معرفی و دانلود کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت

عکس جلد کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت
قیمت:
35000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت

اگر دوست دارید نقشهٔ راه خوشبختی را پیدا کنید و شادی و لذت جزئی از وجودتان شود، کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت نوشتهٔ اندرو متیوس را گوش کنید. با شنیدن این اثر راهکارهایی یاد می‌گیرید که با کمک آن‌ها می‌توانید در مسیر خوشبختی قدم بگذارید.

درباره کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت:

وقتی می‌گوییم خیلی خوشحالم دقیقاً چه حسی داریم؟ اصلاً شادی به چه معنی است؟ آیا احساس شادی با مواردی مثل روابط اجتماعی، وضعیت شغلی و روابط عاطفی ارتباطی دارد؟ این‌ها سؤالاتی هستند که ممکن است برای هرکسی در زندگی‌اش پیش بیاید. در پاسخ این پرسش‌ها باید گفت لحظه‌ای چشمانتان را ببندید و به روزی فکر کنید که احساس خوب درونتان باعث ابراز عشق بیشتر به اطرافیانتان شده بود.

این احساس دقیقاً تعریف «شادی» است. اندرو متیوس عقیده دارد کل جهان و اتفاقات آن نوعی بازتاب از شخصیت و احساسات شماست؛ بدین معنی که هر موقع به خود عشق بورزید، عشق به دیگران نیز در وجودتان بیشتر می‌شود. این نویسندهٔ برجسته در کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت (Happiness in Hard Times) با بررسی تفاوت‌های شادی و لذت به شما کمک می‌کند در زندگی به خوشبختی واقعی دست پیدا کنید.

با شنیدن این کتاب صوتی روش‌های مختلف شاد زیستن را در هر زمانی از زندگی را یاد می‌گیرید. همچنین قادر خواهید بود حس دوست داشتن را در کل جهان اشاعه دهید و همیشه به دیگران خوبی کنید. نویسنده در این کتاب به شما می‌گوید شادی یک انتخاب است و راز عجیبی در پشت آن نهفته نیست. نکتهٔ اصلی این است که شادی را انتخاب کنید تا همه چیز به دنبال آن رخ دهد.

کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت با روایت داستان‌هایی از زندگی کسانی که موفق شدند از روزهای تاریک عبور کنند و به شادی برسند، به شما کمک می‌کند در هر شرایطی احساس خوشبختی کنید و خودتان را در هر موقعیتی دوست بدارید. شاید در لحظاتی از زندگی‌تان احساس بدبختی کرده باشید و فکر کنید تنها فرد روی زمین هستید که در سختی‌ها و مشکلات به سر می‌برید. در این لحظات می‌توانید این کتاب فوق‌العاده را گوش دهید تا شادی را به زندگی‌تان بازگردانید.

کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید در زندگی خود همیشه شاد و خوشبخت باشید، راهکارهای ارائه شده در این کتاب به شما کمک زیادی می‌کند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعه فردی و خودیاری از شنیدن این کتاب مفید و تأثیرگذار لذت خواهند برد.

اندرو متیوس را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و سخنران استرالیایی در سال 1957 متولد شد. او تابه امروز کتاب‌های زیادی در زمینهٔ خودیاری به رشته تحریر درآورده و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. ازجمله آثار دیگر اندرو متیوس (Andrew Matthews) می‌توان به کتاب‌هایی مثل «راز شاد زیستن»، «تک‌نسخه کامیابی» و «درخت دوستی بنشان» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت می‌شنویم:

«اگر همسرم فقط قدری بیشتر دوستم می‌داشت، آن‌وقت می‌توانستم خودم را دوست داشته باشم. حتی شاید می‌توانستم به خودم عشق بورزم.» اگر منتظر هستید که دیگران به ارزش‌های شما پی ببرند، درحالی‌که هنوز خود شما قدردان خودتان نیستید، این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد. بعضی‌ها با ایدهٔ عشق ورزیدن به خویشتن راحت نیستند، اما بااین‌حال از همسران خود توقع دارند که به آن‌ها عشق بورزند.

به نظر شما کمی عجیب نیست؟ می‌گوییم من شاید نتوانم عاشق خودم باشم و بعد عصبانی می‌شویم که چرا همسرمان عاشق ما نیست! اگر می‌خواهی که دیگران عاشق تو باشند، دست‌کم باید بتوانی خودت را دوست داشته باشی. اگر ذهن ما درگیر اشتباهاتمان باشد، همان اشتباهات را در دیگران جستجو می‌کنیم به امید اینکه از دیدن این خطاها در دیگران حال بهتری پیدا کنیم.

اما با یافتن این خطاها هم حال و روزمان تغییری نمی‌کند. هنگامی که خود را به‌خاطر نقص‌ها و کاستی‌هایمان می‌بخشیم، به طور خودکار دیگران را نیز از بند این کاستی‌ها رها می‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
33 دقیقه
فصل یک / بخش یک: قبول واقعیت
37 دقیقه
فصل یک / بخش دو: ماجرای آدریا
30 دقیقه
فصل دو/ بخش یک: غلبه بر بحران‌ها
23 دقیقه
فصل دو / بخش دو
27 دقیقه
فصل سه: اندیشه‌ها
36 دقیقه
فصل چهار: خودتان را دوست بدارید
38 دقیقه
فصل پنج: روابط اجتماعی
37 دقیقه
فصل شش: پول
50 دقیقه
فصل هفت: ثروت
43 دقیقه
فصل هشت: عبور از موانع
20 دقیقه
فصل نه: سپاسگزاری
19 دقیقه
فصل ده: رهایش کن
23 دقیقه
فصل یازده: درخواست کمک کنید
12 دقیقه
فصل دوازده: اهمیت شاد زیستن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت
نویسنده
مترجموحید افضلی راد
گویندهکمیل سلیمان پور
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت

مریم کریمی
۱۴۰۲/۴/۲۰
خیلی مفید و واقعی در مورد شرایط سخت زندگی همه انسانها
qnbryamyr523@gmail.com
۱۴۰۱/۵/۳۱
کتابی بسیار عالی بنظرم شنوده رو نسبت ب آینده امیدوار میکند
Fatemeh Ezati
۱۴۰۱/۴/۲۲
معرکه است مثل سایر آثار دیگه آندره ماتیوس
سارا رحیمی
۱۴۰۱/۸/۲۱
کتاب جالبیه.. دوسش دارم
زهرا یوسفی
۱۴۰۱/۶/۲۲
کتاب بسیار عالی👍👍👍👍👍
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت

برای دریافت کتاب صوتی شاد ماندن در روزگاران سخت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.