معرفی و دانلود کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟

عکس جلد کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟

کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟ نوشته‌ی مریم زرنشان، داستانی شیرین و جذاب درباره‌ی دو کرم کوچک و بازیگوش است که در زیر تخته سنگی بزرگ زندگی می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟ چیست؟

داستان درباره‌ی دو کرم کوچولو به نام نرمی و نرمک است که کنار روخانه‌ای در زیر تخته سنگ بزرگی زندگی می‌کردند. آن‌ها از صبح تا شب در خاک با هم مشغول بازی بودند و برای خودشان راه‌های جدیدی به وجود می‌آوردند و تخته سنگ‌ها را قلقلک می‌دادند. نرمی و نرمک همیشه کنار هم بودند و کارشان این بود که با هم مسابقه بدهند، به هم گره بخورند و باز شوند و ریز ریز بخندند؛ بعد که خسته شدند با لالایی سنگ مهربان بخوابند.

در یکی از روزهای قشنگ و آفتابی در حالی که کرم‌ها با خاک‌های نرم بازی می‌کردند، ناگهان سرشان به یک چیز سفت و محکم خورد و درد گرفت. نرمی دور نرمک پیچید و گفت: آخ سرررم!

کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان حیوانات، زیبا و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟ می‌شنویم:

نرمک هم دمش رو به دم نرمی قلاب کرد و گفت: آخ سرم. کرم‌ها با چشم‌های گرد شده به کله‌ی قلمبه‌ی هم زل زدند و نرم‌نرم خندید، صدای خنده‌ی آن‌ها زیر خاک پیچید و به لانه‌ی موش کور رسید. موش کور بو کشید و گوش‌هاش رو تیز کرد و پرسید: چه خبره؟ وقتی جوابی نشنید عینکش رو پاک کرد و بو کشید و بو کشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
زیر تخته سنگ چه خبر است

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟

برای دریافت کتاب صوتی زیر تخته سنگ چه خبر است؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.