معرفی و دانلود کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز

عکس جلد کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز
قیمت:
۵۰۰۰۰ تومان - 9.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز

کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز نوشته‌ی جی. کی. رولینگ، درباره‌ی زندگی نوجوانی به نام هری پاتر و موجودی خطرناک است که شما را با خود به جهان هیجان‌انگیز جادوگری می‌کشاند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در طول تاریخ است.

خلاصه‌ی کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز:

کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز (Harry Potter and the Chamber of Secrets) دومین کتاب از سری مجموعه‌های هری پاتر است؛ در این جلد شخصیت اصلی یعنی هری، دومین سال پی‌ در پی خود را در هاگوارتز سپری می‌کند. او تعطیلات سال اول خود را به خانه دورسلی‌ها رفت و دعوت‌نامه سال دوم خود را زمانی که جن خانگی‌ای به‌ اسم «دابی» مانع از رفتن او به هاگوارتز می‌شد، دریافت نمود.

در نهایت هری با تلاش‌های بسیار خود را به هاگوارتز می‌رساند. او پس از چند روز اقامت درمی‌یابد که مکانی قدیمی در مدرسه وجود دارد که به آن «حفره اسرارآمیز» می‌گویند و در آن موجودی ترسناک و کشنده زندگی می‌کند.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های هری پاتر:

شخصیت اصلی این داستان مهیج و شگفت‌انگیز، نوجوان سیزده ساله‌ای به نام هری پاتر نام دارد که در نوجوانی متوجه شده است که به این دنیا تعلق ندارد. او برای دستیابی به دنیای تازه‌ی خود به مشکلات پیچیده و دشواری برخورد می‌کند. پس از مدتی او متوجه می‌شود پدر و مادرش در تصادف نمرده‌اند، بلکه توسط جادوگری به اسم ولدمورت کشته شده‌اند. سپس موفق می‌شود در مدرسه‌‌ای به نام هاگوارتز قبول شود. او در مدرسه با دوستان و معلمان جدیدی آشنا می‌شود. سرانجام سنگی شگفت‌انگیز و زیبا را پیدا می‌کند که پس از یافتن آن، مشکلات زیادی برایش به وجود می‌آید.

خالق هری پاتر، جی. کی. رولینگ را بیشتر بشناسیم:

جی. کی. رولینگ نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش و برجسته‌ی تاریخ است که در سال 1965 در انگلستان چشم به جهان گشود. او عمدهٔ شهرتش را برای نگارش مجموعه داستان‌های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعه‌ی داستانی به 65 زبان و تقریبا در 450 میلیون نسخه به چاپ رسیده است. کتاب‌های هری پاتر یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های تاریخ بشر بوده‌اند.

او دوران کودکی خوبی را سپری کرد. پس از اخذ مدرک کارشناسی خود در رشته‌ی ادبیات فرانسه، از دانشگاهی معتبر، به عنوان مترجم و منشی در سازمان عفو بین‌الملل فعالیت کرد. چند سال بعد با روزنامه‌نگاری پرتغالی ازدواج کرد اما زندگی مشترکش چندان دوامی نیاورد و همراه با دخترش به ادینبرو اسکاتلند مهاجرت کرد. او در برهه‌ای از زندگی‌اش دچار افسردگی شدید شد و سلامت روحی و روانی‌اش آسیب دید و چندین مرتبه دست به خودکشی زد. او زندگی سخت و دشواری داشت و برای رهایی از آن دست به نوشتن کتاب هری پاتر زد و اکنون یکی از مشهورترین و ثروتمندترین زنان جهان است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز:

- معلمان می‌گویند یک فصل آن می‌تواند چموش‌ترین کلاس‌ها را ساکت کند. (Guardian)
- پلات قوی، شخصیت‌های جذاب، شوخی‌های عالی و پیام اخلاقی که به طور طبیعی از داستان سرچشمه می‌گیرد. (The Times)
- رولینگ جادوی خود را انجام می‌دهد و خوانندگان را رها می‌کند تا برای بیشتر آن التماس کنند. (Amazon)

کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای تمام گروه‌های سنی مناسب و جذاب است، اما چون این کتاب در دسته‌ی کتاب‌های فانتزی و تخیلی قرار می‌گیرد و دربردارنده‌ی داستان‌‌هایی هیجان‌انگیز است، بیشتر مناسب گروه سنی نوجوانان است.

