معرفی و دانلود کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

عکس جلد کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید نوشته‌ی میچ آلبوم، دنباله‌ی رمان برجسته پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، به شمار می‌آید. داستانی خارق‌العاده و منحصربه‌فرد که از اهمیت زندگی و دنیای بعد از مرگ سخن می‌گوید و بیان می‌کند که هر پایانی، شروعی مجدد به دنبال دارد. این اثر در سال 2018 یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز لقب گرفت.

درباره‌ی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

پانزده سال پیش رمان پرفروش پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید به چاپ رسید و هیچ کس فکرش را نمی‌کرد که میچ آلبوم زندگی شخصیت‌هایش را ادامه بدهد. حالا کتاب جدید به دیدار «ادی» مکانیک و سرباز کهنه‌کار جنگ با دختر جوانی به نام «آنی» می‌پردازد که زندگی او را در داستان قبلی نجات داده بود اما خودش نتوانسته بود از چنگال مرگ فرار کند.

در کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید (The next person you meet in Heaven)، شما داستانی عجیب، تأثیرگذار و زیبا را خواهید شنید؛ آنی دختربچه‌ای که در شهربازی جان سالم به در برد، مانند ادی به بهشت می‌رود و با مردی ملاقات می‌کند که روزی جانش را به خاطر او فدا کرده بود.

درواقع پس از مرگ ادی، زندگی این دختر بچه کاملاً متفاوت می‌شود و علاوه بر زخم‌های جسمی، روحش نیز آسیب‌دیده باقی می‌ماند. پس از سال‌ها و در گذر عمر آنی که حالا جوان شده، در بیمارستانی نزدیک محل سکونتش به عنوان پرستار مشغول به کار می‌شود اما در همان بیمارستان است که از این دنیا می‌رود؛ آن هم پس از یک تصادف دلخراش و کمتر از یک ماه مانده به تولد سی و یک سالگی‌اش. پس از سانحه، ماجرای رمان نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید به اوج خود می‌رسد و شما وارد یک سفر آسمانی و ملکوتی می‌شوید.

همان طور که گفته شد؛ رمان پیشین با نام پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، زندگی مردی را به تصویر می‌کشد که دقیقاً در روز تولدش با فداکاری زیاد جان دختربچه‌ی کوچکی را نجات می‌دهد. اما خودش از دنیا می‌رود و در بهشت با پنج نفر که در مرگ و زندگی او تأثیرگذار بوده‌اند دیدار می‌کند. همین اتفاق موجب می‌شود تا او به زندگی‌اش از زاویه‌ای دیگر بنگرد. حال کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید به عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز روایتگر ادامه‌ی این داستان است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

- گزنده و زیبا، سرشار و پیچ و خم‌های غیرمنتظره. (Barnes & Noble)

- طرفداران کتاب اول، در این کتاب چیزهای زیادی برای قدردانی خواهند داشت. (Publishers Weekly)

- ادامه‌ای مسحورکننده بر شماره‌ی یک فهرست پرفروش‌ها، کتاب «پنج نفری که در بهشت ملاقات می کنید». (Amazon)

- رمان آلبوم پر از پیچ و تاب‌های غیرمنتظره و هوشمندانه است که طرفداران پرشور او را خوشحال و راضی نگه خواهد داشت. (AARP Magazine)

- این کتاب داستانی پر از شادی، محبت و خرد است و به ما یادآوری می‌کند که کسانی را که دوست داریم، گرامی بداریم. (Woman’s World Magazine)

کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید روایتی تأثیرگذار و احساسی بشنوید که شما را ساعت‌ها در فکر فرو ببرد، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با میچ آلبوم بیشتر آشنا شویم:

یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک‌تایمز میچ آلبوم (Mitch Albom) نام دارد که موفق شده به طور متوالی در پنج شماره نخست فهرست این سایت قرار بگیرد. او در سال 1958 میلادی در پاسائیک نیوجرسی در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد و تاکنون شغل‌های مختلفی را تجربه کرده است؛ از فیلمنامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی گرفته تا روزنامه‌نگاری در حوزه ورزشی.

او با نوشتن کتاب پرفروش و مشهور سه‌شنبه‌ها با موری به شهرت رسید؛ کتابی که چهار سال متوالی در رتبه‌های نخست لیست نیویورک‌تایمز قرار داشت. تمامی آثار این نویسنده آمریکایی تاکنون به بیش از چهل و دو زبان دنیا ترجمه شده و بیش از سی و سه میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

میچ آلبوم علاوه بر نویسندگی یک مؤسسه خیریه در شهر دیترویت ایالت میشیگان تأسیس کرده و یک کلینیک پزشکی بیست و چهار ساعته برای کودکان بی‌خانمان نیز دایر کرده است.

مهم‌ترین آثار این نویسنده مشهور آمریکایی عبارتند از: «ارباب زمان، در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند، سه‌شنبه‌ها با موری، کمی ایمان داشته باش، اولین تماس تلفنی از بهشت، یک روز دیگر و سیم‌های جادویی فرانکی پرستو»

نظر میچ آلبوم درباره‌ی کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید:

هر آدمی در افکار خود ذهنیتی خاص از بهشت و دنیای بعد از مرگ دارد؛ پس باید ما همانند عقاید مذهبی به افکار افراد نیز احترام بگذاریم. طرز تفکری که در این کتاب برای شما ارائه شده صرفاً یک حدس و گمان و یا یک آرزو محسوب می‌شود. به ویژه برای مردمانی که خود را به‌دردنخور و بی‌فایده می‌دانند اما با مطالعه این کتاب متوجه می‌شوند که تا چه حد تأثیرگذار هستند.

