معرفی و دانلود کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط

عکس جلد کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط

رابرت استرنبرگ در کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط، موضوع عشق و روابط عاطفی میان افراد را واکاوی می‌کند و با بررسی چندین داستان عاشقانه واقعی، الگوهای رایج در میان انسان‌ها را معرفی می‌نماید.

درباره کتاب صوتی قصه عشق:

چه چیزی باعث می‌شود که شما نسبت به بعضی از افراد کشش داشته باشید و عده‌ای دیگر را دفع کنید؟ چه عاملی باعث می‌شود که بعضی از روابط به خوبی شکل بگیرند و ادامه پیدا کنند اما برخی دیگر از بین بروند؟ رابرت استرنبرگ در کتاب قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط (Love Is a Story: A New Theory of Relationships) به شما نشان می‌دهد که هر نوع رابطه‌ای که در ابتدا آغاز می‌کنید، به داستان‌های عاشقانه‌ای ارتباط دارد که درون شما وجود دارند و باورهایتان را ساخته‌اند.

این روانشناس برجسته با استفاده از تحقیقات گسترده خود بر روی زوج‌های واقعی، چندین داستان عاشقانه را در این کتاب بررسی می‌کند و مزایا و مشکلات آن‌ها را به خوبی شرح می‌دهد. درواقع شما با شنیدن این تجربیات می‌توانید مدل خود را نیز پیدا کنید و با ابعاد متفاوت داستان عاشقانه خود بهتر آشنا شوید.

کتاب قصه عشق به شما نشان می‌دهد که پیش فرض‌‌های بیشتر انسان‌ها ناخودآگاه هستند و همین عوامل بر روی انتخاب‌های عاشقانه‌تان اثر می‌گذارد. بنابراین تنها با آگاهی از نوع نگرش‌تان به موضوع عشق و ازدواج می‌توانید روابط پایدارتر و عمیق‌تری را تجربه کنید؛ در غیر این صورت اشتباهات خود را بارها و بارها تکرار می‌کنید و نمی‌توانید اصلاحی در عملکرد و ذهنیت خود داشته باشید.

کتاب صوتی قصه عشق برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید درک بهتری از موضوع عشق و ازدواج داشته باشید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

رابرت استرنبرگ را بیشتر بشناسیم:

او روانشناسی آمریکایی‌ست که در دانشگاه‌هایی نظیر کرنل، اوکلاهاما و ییل تدریس می‌کند. علاوه بر این رابرت جی. استرنبرگ (Robert Sternberg) عضو هیئت تحریریه مجلات متعددی در حوزه روانشناسی و رئیس بخش هنر و علوم دانشگاه تافتس است.

استرنبرگ دکترای خود را از دانشگاه استنفورد دریافت کرده و دارای سیزده دکترای افتخاری از دانشگاه‌های آمریکایی، آسیایی و اروپایی است. همچنین براساس نظرسنجی که در سال 2002 صورت گرفت، رابرت استرنبرگ به عنوان شصتمین روانشناس قرن بیستم معرفی شد.

در بخشی از کتاب صوتی قصه عشق می‌شنویم:

قصه‌های عاشقانه به شکل‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند. همانطور که در مورد انواع قصه محدودیتی وجود ندارد، در دسته بندی آن‌ها هم هیچ محدودیتی نیست. وقتی پای قصه‌های جدید وسط می‌آید، ممکن است کل دسته‌بندی‌ها تغییر کند. دسته بندی‌هایی که در ادامه آورده می‌شود، براساس ویژگی‌های درونی قصه‌ها و استنباطی هستند، نه براساس تجزیه و تحلیل‌های آماری. این گروه بندی‌ها می‌توانند به شما نشان بدهند که هر قصه‌ای چه چیزهایی را در رابطه می‌طلبد.

در حالت کلی پنج نوع قصه وجود دارد. روابط نامتقارن بر این باور بنا نهاده شده‌اند که پایه و اساس یک رابطه نزدیک باید عدم تقارن و مکمل بودن طرفین باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
نمونه سه
۱۰ دقیقه
مقدمه
۴۲ دقیقه
فصل اول: قصه‌هایی که روایت می‌کنیم
۴۶ دقیقه
ارتباط بین قصه‌ها و اتفاقات
۳۷ دقیقه
قصه‌ها مسیر رشد روابط را تعیین می‌کنند
۴۵ دقیقه
فصل دوم: قصه‌های عاشقانه
۴۴ دقیقه
قصه حکومت
۴۲ دقیقه
ری و تیفانی
۴۶ دقیقه
قصه‌های ابزار
۴۸ دقیقه
سبک‌های فکری و رفتاری
۴۶ دقیقه
قصه مذهب
۴۴ دقیقه
اندی و استیسی
۳۶ دقیقه
وارن و کتی
۴۲ دقیقه
الکسیس و کری
۴۱ دقیقه
کلین و آنیتا
۳۰ دقیقه
ناتاشا و مارکوس
۲۸ دقیقه
نلسون و امیلی
۳۲ دقیقه
فصل سوم: پیام دیدگاه عشق به عنوان یک قصه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط
نویسنده
مترجممژگان جمالی
گویندهمتین بختی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط

محمد حسین .
۱۴۰۰/۸/۲۰
دوستمون از آزار دهنده بودن موسیقی گفت
آزار دهنده مال یه لحظه‌اش بود
سر درد گرفتیم بابا
امتیاز کامل میدم چون کتابی است واجب برای افرادی که وارد رابطه میشن
دانش روابط، بسیار مهمه
ساینا کردی
۱۴۰۰/۳/۲۵
موسیقی متنی که گذاشته شده بود به خصوص بین دو متن زمانی که گوینده چیزی نمی‌گفت و فقط موسیقی پخش میشد جالب نبود و آزاردهنده بود.
Hamze Aelami
۱۴۰۰/۹/۱۶
موسیقی متن بسیار ازار دهنده و احمقانه انتخاب شده بود.
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط

برای دریافت کتاب صوتی قصه عشق: نظریه‌ای جدید در روابط و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.