در قسمتی از کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز می‌شنویم:

همین که هری به خانه‌ی دورسلی‌ها رسید عمو ورنون کتاب‌های جادویی، چوب‌دستی سحرآمیز، رداهای مدرسه، پاتیل و از همه مهم‌تر نیمبوس دوهزار، جاروی پرنده‌ی بی‌نظیر هری را در انباری زیر پله پنهان کرد. برای دورسلی‌ها چه اهمیتی داشت که عضویت هری در تیم کوییدیچ مدرسه به علت نداشتن تمرین کافی به خطر بیفتد؟ برای دورسلی‌ها چه اهمیتی داشت که هری ناچار شود بدون انجام تکالیفش به مدرسه بازگردد؟ دورسلی‌ها از جمله افرادی بودند که جادوگرها به آن‌ها لقب مشنگ می‌دادند. از نظر مشنگ‌ها حتی داشتن یک خویشاوند جادوگر ننگ به شمار می‌آمد. عمو ورنون حتی هدویگ، جغد هری را نیز در قفسش زندانی کرده بود مبادا هری با کسی در دنیای جادوگری ارتباط برقرار کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
۲۴ دقیقه
فصل اول: بدترین روز تولد
۲۵ دقیقه
فصل دوم: هشدار دابی
۳۲ دقیقه
فصل سوم: پناهگاه
۲۳ دقیقه
فصل چهارم: در کتاب‌فروشی - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل پنجم: بید کتک‌زن - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل ششم: گلیدروی لاکهارت - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
فصل هفتم: ناسزاها و زمزمه‌ها - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل هشتم: جشن مرگ - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۱۴ دقیقه
فصل نهم: نوشته‌ی روی دیوار - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل نهم - قسمت سوم
۱۱ دقیقه
فصل دهم: توپ بازدارنده‌ی دغل - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل دهم - قسمت سوم
۲۹ دقیقه
فصل یازدهم: کلوپ دوئل - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل دوازدهم: معجون مرکب پیچیده - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل سیزدهم: دفتر خاطرات مرموز - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم: کورنلیوس فاج - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل پانزدهم: آراگوگ - قسمت اول
۱۱ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت سوم
۲۴ دقیقه
فصل شانزدهم: حفره‌ی اسرار - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل هفدهم: نواده‌ی اسلیترین - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت دوم
۳۰ دقیقه
فصل هجدهم: پاداش دابی - قسمت اول
۷ دقیقه
فصل هجدهم - قسمت دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز
نویسنده
مترجمویدا اسلامیه
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات کتابسرای تندیس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز

