معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)

عکس جلد کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)

کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)، نوشته‌ی برایان تریسی، دربردارنده‌ی شیوه‌ها و روش‌هایی است که به شما کمک می‌کند قدرت بیان خود را ارتقا دهید، در هر موقعیتی سخنران پیروز میدان شوید، مورد احترام دیگران باشید، سریع‏‌تر در حرفه‌‏تان ترقی کنید، به بزرگ‌ترین اهداف‌تان دست یابید و در هر شرایطی قدرتمند ظاهر شوید.

کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) (Speak To Win: How To Present With Power in Any Situation) به سخنرانانی که تازه کار هستند بسیار کمک می‌کند تا نحوه‌ی صحبت کردن خود را با بهره‌گیری از اعتماد به نفس، مهارت‌، ‌اطمینان‌ و شفافیت سرعت ببخشند. هم‌چنین این کتاب برای سخنرانان باتجربه‌ نیز کاربرد دارد، زیرا حاوی تکنیک‌ها، روش‌ها و شگرد‌های سخنرانان درخشان در زمینه تجارت، سیاست و زندگی شخصی آن‌هاست.

داشتن قدرت بیان یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین عوامل موفقیت به شمار می‌آید. خوب صحبت کردن موجب مورد احترام قرار گرفتن شما توسط اطرافیان می‌شود، شان و منزلت شما را در محیط کارتان افزایش دهد و توجه اشخاصی راجلب می‌نماید که می‌توانند به شما کمک کرده و درها را به‌ رویتان باز کنند. همچنین توانایی خوب صحبت کردن، مردم را متقاعد می‌سازد که شما روی ‌هم رفته از دیگر اشخاصی که نمی‌توانند به اندازه شما خوب صحبت کنند، با استعدادتر و باهوش‌تر هستید.

سخنران برجسته و حرفه‌ای بودن در تمام مراحل حیات شغلی‌تان به شما کمک می‌کند و تاثیر به سزایی در پیشرفت شما دارد. روان‌شناسان معتقدند میزان اعتماد به نفس ما یا «میزان علاقه ما به خود» به میزان زیادی تعیین‌ کننده‌ی کیفیت زندگی درونی و بیرونی ماست. هر چقدر که بهترتر و دل‌نشین‌تر صحبت کنید، حس بهتری نیز پیدا می‌کنید و بیشتر خود را دوست خواهید داشت، هر چقدر هم بیشتر خود را دوست داشته باشید، موفق‌تر و شادتر زندگی خواهید کرد و روابط سازنده و عمیق‌تری با دیگران برقرار می‌کنید.

ذهن شما باارزش‌ترین دارایی شماست، در خوب صحبت کردن هم حرف اول را قدرت ذهن می‌زند. یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که شما در اختیار دارید، توانایی خوب اندیشیدن و ابراز خود به صورت آشکار است. این مهارت می‌‌تواند به شما به اندازه هر استعداد دیگری در دستیابی به ترفیع بیشتر و سریع‌تر کمک کند.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای معروف، نامدار و سخنرانی برجسته در موضوعات موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی مانند: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب به نگارش درآورده که اغلب کتاب‌هایش به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز دربرداشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

جملات برگزیده کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی):

- سرنوشت ما با افکارمان دستخوش تغییر می‌شود‌.
- تا زمانی‌ که کسی چیزی را نفروشد، هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.
- ارزش واقعی انسان را باید با اهدافی که وی دنبال می‌کند، محک‌ زد.
- رویاهای بزرگ در سر بپرورانید، هر رویایی که داشته باشید، همان نیز خواهید شد.
- کارتان را با تمام وجود انجام دهید، آنگاه می‌بینید که موفق خواهید شد؛ رقابت بسیار کم است!
- ما نمی‌توانیم کاری کنیم که باران ببارد، اما می‌توانیم قطرات باران را که بر روی زمین‌ می‌بارد تماشا کنیم.
- یکی از بزرگ‌ترین رضایتمندی‌های انسان دانستن این مطلب است که می‌تواند کاری را به نحو احسن انجام دهد.
- آغاز هر کاری مهم‌ترین بخش آن است،‌ به ویژه در مورد کارهای نوپا و ظریف؛ چرا که در این زمان شخصیت شکل می‌گیرد و آسان‌تر تأثیر مطلوب خود را بر جای می‌گذارد.

