزارش‌های آماری
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

راهنمای مطالعه کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی

برای دریافت کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.