معرفی و دانلود PDF کتاب دانه موز کجاست؟

عکس جلد کتاب دانه موز کجاست؟
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دانه موز کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دانه موز کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دانه موز کجاست؟

بیشتر میوه‌هایی که دوست دارید و می‌خورید دانه دارند. کاشتن درختان میوه هم با استفاده از دانه‌های آن‌ها ممکن می‌شود. به نظر شما موز که میوه‌ای بی‌دانه است، چطور کاشته می شود؟ چیان یی لین در کتاب دانه موز کجاست؟ در قالب یک داستان بامزه پاسخ شما را خواهد داد.

درباره کتاب دانه موز کجاست؟ (Where Are The Bananas seed):

چیان یی لین (Qianyi Lin) در این کتاب داستان جشنی به نام «جشن میوه» را بازگو می‌کند. قرار است تمام اهالی جنگل میوه‌ها و محصولاتی را که در باغ خود پرورش داده‌اند به این جشن بیاورند تا همگی آن‌ها را امتحان کنند. پیگی با خودش هندوانه آورد، روباه یک سبد انگور بنفش و میمون هم چند دسته موز. بقیه حیوانات هم میوه‌های دیگری آورده بودند تا با رهبری ببر، فرمانروای جنگل، میان هم تقسیم کنند. میمون تصمیم می‌گیرد برای شروع از انگورهای روباه بخورد اما دانه‌های انگور به نظرش بدمزه می‌آیند زیرا او فقط میوه‌های بدون دانه‌ای مانند موز را دوست دارد. به نظر روباه امکان ندارد که میوه‌ای دانه نداشته باشد. اختلافی بر سر این موضوع میان میمون و روباه شکل می‌گیرد که ببر برای پادرمیانی پیش آن‌ها می‌آید...

درباره‌ی مجموعه قصه‌های رنگین کمان:

این مجموعه با داستان‌های شیرین و تصویرگری‌های زیبا، نکات آموزشی جالبی را با بیانی ساده به کودکان آموزش می‌دهد و لحظات لذت‌بخشی را برایشان رقم می‌زند.

کتاب دانه موز کجاست؟ مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 3 تا 8 ساله که به داستان‌های سرگرم کننده و در عین حال آموزنده علاقه دارند، مناسب است.

در بخشی از کتاب دانه موز کجاست؟ می‌خوانیم:

ببر که پادشاه جنگل بود وارد شد. همه به احترام او بلند شدند. ببر با خوشحالى گفت: همه خوش آمدید. از دیدن این میوه‌ها هم خیلى خوشحالم. معلوم است امسال هم شما زحمت زیادى کشیده‌اید. با زحمت شما امسال هم در جنگل ما میوه‌هاى زیادى برداشت شده است و همه مى‌توانند از خوردن آن‌ها لذت ببرند. ما با خوشحالى جشن میوه‌ی امسال را آغاز مى‌کنیم. همه‌ی حیوانات هورا کشیدند.

حیوانات شروع کردند به خوردن میوه‌هاى خوشمزه. میمون سریع مقدارى از انگورهاى قرمز روباه را برداشت و گفت: ببینم، انگورهاى تو چه قدر خوشمزه است. او چند دانه انگور در دهانش گذاشت، اما گفت: این‌ها که خیلى تلخ هستند، اَه اَه دهنم تلخ شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دانه موز کجاست؟
نویسنده
مترجمآرزو رمضانی
ناشر چاپی دانی
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-6903-32-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دانه موز کجاست؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب دانه موز کجاست؟

برای دریافت کتاب دانه موز کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.