معرفی و دانلود کتاب صوتی قصه‌های اندرسون

عکس جلد کتاب صوتی قصه‌های اندرسون
قیمت:
27000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های اندرسون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های اندرسون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌های اندرسون

کتاب صوتی قصه‌های اندرسون شامل زیباترین داستان‌های هانس کریستن اندرسن می‌شود که برای بسیاری از افراد خاطره‌انگیز و نوستالژیک هستند. این داستان‌ها و افسانه‌ها در عین جذابیت، نکات اخلاقی و پند و اندرزهای فراوانی برای کودکان دارد.

درباره کتاب صوتی قصه‌های اندرسون:

اکثر داستان‌های هانس کریستین اندرسن دارای ساختار ساده و مفاهیم عمیق انسانی هستند. هرکسی با هر سن و سالی می‌تواند از آن‌ها لذت ببرد. آندرسن تمامی این داستان‌ها و افسانه‌ها را در ذهن ما کاشته تا در هم زمانی که می‌خواهیم از این دنیای حقیقی دور شویم و به جهان فانتزی ساخته خیالات او پناه ببریم.

کتاب قصه‌های اندرسون (Hans Andersen: His Classic Fairy Tales) مجموعه‌ای از داستان‌های فوق‌العاده این نویسنده است. او در این داستان‌ها به ساده‌ترین شکل ممکن به ژرف‌ترین مفاهیم بشر پرداخته و همگان را مجذوب خود می‌کند.

داستان‌هایی که در این مجموعه قرار دارند به ترتیب «دخترک چوپان و بخاری پاک‌کن»، «دخترک کبریت‌فروش»، «شاهزاده و نخود»، «جوجه اردک زشت»، «سرباز حلبی»، «لباس نو برای پادشاه» و «تام بلینا دختر بندانگشتی» نام دارند.

کتاب صوتی قصه‌های اندرسون مناسب چه کسانی است؟

هر مخاطبی، با هر سن و سالی می‌تواند از نوشته‌های هانس کریستین آندرسن لذت ببرد. با این حال کودکان 9 تا 12 سال مخاطبین اصلی داستان‌های او هستند.

هانس کریستین آندرسن را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده برجسته کودکان در سال 1805 در دانمارک متولد شد. پدر او از ابتدا به ادبیات و نمایشنامه علاقه داشت و این موضوع موجب جذب وی به فضای هنر و ادبیات شد. هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen) در کودکی برای خود صحنهٔ تئاتر درست می‌کرد و آثار بزرگان را با عروسک‌های چوبی‌اش از حفظ اجرا می‌کرد.

آندرسن بعد از مرگ پدرش برای گذراندن زندگی مجبور به خیاطی و بافندگی شد. اما بعد از انتشار اولین کتاب‌هایش او را «گنجینهٔ ملی» دانمارک نامیدند و به افتخارش تندیس‌های زیادی ساخته شد. وی همچنین لقب «پدر ادبیات کودکان» را از آن خود کرد و به مناسبت زادروز او «روز جهانی کتاب کودک» نیز جشن گرفته می‌شود.

کتاب «لباس جدید امپراتور» اندرسون در سال 2000 به‌عنوان بهترین داستان کلاسیک به تالار مشاهیر پرومتئوس وارد شد. «جایزهٔ ادبی هانس کریستین آندرسن» که به آن جایزهٔ نوبل کوچک هم گفته می‌شود، به نام و یاد او هر دو سال یک‌بار به نویسندگان ادبیات کودک تعلق می‌گیرد و برنده، جایزه‌اش را از ملکهٔ دانمارک دریافت می‌کند.

از آثار مشهور آندرسن می‌توان به «جوجه اردک زشت»، «ملکه برفی»، «زندگی من»، «دخترک کبریت‌فروش»، «بندانگشتی»، «پری دریایی کوچولو» و «لباس جدید پادشاه» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی قصه‌های اندرسون می‌شنویم:

در روزگاران قدیم شاهزاده‌ای بود که آرزو داشت با یک شاهزاده خانم ازدواج کنه. پس باید یک شاهزاده خانم واقعی پیدا می‌کرد. به امید یافتن چنین همسری به دورتادور جهان سفر کرده بود. ولی همیشه اشکالی پیش اومده بود. شاهزادگان زیادی یافته بود. ولی هرگز نتونسته بود خودشو قانع کنه که اون‌ها شاهزادگان واقعی‌ان. زیرا گاهی یک چیز و گاهی چیز دیگه‌ای در نظرش درست نیومده بود. بالاخره غمگین و افسرده به قصر خودش بازگشته بود. چون به شدت آرزو می‌کرد شاهزاده‌ای رو به همسری بگیره و هنوز نتونسته بود اونو پیدا کنه.

شبی طوفانی هولناک به پا خاست. رعد و برق می‌زد و رگبار بارون از آسمون فرومی‌ریخت. به علاوه شب مثل قیر سیاه و تاریک بود. ناگهان صدای در زدن شدیدی به گوش رسید و شاه پیر، پدر شاهزاده، خودش رفت تا درو باز کنه. شاهزاده خانومی بیرون ایستاده بود. به خاطر باد و بارون ناراحت بود و آب بارون از موهاش بر روی لباس و بدنش می‌چکید. ادعا می‌کرد که یک شاهزاده‌ی واقعیه. ملکه‌ی پیر با خودش فکر کرد: «آه... حالا خواهیم دید.» ملکه به هیچ‌کس نگفت که چی تو سرش داره و بی‌صدا به اتاق خواب رفت...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
14 دقیقه
دخترک چوپان و بخاری پاک کن
7 دقیقه
دخترک کبریت فروش
4 دقیقه
شاهزاده و نخود
14 دقیقه
جوجه اردک زشت / بخش یک
12 دقیقه
جوجه اردک زشت / بخش دو
13 دقیقه
سرباز حلبی
14 دقیقه
لباس نو برای پادشاه
15 دقیقه
تامبلینا دختر بند انگشتی / بخش یک
18 دقیقه
تامبلینا دختر بند انگشتی / بخش دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قصه‌های اندرسون
نویسنده
مترجمسارا افراز
گویندهفرزانه فائزی
ناشر چاپیانتشارات سپاس
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
27000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قصه‌های اندرسون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قصه‌های اندرسون

برای دریافت کتاب صوتی قصه‌های اندرسون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.