معرفی و دانلود کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن

عکس جلد کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن

کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن اثر گرنت کاردون، به شما می‌آموزد که چگونه با استفاده از قدرت وسواس به موفقیت‌ها و رویاهایتان جامه عمل بپوشانید.

با کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن (Be Obsessed Or Be Average) درمی‌یابید که چگونه می‌توان با وجود موانع و رقابت‌های شدید، کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و به درجات بالا و شگفت‌انگیزی برسید، وسواس و خاص بودن در زندگی اهمیت بسیار زیادی دارد و یک عامل مهم برای موفقیت است به طوری که اهمیت آن حتی از راهکارها، زمان‌بندی، قیمت‌گذاری و خود افراد نیز بیشتر است.

هر فردی در هر زمینه‌ی شغلی برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش می‌کند. این کتاب میل "دست از کار نکشیدن" را در شما تقویت می‌کند. افراد وسواسی و خاص همان افراد موفقی هستند که مورد تحسین دیگرانند و همه افراد می‌خواهند از آن‌ها تقلید کنند. این افراد نه تنها زندگی را به جنبش درمی‌آورند و دگرگون می‌کنند، بلکه به آن ارزش می‌بخشند.

گرنت کاردون (Grant Cardone) پیله "معمولی بودن" که بوسیله جامعه به دورتان تنیده شده است را با بی‌رحمی صادقانه‌ای درهم می‌شکافد. هدف گرنت کاردون از نگارش این کتاب این بوده است که شما و میلیون‌ها نفر دیگر در سرتاسر جهان را به سمت ایجاد فعالیت‌های جدید هدایت کند. فعالیت‌هایی که در آن وسواس بودن را تقویت کنیم و به دل مشغولی‌های خود و خاص بودن بپردازیم.

اگر تمام افراد روی کره‌ی زمین بدون هیچگونه حسرت، تردید و یا عذری وسواس‌های مثبت‌شان را بپذیرند. آن وقت خواهید دید که چگونه یک شبه جهان تبدیل به جای بهتر و متفاوت‌تری برای زیستن خواهد شد. اگر همه به دستاوردهای خودشان توجه کنند و به دنبال موفقیت خودشان باشند، جایی برای جنگ، مواد مخدر و دیگر عوامل بیهوده و مخرب نخواهد ماند. همه ما به آن مرحله از موفقیت که قبلا غیر ممکن به نظر می‌رسید، دست می‌یابیم و همدیگر را برای تلاش و پشتکار بیشتر تشویق می‌کنیم.

اولین فصل از کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن نشان می‌دهد که چطور وسواس‌های زندگی‌ شما را نجات می‌دهد و چرا اهمیت دارند و به تعریف وسواسی و خاص بودن می‌پردازد. در فصل دوم این عقیده عمومی که تنها چیزهای معمولی و بی‌خطر را می‌توان بدست آورد نفی می‌شود و علت نیاز به داشتن وسواسی پرشور، هدفمند و غریزی را به جای معمولی بودن و مردد بودن توضیح داده می‌شود. سپس در فصل سوم، راه‌های تشخیص این دل مشغولی‌ها بررسی می‌شود. شما می‌توانید از طریق یک سری تمرینات کلیدی بفهمید که بیشترین چیزی که از زندگی‌تان می‌خواهید چیست. فصل‌های بعد نیز بر پایه همین اصل استوارند و شما را در طی مراحل سخت پیروی از وسواس‌هایتان هدایت خواهد کرد. فصل چهارم به اثبات اهمیت "قدرت بخشیدن" به وسواس‌های درونی‌تان می‌پردازد. در فصل پنجم توضیح داده می‌شود که چرا باید شک‌هایتان را از بین ببرید، مخالفان و افراد منفی را از خود دور کنید و یا با آن‌ها کنار بیایید. فصل ششم به شما می‌آموزد که چگونه از دل مشغولی‌های خود برای نظارت بر گذشته، تفکر، دارایی، حوزه تخصص و یا برندتان استفاده کنید. فصل هفتم هم به این بحث می‌پردازد که چرا همیشه در امنیت بودن می‌تواند بسیار خطرناک باشد و لازم است برای داشتن شانس موفقیت بیشتر ریسک‌های زیادی را پذیرفت. این اصول شما را در رسیدن به موفقیت یاری خواهند کرد.