رمان پیش رو در رابطه با اتفاقات احتمالی و شگفت‌انگیز بعد از مرگ است. چیزی که همه‌ی ما از ابتدای زندگی بار‌ها به آن اندیشیدیم و ذهنمان را با پرسش‌های نظیر اینکه بعد از ما چه خواهد شد؟ دنیای بعد از مرگ چگونه است؟ و صدها سؤال دیگری که ممکن است از تیررس افکار ما عبور کند، درگیر کرده‌ایم.

در بخشی از کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید می‌شنویم:

عشق زمانی پیش می‌آید که کمتر از همیشه انتظارش را داری. عشق زمانی پیش می‌آید که بیشتر از همیشه به آن نیاز داری. عشق زمانی پیش می‌آید که پذیرای آن هستی یا دیگر نمی‌توانی انکارش کنی.

این‌ها عباراتی هستند که حقایق مختلفی از عشق را در خود گنجانده‌اند. اما حقیقت عشق برای آنی این بود که برای مدت طولانی نزدیک ده سال، او انتظار هیچ عشقی را نداشت و در ازایش هیچ عشقی هم دریافت نکرد. بعد از، از دست دادن مادر و فرزندش، آنی تقریباً از همه فاصله گرفت و خودش را در روزمرگی پرستاری غرق کرد.

هر روز یک لباس می‌پوشید. لباس فرم آبی و کتانی‌های خاکستری. همیشه از یک مسیر رانندگی می‌کرد. همان چای همیشگی را از همان کافه همیشگی می‌خرید و هر روز به بیمارانش رسیدگی می‌کرد. چارت‌هایشان را نگه می‌داشت. دکترهایشان را می‌شناخت.

از کار کردن در بخش اطفال اجتناب می‌کرد. خاطرات آنجا برایش زیادی دردناک بود اما با سالمندان خیلی خوب بود، آن‌ها را به حرف زدن ترغیب می‌کرد و آن‌ها نیز با کمال میل روده‌درازی می‌کردند. آنی فهمیده بود که گوش دادن به مریض‌های پیر، یک نوع درمان است. هم برای او و هم برای آن‌ها. علاقه‌ای حساب شده بود، نه آن‌قدر که به او لطمه بزند و حال لطمه ندیدن نیروی محرکه زندگی آنی بود. او شیفت اضافه برمی‌داشت. اجازه داده بود که کار شب و روزش را پر کند. به ندرت با کسی دم‌خور می‌شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
معرفی کتاب
35 دقیقه
قسمت اول
2 دقیقه
قسمت دوم
3 دقیقه
قسمت سوم
3 دقیقه
قسمت چهارم
3 دقیقه
قسمت پنجم
5 دقیقه
قسمت ششم
7 دقیقه
قسمت هفتم
2 دقیقه
قسمت هشتم
5 دقیقه
قسمت نهم
12 دقیقه
قسمت دهم
4 دقیقه
قسمت یازدهم
4 دقیقه
قسمت دوازدهم
18 دقیقه
قسمت سیزدهم
5 دقیقه
قسمت چهاردهم
9 دقیقه
قسمت پانزدهم
2 دقیقه
قسمت شانزدهم
4 دقیقه
قسمت هفدهم
8 دقیقه
قسمت هجدهم
12 دقیقه
قسمت نوزدهم
21 دقیقه
قسمت بیستم
7 دقیقه
قسمت بیست‌ویکم
17 دقیقه
قسمت بیست‌ودوم
2 دقیقه
قسمت بیست‌وسوم
2 دقیقه
قسمت بیست‌وچهارم
4 دقیقه
قسمت بیست‌وپنجم
11 دقیقه
قسمت بیست‌وششم
6 دقیقه
قسمت بیست‌وهفتم
13 دقیقه
قسمت بیست‌وهشتم
2 دقیقه
قسمت بیست‌ونهم
4 دقیقه
قسمت سی‌ام
9 دقیقه
قسمت سی‌ویکم
6 دقیقه
قسمت سی‌ودوم
7 دقیقه
قسمت سی‌وسوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید
نویسنده
مترجمشهرزاد ضیایی
گویندهفرزانه نیکنام
ناشر صوتیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

Hellen Pdrm
۱۴۰۱/۱۱/۲۶
دنیای پس از مرگی که میچ آلبوم توصیف می‌کند به هیچ وجه در دام کلیشه نمی‌افتد. از ویژگی‌های این توصیف جهان‌شمول بودن آن به لحاظ عقیدتی، ‌ مذهبی و ملیتی است. این دنیا نسبتی مستقیم با اعمال انسان در طول مدت حیات خود دارد که با هیچ دین و مذهبی منافات ندارد
نرگس بهرامی
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
زیبا و تاثیر گذار داستان در عین سادگی جذاب هم بود.
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید

برای دریافت کتاب صوتی نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.