معرفی و دانلود کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود

عکس جلد کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود

کافی است به معجزهٔ درون خود ایمان داشته باشید تا معجزه زندگی را تجربه کنید. جول اوستین نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز در کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر با ارائهٔ راهکارهایی به شما کمک می‌کند تا ذهنتان را برای رسیدن به موفقیت و اهداف تازه برنامه‌ریزی کنید و به همه خواسته‌ها و رؤیاهایتان برسید.

درباره کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر:

من نمی‌توانم، شانس ندارم. همیشه این اتفاق برایم می‌افتد. چرا من به آرزوهایم نمی‌رسم؟ من می‌دانم آخر قرار است آرزوهایم را با خود به گور ببرم، هیچ آینده خوبی در انتظارم نیست و... این‌ها نمونه‌هایی از افکار منفی هستند که ممکن است هریک از شما روزانه چندین بار آن‌ها را در ذهن خود مرور کنید. اما نمی‌دانید با این کار ذهنتان را به شکلی برنامه‌ریزی می‌کنید که در جهت همین افکار عمل کند.

این جمله به این معنی است که طرز فکری که دارید تأثیر مستقیم بر روی زندگی‌تان و آینده‌ای که در پیش دارید می‌گذارد. پس همین حالا این افکار را از ذهنتان بیرون کنید و با پرورش ذهنتان با افکار مثبت به‌سوی آینده‌ای روشن قدم بردارید. اما نمی‌دانید چگونه افکار منفی را از ذهنتان پاک کنید؟ جول اوستین به شما کمک می‌کند!

این نویسنده پرفروش در کتاب فکر بهتر، زندگی بهتر (Think Better, Live Better) ایده‌هایی را با شما در میان می‌گذارد که با کمک آن‌ها می‌توانید اندیشه‌های ناامیدکننده را از ذهنتان دور نگه دارید و به‌جای تمرکز بر روی چیزهای منفی، به دنبال فرصت‌ها باشید. ابزاری که اوستین در اختیار شما قرار می‌دهد کاری می‌کند که بتوانید افکارتان را به‌راحتی مهار کنید و زندگی موفقیت‌آمیزتری نسبت به قبل داشته باشید.

با شنیدن این کتاب صوتی متوجه می‌شوید که شما هیچ ایرادی ندارید. بلکه افکارتان باعث می‌شوند در خود عیب ببینید. کافی است تمام این فکرها را از سرتان پاک کنید تا هدیهٔ ارزشمندی را که خداوند به شما اعطا کرده جلوی رویتان ببینید. آن زمان است که درک می‌کنید چقدر خوشبخت هستید و از نعمت‌هایی که در اختیار داشتید غافل بودید. اگر فکرتان محدود باشد، زندگی‌تان نیز محدود خواهد شد. پس بهتر فکر کنید تا بهتر زندگی کنید!

کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید تغییر و تحولات مثبتی در وجودتان ایجاد کنید و به خواسته‌هایتان دست یابید، این کتاب برای شماست. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودسازی از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده، سخنران و کشیش ارشد کلیسای لیک وود در سال 1963 به دنیا آمد. سخنرانی‌های او در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته داشته‌اند و بیش از 200 میلیون نفر در بیش از 100 کشور جهان آن‌ها را تماشا می‌کنند. آثار نوشته شده توسط جول اوستین (Joel Scott Osteen) در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و برخی از آن‌ها بیشتر از 200 هفته در صدر این جدول مانده‌اند.

وی همچنین در سال 2006 جزء ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد. از دیگر آثار اوستین می‌توان به «قدرت من هستم»، «احساسات منفی را خالی کنید»، «می‌توانی اگر بخواهی»، «10 قانون موفقیت جول اوستین» و «درخواست بزرگ داشته باشید» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر:

- تقدیر خود را در انتظار برای یافتن یک فرد دیگر از دست ندهید.
- برداشت شما از خودتان نشان می‌دهد که چه نوع زندگی‌ای در پیش خواهید داشت.
- از خداوند نخواهید تا قوت بخورونمیری به شما بدهد. جرئت کنید و بزرگ بخواهید.
- چیزهایی که شما در این لحظه دارید، همان چیزهایی‌اند که برای رسیدن به تقدیرتان نیاز دارید.
- شما باید تمام آن چیزهای منفی را که مردم در موردتان گفته‌اند، به‌کلی از ذهنتان پاک کنید.
- آدم‌ها مدام برچسب‌هایی به ما می‌زنند، به ما می‌گویند که چه چیزهایی می‌توانیم بشویم یا نشویم.