سپس یک سری توصیه‌های عملی مربوط به کسب و کار را به شما ارائه می‌شود که کمک می‌کند تا وسواس‌هایتان را هم برای خودتان و هم اطرافیان‌تان محقق کنید. در فصل هشتم یک سری اطلاعات بسیار شناخته شده در مورد فروش برایتان به اشتراک گذاشته می‌شود تا اهمیت فروش را در محقق کردن وسواس‌هایتان درک کرده و بیاموزید که چگونه یک بازاریاب، سازمان دهنده و یا فروشنده قوی باشید. فصل نهم راجع به جذب مشتری و اینکه چگونه می‌توانید تعداد سفارش‌ها و همچنین تحویل‌ها را افزایش دهید، بحث می‌کند. فصل دهم به سراغ افرادی می‌رود که با آن‌ها کار می‌کنید، علی‌الخصوص کارمندان و به شما نشان می‌دهد که چگونه در محیط اطراف خود فرهنگی مطابق با دل مشغولی‌هایتان ایجاد کنید. فصل یازدهم با ارائه توصیه‌ای در باب چگونگی تبدیل شدن به یک رهبر واقعی به اتمام می‌رسد. این‌ها تمریناتی هستند که شما برای حفظ و همچنین شکوفایی وسواس‌تان و تبدیل آن به یک کسب و کار موفق، پر سود و قدرتمند نیاز دارید و می‌توانید حتی از این طریق یک صنعت کاملا جدید را بوجود آورید و یا آن‌هایی را که موجودند دچار اختلال کنید.

دو فصل آخر کتاب درباره چگونگی حفظ و تقویت وسواس‌هایتان در طول زمان صحبت می‌کند. فصل دوازدهم به بررسی قدرتی که از حفظ و دنبال کردن وسواس‌هایتان بدست می‌آورید و تبدیل شدن به چیزی که امروز حتی تصورش را هم نمی‌کردید می‌پردازد. قبل از اینکه بروید تا دنیایتان را دگرگون کنید، در فصل سیزدهم یک سری ترفندها و تکنیک‌های وسواسی و خاص شدن و خاص ماندن با شما به اشتراک گذاشته می‌شود.

گرنت کاردون پرفروش‌ترین نویسنده نیویورک تایمز در زمینه کسب و کار و فروش و متخصص رسانه‌های اجتماعی و مرد شماره یک در برنامه‌های آنلاین آموزش کسب و کار است. «گرنت کاردون» نویسنده چهار کتاب پرفروش نیویورک تایمز از جمله "10X" ،"اگر اول نباش آخری" و "بفروش یا فروخته شو" است.

جملات برگزیده کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن:

- دست از معمولی ماندن همیشگی بردارید.
- هنگامی که زیاد قول می‌دهم، خودم را موظف می‌نمایم تا به آن وفا کنم.
- چرا وقتی که می‌توانم رنگین کمان داشته باشم تنها به یک رنگ قانع شوم؟
- افرادی که اهدافشان در زندگی بسیار کوچک است، بیشترین مشکلات مالی را دارند.
- یک فرد وسواسی این حقیقت را می‌پذیرد که فقط و فقط خود او مسئول موفقیت‌هایش است.
- من اگر نتیجه آن چنان خوبی هم نگیرم خودم را کمتر از وقتی که اصلا به سراغ هدف‌هایم نروم سرزنش می‌کنم.
- هیچوقت اجازه ندهید مردم موقعیت فعلی شما را عالی بدانند، در صورتی که خودتان یقین دارید که بهتر از این هم می‌توانید باشید.
- افرادی که سعی دارند شما را از رویاهایتان منصرف کنند در واقع هیچ کمکی به شما نخواهند کرد و فقط دارند خودشان را توجیه می‌کنند.

در بخشی از کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن می‌شنویم:

من پدری نداشتم که بتواند مرا به ثروتی برساند و در بستن اولین قراردادم برای خرید ملک به من یک میلیون دلار قرض بدهد، از طریق معرفی من در باشگاه‌های برون شهری ارتباطات سیاسی مرا تقویت کند و یا شیوه‌های راه اندازی یک کسب و کار خوب را به من بیاموزد. والدین من فرزندان مهاجران ایتالیایی بودند که در اوایل دهه 1900 به آمریکا آمدند. پدر من اولین کسی بود که در خانواده‌شان به دانشگاه می‌رفت. او در جوانی بسیار بلند پرواز بود و روحیه کارآفرینی داشت و معتقد بود که رویای آمریکایی همیشه دست یافتنی‌ست. او کسب و کارش را با یک مغازه خواربار فروشی کوچک که به همراه مادرم اداره‌اش می‌کردند، شروع کرد.