در قسمتی از کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) می‌شنویم:

هرچقدر مردم شما را بیشتر دوست داشته باشند، مشتاقانه‌تر تحت تأثیر شما قرار خواهند گرفت و بیشتر متقاعد خواهند شد. همانگونه که ویلی لومان در کتاب «مرگ فروشنده» گفته است: «مهمترین چیز این است که دوست داشته شوید.»
هیچ چیز به اندازه لبخند زدن، خونگرم و خوش مشرب بودن هنگام ایستادن روبه‌روی مخاطبان توجه آن‌ها را به پیامتان جلب نمی‌کند. هر چقدر بیشتر نشان دهید که از خود لذت می‌برید، مخاطبان نیز از بودن در کنار شما لذت بیشتری خواهند برد. هر چقدر مردم شما را بیشتر دوست داشته باشند، با آغوش بازتری از شما استقبال خواهند کرد و بیشتر پذیرای آنچه قصد دارید به آن‌ها بگویید خواهند بود.

یکی از قدرتمندترین روش‌های ایجاد ارتباط با مخاطبان، سؤال پرسیدن است. هنگامی که از فردی سؤالی می‌پرسید، او را مقید می‌کنید پاسخ دهد. حتی اگر پاسخ سؤال را نمی‌داند، یا اینکه سؤال‌تان انحرافی یا پرسش بدیهی باشد، هنگامی که سؤال می‌پرسید، ناگهان توجه وی را به خود جلب می‌کنید. وی به منظور یافتن پاسخ احتمالی در ذهنش به کنکاش می‌پردازد و به جلو خم می‌شود تا از زبان شما پاسخ سؤال را بشنود.

به عنوان مثال، هنگامی که می‌خواهم توجه جمعی از مخاطبان در امر کسب و کار را که در میان مخاطبان هستند به خود جلب کنم، معمولاً می‌پرسم: «در آمریکا چه کاری از همه مهمتر و پر درآمدتر است؟» در ابتدا مخاطبان سکوت می‌کنند. سپس، شروع می‌کنند به گفتن پاسخ‌های احتمالی: «کار نمایش! فروش! سخنرانی حرفه‌ای! ورزش!»

هنگامی که پاسخ‌هایشان را دادند، لبخندی می‌زنم و می‌گویم: مهمترین و پردرآمدترین کار در آمریکا تفکر است. به این دلیل که از میان تمام کارهایی که بشر انجام می‌دهد، تفکر بهترین نتایج ممکن را در پی دارد. هر چقدر بهتر بیندیشید، تصمیم‌های بهتری می‌گیرید. هر چقدر بهتر تصمیم بگیرید، بهتر عمل خواهید کرد، هر چقدر بهتر عمل کنید، نتایج بهتری نیز خواهید گرفت و کیفیت زندگی و کارتان نیز بهتر خواهد شد. همه چیز با فکر آغاز می‌شود. سپس در مورد برخی از ابزار و روش‌های تفکر مؤثرترین افراد در زمینه تجارت و صنعت صحبت می‌کنم. در طول صحبت‌هایم گریزی می‌زنم به روش‌های اندیشیدن اشخاص مهم در این کار، در موقعیت‌های مختلف. این موضوع، که مانند ریسمانی در طول سخنرانی‌ام کشیده شده است، مردم را کاملاً مجذوب خود می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۱۹ دقیقه
فصل 1: هنر سخنوری و بلاغت
۴۲ دقیقه
فصل 2: برنامه‌ریزی و آمادگی آسان شده است
۲۹ دقیقه
فصل 3: اعتماد به نفس و مهارت ذهنی
۳۱ دقیقه
فصل 4: در حضور هر شنونده‌ای مقتدرانه شروع کنید
۲۴ دقیقه
فصل 5: تسلط بر جلسات سخنرانی در حضور تعداد کمی از افراد
۳۱ دقیقه
فصل 6: مهارت عرضه و مذاکره در گروه‌های کوچک
۴۵ دقیقه
فصل 7: سکوی مهارت: تحت تأثیر قرار دادن جمع کثیری از مخاطبان
۲۶ دقیقه
فصل 8: مهارت صوتی: تکنیک‌های صوتی قدرتمند
۲۸ دقیقه
فصل 9: ترفندهای تجارت: تکنیک‌های سخنرانان ماهر
۴۳ دقیقه
فصل 10: کنترل مکان سخنرانی
۲۰ دقیقه
فصل 11: با شور و شوق تمام به پایان برسانید؛ نفس‌شان را در سینه حبس کنید!
۴۵ دقیقه
فصل 12: عرضه‌ی محصول یا خدمات به روشی متقاعد کننده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)
نویسنده
مترجممنیر علیزاده
گویندهامیرحسین شهپروصال
ناشر صوتیانتشارات پر
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)