در بخشی از کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر می‌شنویم:

وقتی به زندگی گذشته خود نگاه می‌کنید، به چیزهایی برمی‌خورید که در آن زمان فکر نمی‌کردید بتوانید از آن‌ها عبور کنید. مانع بسیار بزرگ بود، جدایی به‌شدت شما را آزار می‌داد، گزارش پزشکی کاملاً منفی بود. شما هیچ راهی نمی‌دیدید، اما خدا آن را برایتان ازاین‌رو به آن رو کرد. وقتی فکر می‌کردید که دیگر توان ادامه راه را ندارید به شما قدرت داد. وقتی فکر می‌کردید تا آخر عمر تنها خواهید ماند، شخص درست را سر راهتان قرار داد. موجب ارتقای شما شد، آن فرصت خوب را جلوی پایتان گذاشت و همه چیز روبه‌راه شد. حالا شما خیلی بیشتر از آن چیزی که حتی در مخیله‌تان هم نمی‌گنجید، پیشرفت کرده‌اید.

درواقع آن یک شانس نبود. یک اتفاق یا تصادف نبود، بلکه دست خدا بود. شما باید در دردسر می‌افتادید، معتاد می‌شدید، شکست می‌خوردید، افسرده می‌شدید و تنها می‌ماندید، اما آن جا که نمی‌توانستید راهی ببینید، خدا راهی را پیش پایتان قرار داد. شما می‌توانید آن چیزی را بگویید که من می‌گویم: «من به‌تنهایی نمی‌توانستم به اینجایی که هستم برسم. این فقط شانس، تلاش سخت یا استعداد من نبود که مرا به اینجا رساند، بلکه خواست خدا هم بود. او کارها را طوری برایم جور کرد که خودم به‌تنهایی نمی‌توانستم انجام دهم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴۲ دقیقه
فصل اول: ذهنتان را برنامه‌ریزی کنید
۴۰ دقیقه
فصل دوم: برچسب‌های منفی را بردارید
۲۹ دقیقه
فصل سوم: خودتان را کاملاً رها کنید
۳۴ دقیقه
فصل چهارم: خودتان را پیروز احساس کنید
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: آکنده از امکانات
۲۵ دقیقه
فصل ششم: وعده‌ها درون شماست
۳۴ دقیقه
فصل هفتم: بزرگ بخواهید
۳۵ دقیقه
فصل هشتم: هرآنچه نیاز دارید، از قبل در وجودتان هست
۳۷ دقیقه
فصل نهم: تاج را روی سرتان نگه دارید
۳۷ دقیقه
فصل دهم: فقط به خاطر بسپارید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر: زندگی توام با موفقیت از ذهن شما آغاز می‌شود
نویسنده
مترجمشهره عبداللهی
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۴۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر

Mehrdad Alyasi
۱۴۰۱/۲/۹
با سلام خدمت شما کتاب فکر بهتر زندگی بهتر بسیار کتاب آموزنده‌ای برای زندگی کردن خوب میباشد و من این کتاب را به دوستانم معرفی خواهم کرد.
سید محمد سیدنژاد
۱۴۰۱/۱/۵
ای کاش تو رادیو یا صدا سیما این کتاب هارو پخش کنن به نظرم روی جامعه خیلی تاثییر مثبتی داره
Paria Jamshidi Jamshidi
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
همیشه کتاب‌های جول اوستین بهم ارامش میده و بهم کمک میکنه راه زندگیمو پیدا کنم
اناهیتا سرداری
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
فقط توصیحات زیادی تکرار و پر مثال بود. مگرنه کتاب خوبیه
علی گمشلی
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
عالی و مؤثر آرامش بخش
الهام السادات شهیدی
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
واقعا عالی بود لذت بردم
افشین نوبخت
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
بسیار مفید و عالی لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر

برای دریافت کتاب صوتی فکر بهتر، زندگی بهتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.