رضا منصف
۱۴۰۱/۳/۱۷
محتوای کتاب که نیاز به تعریف و تمجید نداره. گوینده بسیار توانا و درجه یک هست البته از اونجایی که من به صدای فیلمش عادت کرده بودم، یه مقدار اولش سخت بود ارتباط گرفتن با این تقلید صدا‌ها که خب به مرور عادت کردم. نکته بعدی اینکه با فیلمش متفاوت هست خیلی از جا‌ها و جزئیات اتفاقات در کتاب خیلی بیشتر هست که جالب بود به نظرم. و در آخر امیدوارم آخرین جلد از این مجموعه یعنی فرزند نفرین شده هم به صورت صوتی تولید بشه.
Monir Naghikhani
۱۴۰۰/۲/۲۰
اینکه راجع به موضوعش بنویسم، فکر میکنم همه فیلمهاشو دیدن به جز خودم که فکر میکردم اصلا از این نوع کتاب وفیلم خوشم نمیاد، ولی کاملا اشتباه میکردم، خانم رولینگ واقعا ذهن والایی دارن که تونستن این اثر رو بیآفرینند وبعد ترجمه عالی وعالیتر از همه جناب آقای سلطانزاده که سنگ تموم گذاشتن در روایت‌ای اثر. بسیار سپاسگزارم از کتابراهیهای عزیزدلم. موفق ومؤید باشید.
مهسا روحی
۱۳۹۹/۶/۵
سلام، خسته نباشین!
از بابت زحمت‌هایی که میکشین خیلی ممنونم
فوق العاده است، هم ترجمه و هم مخصوصا صداگذاری که عالی👌🏻
به همه پیشنهاد میکنم مخصوصا از قسمت یک کتاب!
بی صبراته منتظر قسمت‌های بعدی با همین صداگذاری هستم❣️
Fereshteh k
۱۴۰۱/۵/۲۳
فوق العاده است بینظیره👌🏻
ذهن و قوه‌ی تخیل نویسنده ستودنیست و با گوش دادن این داستان برای ساعاتی از دنیای بزرگسال فاصله میگیرین و وارد دنیای نوجوانان و خیال میشین و هیجان را تجربه میکنید😍
صدا گذاری فوق العاده و حرفه‌ای بود👌🏻
بی نهایت جذابه صدای اقای سلطان زاده و من نمیتونستم از گوش دادن دست بردارم🥹
پیشنهاد میشهههه😍👌🏻
داریوش
۱۳۹۹/۶/۲
داستان بی نظیر، ترجمه‌ای عالی، با صدای گرم و دلنشین آقای سلطان زاده، این مجموعه فوق العاده است. به نظرم کتاب‌های چند جلدی لذت خاصی دارن، مجموعه کتاب‌های صوتی دارن شان رو هم لطفا به سایت اضافه کنید.
مرضیه عارف نیا
۱۴۰۱/۲/۱۴
لحن و بیان گوینده و آهنگ متن واقعا عالیه. با گوش دادن به این کتاب صوتی وارد داستان هیجان انگیز آن می‌شوید. بابت انتخاب گوینده بسیار سپاس گزارم. من با گوش دادن به کتاب‌های صوتی هری پاتر وارد دوران زیبای نوجوانی‌ام می‌شوم.
amir riazi
۱۳۹۹/۵/۲۹
اولین کتاب اقای ارمان سلطانزاده که همین هری پاتر و سنگ جادو بود گوش کردم لذت بردم این هم عالیه و بخصوص با ترجمه سرکار خانم اسلامیه
Mahroo Makhlooghian
۱۴۰۱/۶/۱۰
فوق العاده بود! خوانش بسیار عالی و حرفه‌ای و داستان هم که دیگه مشخصه چقدر خوبه. من به عنوان یه پاترهد که کتابها رو خونده و فیلمها رو هم بارها دیده باز هم از گوش دادن به این نسخه‌ی صوتی بسیار لذت بردم. تشکر فراوان از همه‌ی عوامل.
محمدمهدی پنجاهی
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
یکی از بهترین پایان بندی‌های مجموعه هری‌پاتر رو داره این کتاب
در طول داستان تعداد زیادی سوال ذهن مخاطب رو درگیر میکنه که در فصول پایانی به تمام این سوالات به خوبی پاسخ داده میشه.
پیشنهاد میکنم حتما با این صوت زیبا دریافتش کنید
S Beigi
۱۳۹۹/۷/۷
بسیاااااار عالی. واقعا هم ترجمه‌اش عالی بود، هم صداپیشه گی آقای سلطان زاده. لطفا بقیه سری کتاب‌های هری پاتر رو هم با صدای آقای سلطان زاده بذارید.
ممنون و سپاس فراوان
Aysan Tohidi
۱۴۰۰/۱۲/۲
واقعا این سری کتاب‌های صوتی هری پاتر عالی هستن. بی صبرانه منتظر گوش کردن قسمت بعدی هستم و البته همچنین بی صبرانه منتظر منتشر شدن و گوش کردن قسمت یادگاران مرگ ۲ هستم. ممنون از شما بابت این سری.
شکوفه نشان
۱۴۰۱/۱/۹
خیلی جالب بود اما من انتظار داشتم یکم از سیاست‌های حکوت بیشتر استفاده بشه برای من قابل پیش بینی بود شاید جوری که همه تعریف کردن نبود اما بازم از خوندنش لذت بردم
Yalda Jkr
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
صداگذاری عالی بود. کاملا حس و حال متن رو به شنونده منتقل میکردن. واقعا هر چقدر میگذره آدم استرس تموم شدنش رو میکشه😁
واقعا پیشنهاد میکنم امتحان کنید و لذت ببرید
Tina Saheb
۱۴۰۰/۱/۲۵
واقعا عالی بود من خیلی لذت بردم و کاملا فضای فیلم رو برای آدم تدائی میکرد و این فقط به خاطر صدای گرم آقای سلطان زادست لطفا بقیه کتاب‌های هری پاتر رو هم اضافه کنید.
شیلا قاسمی
۱۳۹۹/۷/۴
عجیب بود من با اینکه فیلمش رو دیده بودم این کتابش بهتر بود ولی اگه خودمون بخونیم خیلی عالی میشه لطفا نسخه کتابیش یا همون غیر صوتی که خودمون بخونیم رو بزارید
مشاهده همه نظرات ۱۳۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز

برای دریافت کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.