معرفی و دانلود کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک

عکس جلد کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک
قیمت:
6000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک

کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک نوشته مهری ماهوتی درباره‌ی فیل بزرگی است که فقط به هیکل بزرگش می‌نازد و هر کاری که دوست داشته باشد، در جنگل انجام می‌دهد.

حیوانات کوچک و ریز جنگل که از کارهای فیل خسته شده اند، دست به کار می‌شوند و با کمک همدیگر کاری می‌کنند که فیل از آن منطقه فراری شود و دوباره زندگی عادی به لانه‌های کوچک آن‌ها برگردد.

نویسنده در این کتاب به کودکان می‌آموزد که رعایت حقوق همه افراد درون یک جامعه امری الزامی است. کودکان با شنیدن این داستان پی می‌برند که اگر فکرهایشان را روی هم بگذارند، می‌توانند با کمک یکدیگر مشکلشان را حل کنند و هیچ‌کس نمی‌تواند به آن‌ها زور بگوید.

مجموعه کتاب قصه نمایش کودکان به صورت 7 داستان کوتاه در قالب قصه نمایشی نوشته‌شده‌ است. شخصیت‌های هر داستان در ابتدا معرفی می‌شوند و به صورت نمایشنامه شعرگونه داستان روایت می‌شود. موضوعات این کتاب‌ها برگرفته از کتاب‌ها و داستان‌های کهن فارسی همچون کلیله و دمنه است که به صورت منظوم نوشته تا با اصل آثار تفاوت داشته باشد و بازنویسی صرف نباشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
جنگ جویان کوچک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک
نویسنده
گویندهنسرین کوچک خوانی، مسعود نور پیشه، ساسان وطن پور، مرتضی صحرانورد
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
ناشر صوتی گروه فرهنگی سماوا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک

برای دریافت کتاب صوتی جنگ‌جویان کوچک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.