معرفی و دانلود کتاب صوتی بخش گمشده

عکس جلد کتاب صوتی بخش گمشده
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخش گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بخش گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بخش گمشده

کتاب صوتی بخش گمشده مانند دیگر آثار کریستین بوبن اندیشه‌های معنوی خویش درباره‌ی زندگی را در قالب جملاتی حکیمانه با ما در میان می‌گذارد.

کریستیان بوبن، تجربیات ساده زندگی را دستمایه‌ی نوشتن کتابش می‌کند و کتاب بخش گمشده (‌La Part manquante) هم، مشابه کتاب‌های پیشین بوبن چند بخش است که هر بخش روایتی مجزا دارد. بوبن همچون کاوشگری دقیق و حساس اعماق وجود انسان را می‌کاود و بخش‌های پنهان و گمشده‌ی او را با زبانی شاعرانه و دلنشین در ظرف واژه‌هایی که آگاهانه انتخاب شده‌اند می‌ریزد و به ما عرضه می‌کند.

کریستین بوبن (Christian Bobin) را فیلسوفی شاعر مسلک می‌شناسند. از همین جهت در اجرای بخش گمشده سعی شده بنیان‌های فکری و تصاویر شاعرانه متن در لحن گوینده متناسب و مطلوب شنیده شود.

کریستین بوبن، نویسنده فرانسوی پس از تحصیل در رشته فلسفه به نویسندگی روی آورد و تاکنون بیش از ۳۰ اثر از او منتشر شده‌ است. کودکی، عشق و تنهایی دستمایه خلق آثار اوست. آثار بوبن مانند زنجیر به هم پیوسته‌اند، هر یک تصویر دیگری را روشن ساخته و در کنار هم، تابلوی زندگی و افکار نویسنده را شکل می‌دهند. برای او تجربه‌های ساده زندگی، کودکی، عشق، تنهایی دستمایه خلق آثاری عاشقانه‌ است. بوبن بیش از آن که به مضامین و کلمات اهمیت دهد، به آوا و لحن کلام می‌پردازد؛ با این حال نوشته‌های او سرشار از اندیشه‌اند. اندیشه‌ای که از زندگی عاشقانه‌اش و از عشقش به زندگی سرچشمه می‌گیرد. برای بوبن نوشتن، سراییدنِ آواهاست.

در قسمتی از کتاب صوتی بخش گمشده می‌شنویم:

با آمدن فرزند تنهایی زن‌های جوان شروع می‌شود. فقط آن‌ها می‌دانند چگونه او را میان بازوان رازآلود خود بگیرند. فکرشان مدام و بی‌وقفه متوجه کودک است. مراقب سلامت جسم و کلام او هستند. همان‌گونه از جسم او مراقبت می‌کنند که طبیعت از خداوند مراقبت می‌کند، همان‌گونه که سکوت برف را احاطه می‌کند. غذا، مدرسه، بوستان سر خیابان، خرید، پختن سبزیجات. هیچ کس از تمام کارهایی که می‌کنند قدردانی نمی‌کند. مادران جوان با چیزهای غیرقابل رویت سروکار دارند و به خاطر سر و کار داشتن با چیزهای غیرقابل است خود نیز ناپیدا و نامرئی می‌شوند. همه کاره و هیچ کاره می‌شوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
18 دقیقه
بخش گمشده - بخش اول
26 دقیقه
بخش گمشده - بخش دوم
38 دقیقه
بخش گمشده - بخش سوم
32 دقیقه
بخش گمشده - بخش چهارم
24 دقیقه
بخش گمشده - بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بخش گمشده
نویسنده
مترجمفرزانه مهری
گویندهراضیه هاشمی
ناشر چاپینشر ثالث
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بخش گمشده

فربد نوشیری
۱۴۰۱/۷/۱۲
خواندن کتابها وقت شما را نمیگید بلکه شما را روشنتر خواهد کرد،،،
عالی بود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بخش گمشده

برای دریافت کتاب صوتی بخش گمشده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.