Ali Momeni
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
کتای خیلی خوبی بود، من نکته برداری کردم مخصوصا از فصل آخر که دقیقا بخاطر همون فصل آخرش این کتاب رو خریدم، هر دقیقه‌اش یه نکته مهم درباره فروش بود،
من خودم طراح سایت هستم پس قطعا این کتاب بدرد من میخوره، از فصل 12 حدود 13 تا نکته خارج کردم که به هم دیگه ربط دارن و خیلی مفید هستن، اینم بگم که نکاتی
که من نوشتم خیلی طولانی هستن یعنی درباره هر نکته‌ای که گفته شد توضیحات مفیدی داده شد که کلی ایده به ذهنم رسید، خود اون فصل 45 دقیقه بود ولی برای من 2 ساعت طول کشید که تمامش رو گوش بدم و نکته برداری کنم.
در کل عالی بود، الان هم کتاب هنر اثر گذاری رو خریدم و میخوام اون رو گوش بدم، چون بنظرم این دو کتاب یه جورایی مکمل همدیگه هستن، یعنی اول باید روی فن بیان ات کار کنی و بعدش با استفاده از فن بیان و صحبت کردن، مشتری احتمالی رو متقاعد کنی که به محصول یا خدماتت نیاز داره.
محمود خضری
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
خیلی ایده جالبی هست واین روش برای جامعه ما که سرانه مطالعه پایینی داریم خیلی خوبه واقعا جای تقدیر داره و اما بشرطی که اگر مورد اقبال واقع شد قیمت کتابها گرانتر نشه و این خیلی مهمه
شکیلا صدیقی
۱۴۰۰/۲/۱۹
بنظرم کتاب خوبی هست، گوینده صدای خوبی داره اما خیلی سریع کتاب رو میخونه انگار داره روخوانی میکنه، یعنی من ده بار خواستم از پادکست اول گوش بدم ولی هربار انقدر تند که متوجه موضوع نمیشم‌ای کاش گوینده یکم آرومتر میخوند. من دیگه از خوندنش پشیمون شدم چون هربار خواستم تمرکز کنم ببینم چی میگه نشد ک نشد 😐
ممنون از کتابراه
مهدی امیری
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
گوینده‌ی خیلی خوبی داره اما به نظرم فقط به درد کسایی میخوره که میخوان برای جمعی سخنرانی کنند. اگه به دنبال کتابی میگردید برای تقویت فن بیان یا زبان بدن، بهتون توصیه نمیکنم... فقط یکسری نکات فرعی و تشریفاتی بیشتر توی کتاب برای سخنران‌ها بیان شده.
Sama asadzadeh
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
همیشه از سخن رانی‌ها و کتاباش لذت بردم. و همیشه آرزوم بود که منم بتونم یه روز سخنور خوبی بشم تا روان و مفید در جمع صحبت کنم. این کتاب قشنگ راهنمایی میکنه که چجوری باید صحبت کرد و نکات کلیدی خیلی مفیدی بهتون ارائه میکنه. کسایی که دوست دارن فن بیان بهتری داشته باشن، حتما بخونن. پشیمون نمیشید.
Javad Ahmadi
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
کتاب بسیار سودمند‌ی بود به شخصه از مطالب کاربردی این کتاب دارم استفاده می‌کنم کلام شیوای گوینده محترم هم در انتقال بهتر مطالب فصل‌های مختلف این کتاب بسیار مفید بود.
