معرفی و دانلود کتاب صوتی جشن تولد بزرگ

عکس جلد کتاب صوتی جشن تولد بزرگ
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جشن تولد بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جشن تولد بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جشن تولد بزرگ

کیت هازفرد در کتاب صوتی جشن تولد بزرگ داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز از جشن تولد دختری را به تصویر می‌کشد که می‌خواهد مهمان‌ها را با سبک متفاوتی سرگرم کند و آن‌ها را به کره‌ی ماه می‌برد.

موضوع کتاب صوتی جشن تولد بزرگ (Big Birthday) چیست؟

پدر و مادر آنابل، او را هر سال به مناسبت تولدش به باغ وحش می‌برند. این دختر دیگر از این وضعیت خسته شده است و دلش جشنی متفاوت می‌خواهد تا در کنار دوستانش خوش بگذراند. برای همین به کمک پدرش سفینه‌ای فضایی آماده می‌کند و جشن تولد خود را در کره‌ی ماه می‌گیرد و خاطرات خوشی را رغم می‌زند.

کتاب صوتی جشن تولد بزرگ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی هستند، مناسب خواهد بود. کیت هازفرد (Kate Hosford) با لحنی صمیمی کودکان را مجذوب این ماجراجویی خیال‌انگیز می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی جشن تولد بزرگ می‌شنویم:

روز بعد دست به کار شد و بعد از مدتی موفق شد که یک سفینه‌ی بزرگ بسازه. البته سفینه‌ش از پلاستیک‌های بازیافتی و پتوهای کهنه‌ی خونشون درست شده بود و مثل اون‌هایی که توی تلویزیون دیده بود قشنگ و پر زرق‌و برق نبود. ولی آنابل می‌دونست که سفینه‌ش کار می‌کنه. اون بدنه‌ی سفینه رو سفید و بنفش کرد و بعد به وسیله‌ی تیکه‌های موتورِ تراکتورِ قدیمی‌شون و ماشین قراضه‌ای که نزدیک خونه‌شون پارک بود، برای سفینه‌ش یک موتور بزرگ و خوشگل درست کرد. موتور روشن می‌شد. ولی سفینه حتی به اندازه‌ی یک بند انگشت هم از زمین جدا نمی‌شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
جشن تولد بزرگ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جشن تولد بزرگ
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جشن تولد بزرگ

Maryam Khazan
۱۴۰۰/۱۲/۲
برا کودکان خوب و آموزنده هست
Faranak Olfat
۱۴۰۰/۲/۹
خیلیییییییییی چرت بود
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جشن تولد بزرگ

برای دریافت کتاب صوتی جشن تولد بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.