دل مشغولی پدر همواره رسیدن به موفقیت بود و معتقد بود که مراقبت و رسیدگی به خانواده اولین وظیفه اوست. من از همان بچگی فهمیدم که تامین معیشت زندگی ما برای پدر در صدر الویت‌هایش قرار داشت: اینکه سقفی روی سر ما باشد، لباس و غذایمان فراهم باشد و در کنارش درس هم بخوانیم.

چندین سال قبل از به دنیا آمدن من، پدر تصمیم گرفت که با چند تن از دوستانش یک شرکت بیمه عمر تاسیس کند. من دقیق نمی‌دانم که چه بر سر آن شرکت بیمه عمر آمد، اما شرکای پدر او را بیرون کردند و او در سیاه چاله‌ای از مشکلات گرفتار شد. پدرم در سن 42 سالگی و با داشتن سه فرزند که نیاز به مراقبت داشتند و همچنین دوقلوهایی که به زودی به دنیا می‌آمدند (من و برادر دو قلویم گری) از کار بیکار شده بود. او باید دوباره از صفر شروع می‌کرد. او تصمیم گرفت با اندک پولی که سرمایه گذاری کرده بود مجوز کارگزاری بورس را بگیرد و بدین طریق کار جدیدی را شروع کند.

خوشبختانه به خاطر ارزش اخلاقی کار پدر و دل نگرانی هایش بابت تامین معاش خانواده، کار جدیدش بالاخره جواب داد. او توانست یک ماشین جدید یعنی یک لینکلن تاون کار بخرد که خیلی هم به آن می‌نازید. بعد از تولد 8 سالگی‌ام به خانه‌ای با مساحت تقریبی یک و نیم جریب که کنار دریاچه هم بود نقل مکان کردیم. ما دارای یک قایق برای ماهیگیری، لوازم اسکی روی آب و ماشین چمن زنی تراکتوری بودیم. در دو طرف خانه ما پزشکان زندگی می‌کردند که در آن زمان جزو موفق‌ترین افراد جامعه بودند. پشتکار بالای پدرم و موفقیتش در شرکت کارگزاری سهام باعث شد که ما تبدیل به طبقه متوسط جامعه شویم. من خیلی وقت‌ها اتفاقی به مکالمات پدر و مادرم گوش می‌دادم که در مورد موفقیت و رسیدنشان به این جایگاه صحبت می‌کردند. حتی در همان بچگی هم میفهمیدم که اتفاق خاصی رخ داده است.

تا دو سال پس از آمدنمان به آن خانه‌ی کنار دریاچه بهترین دوران کودکی‌ام رقم خورده بود، اما این خوشی زیاد دوام نیاورد. تنها یک سال و نیم بعد از اینکه پدرم صاحب خانه رویایی‌اش شده بود، در سن 52 سالگی بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
مقدمه
۳۰ دقیقه
فصل 1: وسواس زندگی مرا نجات داد، زندگی شما را هم نجات خواهد داد
۳۱ دقیقه
فصل 2: وسواس تنها گزینه شماست
۲۱ دقیقه
فصل 3: درگیر چه موضوعاتی شویم (به چه چیزی وسواس داشته باشیم)
۲۵ دقیقه
فصل 4: امیال خود را تقویت کنید
۴۴ دقیقه
فصل 5: به شک و تردیدهایتان بی اعتنا باشید
۲۹ دقیقه
فصل 6: تسلط لازمه موفقیت می‌باشد
۳۱ دقیقه
فصل 7: خطرناک بمانید
۱۹ دقیقه
فصل 8: خودتان را وقف فروش کنید
۳۱ دقیقه
فصل 9: زیاد قول بده و در نهایت هم بیشتر از حد انتظار به قولت عمل کن
۴۳ دقیقه
فصل 10: یک تیم وسواسی تشکیل دهید
۱۵ دقیقه
فصل 11: وسواس این را داشته باشید که همه چیز تحت کنترلتان باشد
۲۱ دقیقه
فصل 12: پشتکار خود را زیاد کنید
۲۳ دقیقه
فصل 13: همیشه وسواسی و خاص بمانید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهبسام قیدی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن

رضا نوچمنی
۱۳۹۸/۳/۱۳
کتاب بسیار خوبیه. عالی..
البته بستگی به دیدگاه هرکسی نسیت به کسب و کار و مدیریت کسب و کارش داره. من خیلی خوشم اومد..
بی تعارف و کاربردی توضیح میده..
جنبه شعار الکی نداره. واقعا بهت ثابت می‌کنه که موفقیت دست یافتنیه.
فقط چون نویسنده این کتاب بروی روش خودش توضیح میده بعضی افراد ممکنه خیلی هم نظر
نباشن. ولی بیان کلی کتاب بحث این هست که برای موفقیت باید خودت بخوای و یک سری اقدامات کلی هست که باید انجام بدی.
توصیه من اینه که کتاب ارزشمندی هست..
علیرضا کیانی
۱۳۹۸/۴/۲
از این کتاب بهتر تو زمینه‌ی موفقیت تا الان یکی خوندم اونم اثر مرکب بود
من خودم تو زندگی زیاد تلاش می‌کنم و همیشه به کم راضی نمیشم
همیشه دیگران به مخالفت با من می‌پردازن وقتی که این کتاب خوندم فهمیدم وقتی که کسی ضدت نباشه یعنی کارت درست انجام نمیدی
به قول نویسنده زمانی میتونی رئیس جمهور آمریکه بشی که نصف مردم ازت متنفر باشند
مردم همیشه ضد آدم‌های هدفمند و قاطع هستند
Majid Zamani
۱۳۹۹/۱/۲۹
کتاب مفیدی برای من نبود و بیشتر بدرد مدیران فروش میخوره بیش از 80 درصد چیزهایی که می‌گفت برای خود من کاربردی نبود و فقط چند جمله خوب داشت توی ۶ ساعت کتاب!!!از اول کتاب با خودم کلنجار رفتم که ادامه ندم کتاب رو ولی تا آخرش گوش دادم و نتیجه‌ای که از نیم ساعت اول داشتم دقیقا همون بود و کتاب مفیدی نبود.
عبداله یعقوبی
۱۴۰۰/۴/۱۳
این کتاب در دوره مدیران به ما پیشنهاد شد.
این جمله از این کتاب روی من اثر ماندگاری داشت.
(برای رقبا و دوستان و آشنایان و همکاران و... قله آسانی برای فتح نباشید)
الهام علیزاده
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
یه سری نکات خوبی داره، ولی به نسبت سایر کتابهای این سبکی خیلی پُربار نیست و به درد کسی میخوره که برای شروع میخواد همچین کتابی بخونه
اتابک اصغری
۱۳۹۹/۹/۴
مطمئنا به هر کسی که در ابتدای راه موفقست باشه خیلی خیلی کمک میکنه، حتی کسی که توی ذهنش موفقه هم میتونه استعدادهاش رو با این کتاب بالفعل کنه
بهارک شاه پسند
۱۳۹۸/۸/۳
من قبلا این کتاب عالی رو خوندم و بسیار استفاده کردم. از کتابراه خواهشمندم کتاب صوتی ماندن در وضعیت اخر را در دسترس قرار دهند
شهرام ...
۱۳۹۸/۵/۲
خیلی تاثیر گذار و راهبردی نیست، بیشتر به درد افرادی میخوره که تا به حال هیچ کتابی در زمینه انگیزشی نخوانده باشه
Reza Samavi
۱۳۹۸/۸/۱۰
کتاب فوق العاده‌ای بنظر من چون داره دقیقا از چیزی صحبت میکنه که تا الان بر عکسشو قالب جامعه فکر میکرده
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۵/۱۴
چیز خاصی در کتاب ندیدم جز حرف‌های انگیزشی و تکراری... البته در چند فصل اولش چون تموم کردنش وقت هدر دادنه.
Hamidreza Pakpour
۱۴۰۰/۴/۶
زندگی واقعا جذابی داره این گرنت کاردون. کتاب معرکه، گوینده خوب، شخصیت گرنت کاردون درجه یک
Amin Taherpour
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
یکی از بهترین کتابهای مدیریت شخصی و کسب و کار
کاردون عالی هست
فاطمه غلامی
۱۴۰۰/۱/۱۴
یخورده مطالبش از واقعیت دور هستش اما گوش دادنش خالی از لطف نیس
مصطفی محمدی
۱۳۹۸/۴/۳۱
خیلی بد بود.
فقط یه نکته خوب داشت.
اونم قبلا تو اثر مرکب خوانده بودم.
بابک شیدا
۱۳۹۸/۴/۱۲
سلام عالی بود
کتاب ۱۰x رو میزارید؟
مشاهده همه نظرات ۲۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن

برای دریافت کتاب صوتی خاص بودن یا معمولی ماندن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.