از برایان تریسی کتاب‌های دیگه‌ای رو هم قبلاً مطالعه کردم و نویسنده خوش نام در این عرصه هست که آثار فاخری از خودبرای بشریت به یادگار گذاشت.
Amirhossein Foadian
۱۴۰۱/۳/۳
بسیار عالی و کاربردی. با متنی ساده و جذاب نکات رو به صورت عمیقی آموزش می‌دهد. به کلیه دوستان علی الخصوص مدیران شرکت و عرضه کننده‌های محصولات و خدمات توصیه می‌شود. از جمله کتاب‌هایی بود که تاثیر خودش رو حتی یک ساعت پس از خوندن در فرد به جا می‌گذارد
هستی
۱۴۰۱/۴/۱۹
کتاب‌های برایان تریسی همیشه برای من تاثیر گذار بوده، این کتاب هم یک کتاب جامع برای کسایی هست که فن سخنرانی ضعیفی دارند بنظرم به نکات ظریف خوبی اشاره میکنه که خیلی از ماها به آسونی از کنارش رد میشیم و توجهی نسبت به آن‌ها نداریم
MOHSEN MADADI
۱۳۹۹/۱۰/۵
فوق العاده هست ایده عالی هستش برای مطالعه بهتر برای اون دسته کسانی که میگن وقت کتاب خوندن ندارن و از همه مهم تر راوی خیلی عالی و صدای آرام بخش دلنشینی داره سپاس گذارم از شما و امیدوارم موفق پیروز باشید
محمد مال اله قیمی
۱۴۰۱/۲/۲۴
اسم کتاب از طرف ناشر خیلی ریاکارانه انتخاب شده، تمام فصول کتاب غیر ار فصل آخر کتاب در رابطه با فن سخنرانی هست، برای کسانی که میخان با فنون سخنرانی آشنا بشن احتمالا مفید باشه، فن سخنرانی نه فن بیان
سما محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۸
برنامه‌ی عالی هست من سخنرانیم خیلی فرق کرده و حتی لهجه‌ی من هم از بین رفته وخیلی بهتر صحبت میکنم🤗 اما راوی کتاب خیلی تند تندحرف میزنه😫 هرچقدرمیخوام روش تمرکز کنم نمیشه😫 چون خیلی تندتندحرف میزنه🙄🥵😫
سید علی فیاضی
۱۴۰۰/۷/۲۴
کتاب خوبی هست ولی گوینده خیلی سریع از روی مطالب مهم رد میشه و شنونده نمی‌تواند زمان لازم برای تمرکز کافی روی مطالب کلیدی داشته باشد و این کتاب شامل خیلی از مردم نمی‌شود خیلی سطح این کتاب بالست.
Amin Karbin
۱۴۰۰/۱/۱۷
کتاب خوبیه اما گوینده تبحر و سواد لازم برای گویندگی این کناب رو نداره مثلا اشتباه تلفظی داره و در فصل دهم یک با میگه میکروفن و دفعه بعد میگه میگروفن و بعضی اشتباهات دیگر.... لطفا بیشتر دقت کنید
حامد غفاری بهستانی
۱۴۰۱/۱۰/۱۸
با سلام خسته نباشید.
من تازه این کتاب رو شروع کردم به توصیه یه نویسنده با اینکه فصل اولشو تازه شروع کردم با نت برداری از موضوعات متقاعد سازی، سازننده پیام و در صد هاتاثیر گذاری خیلی علاقمند شدم.
Navid
۱۴۰۱/۹/۲۱
این کتابو پیشنهاد میکنم بخونید چون خیلی کمکتون میکنه تو حرف زدن ولی تمریناتی داره که باید به آن‌ها عمل کنید این کتاب بهتون یاد میده که در روز چه کار‌هایی انجام بدید که رو صحبت کردنتون تاثیر بزاره
مشاهده همه نظرات ۱۷۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی)

برای دریافت کتاب صوتی هنر بیان (حرف بزن تا برنده شوی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.