معرفی و دانلود کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار

عکس جلد کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار
قیمت:
۷۶۰۰۰ تومان - 13.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار

کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر، یکی از عناوین پرفروش وال استریت ژورنال است که به قلم پاتریک بت دیوید و گرگ دینکین به رشته‌ی تحریر درآمده است. در این اثر با استراتژی‌هایی آشنا خواهید شد که به‌کارگیری‌شان می‌تواند موفقیت‌های بزرگی را در حیطه‌های کاری و حرفه‌ای برای شما به دنبال بیاورد.

درباره کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر:

اثری که پیش رو دارید به قلم دو کارآفرین موفقِ اهل آمریکا نوشته شده است. هدف از نگارش این کتاب، آنطور که در مقدمه‌‌ی آن بیان شده، کمک به افرادی است که در وهله‌ی نخست، خواهان شناخت بهترین جایگاهِ ممکن برای خود هستند، و بعد از کسب این شناخت، دستورالعمل‌هایی کاربردی برای رسیدن به آن جایگاه را می‌طلبند.

در همین راستا، در کتاب پنج حرکت جلوتر (Your Next Five Moves)، کاربردی‌ترین استراتژی‌های موجود در زمینه‌ی کسب و کار خدمت مخاطبینی که خواهان پیشرفت هر چه سریع‌تر در جایگاه شغلی خود هستند ارائه شده است. این استراتژی‌ها به واقع راهکارهایی برای دستیابی به پنج هدفی‌اند که در ادامه بیان شده است:

1- تسلط بر شناخت خودتان
2- تسلط بر توانایی استدلال
3- تسلط بر ایجاد تیم مناسب
4- تسلط بر تعیین استراتژی رشد
5- تسط بر انجام بازی های قدرتمند

دستیابی به این پنج هدف مستلزم برداشتن گام‌هایی اصولی، و تدوین برنامه‌ای دقیق و مشخص برای تمام جنبه‌های زندگی‌ست. پاتریک بت دیوید و گرگ دینکین، هدفی جز یاری شما در این مسیر ندارند. این دو در کتاب پنج حرکت جلوتر با نقل فراز‌هایی از داستان افراد موفق در مسیر زندگی، برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های ذاتی و درونی انسان را به مخاطبین خود معرفی کرده که برای رشد و نیل به موفقیت ضروری‌ست و در کنار آن از عوامل بیرونیِ ضروری در این زمینه نیز سخن می‌گویند. درواقع آن‌ها از این طریق نقشه‌ی راهی برای کسب بزرگی و ثروت ترسیم نموده‌اند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر:

- آموزه‌های این اثر به کارآفرینان کمک می‌کند تا بفهمند دقیقاً باید در آینده چه کاری انجام دهند. (Brian Tracy)
- آنچه پاتریک بت دیوید انجام داده، بر زندگی بسیاری، از جمله شخص من اثرگذار بوده است. (Kevin Hart)
- من به پاتریک اعتقاد دارم و از او پیروی می‌کنم. (Steve Wozniak)

کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر مناسب چه کسانی است؟

گوش سپردن به این کتاب را به آن دسته از افرادی توصیه می‌کنیم که خواهان آشنایی با دستورالعمل‌هایی کاربردی در جهت پیشرفت کاری و اجتماعی هستند.

با نویسندگان کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر بیشتر آشنا شویم:

پاتریک بت دیوید (Patrick Bet-David) یک کارآفرین ایرانی‌تبارِ ساکن آمریکاست. مطالب آموزشی او در زمینه‌ی کارآفرینی بازدیدکننده‌های فراوانی در شبکه‌هایی نظیر یوتیوب و توییتر دارد. او در سال 2009 یک سازمان بازاریابی بزرگ را بنیان‌گذاری کرد که آژانس پی‌اچ‌پی نام دارد. از جمله کتاب‌های بت دیوید می‌توان به آثار پیش رو اشاره داشت: «رها کنید و تحصیل کنید، زندگی یک کارآفرین در 90 صفحه، انجام ناممکن.»

گرگ دینکین (Greg Dinkin) نیز یکی از همکاران نزدیک پاتریک بت دیوید، و فعالی مطبوعاتی در زمینه‌ی اقتصاد است. از وی نیز کتاب‌های قابل توجهی در زمینه‌ی تجارت و رهبری منتشر شده، که مطالعه‌شان خالی از لطف نیست.

جملات برگزیده کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر:

- سخت‌ترین کار زندگی شناخت خود است.
- درک کنید که تمام مشکل‌های شما قابل حل هستند.
- سه چیز بسیار دشوار در زندگی وجود دارد: فولاد، الماس و شناخت خود.
- با درک اینکه چه کسی هستید، تبدیل به آن کسی شوید که می‌خواهید باشید.

در بخشی از کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر می‌شنویم:

هر چقدر پرمشغله‌تر باشید، باید سازمان‌یافته‌تر عمل کنید. تصور عموم این است که نمی‌توان به بالاترین درجه‌های موفقیت رسید و در کنار آن یک خانواده‌ی موفقی هم داشت. آسان نیست، اما اگر داشتن خانواده جزو اولویت‌ها باشد، می‌توانید راهی پیدا کنید که این مشکل حل شود. صحبت سر انتخاب است و اینکه می‌خواهید کدام را در اولویت قرار دهید.

برای خود من، الگو بودنم برای فرزندانم در نقش کسی که برای رسیدن به تصویر ذهنی و چشم‌انداز خود در حال مبارزه است، بیشتر از صرف شام در کنار آنان اهمیت دارد. خانواده‌ام این مسئله را درک می‌کنند، چرا که ما برای این موقعیت برنامه‌ریزی کرده‌ایم. به علاوه، داشتن پول بیشتر فرصت انتخاب‌های بیشتری را به شما می‌دهد. ممکن است مجبور باشید تعطیلات را هم کار کنید. وقتی امکانات و سرمایه‌ی کافی داشته باشید، انعطاف بیشتری در زندگی دارید...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
قسمت اول
۲۲ دقیقه
قسمت دوم
۲۴ دقیقه
قسمت سوم
۲۳ دقیقه
قسمت چهارم
۱۸ دقیقه
قسمت پنجم
۲۴ دقیقه
قسمت ششم
۲۰ دقیقه
قسمت هفتم
۲۵ دقیقه
قسمت هشتم
۳۰ دقیقه
قسمت نهم
۴۱ دقیقه
قسمت دهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پنج حرکت جلوتر: تسلط بر هنر استراتژی کسب و کار
نویسنده،
مترجممریم خسروخانی، امیر محمد قنبری، شمس اله قنبری
گویندهراحله سادات فاطمی
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۷۶۰۰۰ ت - 13.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر

برای دریافت کتاب صوتی پنج حرکت جلوتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.