معرفی و دانلود کتاب صوتی چتر تسخیر شده

عکس جلد کتاب صوتی چتر تسخیر شده
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چتر تسخیر شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چتر تسخیر شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چتر تسخیر شده

کتاب صوتی چتر تسخیر شده نوشتهٔ آنیتا یاسودا، داستان جذاب و هیجان‌انگیز پسری به اسم «موتو» را تعریف می‌کند که بعد از گشتن جعبهٔ وسایل گمشدهٔ مدرسه‌اش، چتری قدیمی و کهنه پیدا می‌کند اما آن چتری معمولی نیست و به تسخیر ارواح درآمده است.

موضوع کتاب صوتی چتر تسخیر شده چیست؟

موتو بعد از تمام شدن کلاس‌های مدرسه و خداحافظی با دوستانش، تصمیم می‌گیرد سری به جعبهٔ اشیای گمشده بزند. بعد از کلی گشتن یک گوی با طرح چشم ببر پیدا کرد که می‌توانست آن را به کلکسیونش اضافه کند. اما چیز دیگری در داخل جعبه توجهش را جلب کرد که نمی‌دانست چیست. با سختی آن را بیرون کشید و متوجه شد آن یک چتر پاره و کهنه است.

بعد از اینکه او چتر را به گوشه‌ای پرت می‌کند، پیرمردی از راه می‌رسد و به او می‌گوید روح‌ها را عصبانی نکند. اما آیا آن چتر واقعاً توسط ارواح تسخیر شده بود؟

آنیتا یاسودا (Anita Yasuda) در کتاب چتر تسخیر شده (The Haunted Umbrella) داستانی هیجان‌انگیز نوشته که در آن موتو در دل یک ماجرای ترسناک گیر می‌کند.

کتاب صوتی چتر تسخیر شده مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 8 تا 12 سال و والدینی که دوست دارند برای بچه‌های خود قصه‌های سرگرم‌کننده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی چتر تسخیر شده می‌شنویم:

یک صاعقه نزدیکم زده شد. چشم‌هام ابر‌ها رو که مثل خفاش‌ها پراکنده می‌شدن دنبال می‌کردن. درخت‌های جلوی راهم جیر جیر می‌کردن، زوزه می‌کشیدن و شاخه‌هاشون به آسمون پنجه می‌کشیدن. بوی رطوبت هوا رو حس کردم. ‌ ابروهام توی هم گره خورده بودن و نقشه‌ی شکار گنجم باید صبر می‌کرد تا هوا بهتر بشه. قطره‌های گرم بارون صورتم رو می‌شست.

به خودم گفتم: «عجله کن موتو. تو می‌تونی قبل از شروع بارون به خونه برسی.»

با هر قدم که برمی‌داشتم طوفان نزدیک‌تر و باد شدیدتر می‌شد. ‌از کنار بساط دکه‌های اغذیه که مثل کندوی زنبور توی هم رفته بودن رد شدم. یک تند باد شدید کلاه قرمزم رو از سرم برداشت و به هوا پرت کرد. موهام صاف و رو به بالا مونده بودن.

کیفم رو تا وقتی که درد رو حس کردم توی دستم گرفته بودم و به سمت میان‌بر می‌دویدم. انتهای این راه یک معبد چوبی وجود داشت که راهش با بوته‌های سبز پوشیده شده بود. خودم رو توی بوته‌ها هل می‌دادم و به سمت تاریکی می‌رفتم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
چتر تسخیر شده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چتر تسخیر شده
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چتر تسخیر شده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چتر تسخیر شده

برای دریافت کتاب صوتی چتر تسخیر شده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.