معرفی و دانلود کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

عکس جلد کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم نوشته‌ی معین فرد، ادامه رمان باران سیاه است که شخصیت اصلی کتاب پس از یافتن هویت جدید خود، درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می‌شود. این کتاب داستانی پسارستاخیزی و تخیلی دارد و در دورانی رخ می‌دهد که تمدن‌های انسانی نابود شده‌اند و ربات‌ها و سایر موجودات عجیب و خطرناک بر همه جا حکمرانی می‌کنند.

درباره کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم:

پس از اتفاقات هیجان‌انگیز و جذابی که در جلد اول مجموعه سقوط مرگبار با نام باران سیاه اتفاق افتاد، بار زایراس شخصیت اصلی داستان به دنبال هویت حقیقی خود می‌گردد و با یافتن یک جعبه سیاه مرموز، به ارباب کروم (موجوداتی از جنس ربات) بدل می‌شود. حال زایراس در رمان بمب خیس در یک آزمون سخت و دشوار قرار می‌گیرد. کروم‌ها تصمیم دارند تا با گول زدن زایراس، او را در جایگاه ارباب‌شان یعنی کرادن قرار دهند تا بتوانند از جان رئیس‌شان حفاظت کنند.

اما زایراس این موضوع را نمی‌پذیرد و نقشه از هم می‌پاشد. او به همه چیز پشت می‌کند و سر به بیابان می‌گذارد تا بتواند مسیری برای گذشتن از دیوار رادیواکتیوی پیدا کند. سرانجام او درگیر ماجراجویی‌های بزرگ و خطرناکی می‌شود و در این بین به رازها و حقایق پنهانی برمی‌خورد که زندگی‌اش را دگرگون می‌کند.

مجموعه‌ی سقوط مرگبار:

معین فرد در این مجموعه‌ی جذاب و هیجان‌انگیز ماجراجویی‌های مردی به نام زایراس در آینده‌ای نامشخص را به تصویر می‌کشد. مجموعه‌ی سقوط مرگبار یکی از بهترین آثار در ژانر علمی - تخیلی و ادبیات پسارستاخیزی به شمار می‌آید و قدرت خیال نویسنده‌ی آن نیز بسیار ستودنی و خیره‌کننده است.

کتاب صوتی بمب خیس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از دوست‌داران ژانر علمی - تخیلی هستید و می‌خواهید با شنیدن یک داستان ایرانی هیجان‌انگیز، آدرنالین خون‌تان بالا برود و به دنیایی خیالی سفر کنید، این کتاب انتخابی جذاب برایتان خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی بمب خیس می‌شنویم:

سامیرانا می‌گوید: چرا زودتر نگفتی از این ماشین‌ها داری؟ اون همه توی بیابون زیر آفتاب راه رفتیم.

- موقعیت مناسب نبود و تا قبل از باز شدن جعبه سیاه، کاری نمیشد انجام داد. جعبه سیاه ما رو آزاد کرد.

- چرا میگی ما؟ مگه تو هم یه رباتی؟

- وقتی به یه گروه تعلق داشته باشی، یکی از اون‌ها میشی.

- این همه مدت دنبال جعبه سیاه می‌گشتی؟

- آره! تمام سرنوشت ربات‌ها در اون جعبه بود. تمام مدت مجبور بودیم زیر ماسه‌ها مخفی بشیم. اگه انسان‌ها ما رو پیدا می‌کردن، نابود می‌شدیم. روح مردانه زنگ زد و ما رو نجات داد.

- یعنی انسان‌ها نمی‌دونستن که شما کجایید؟

- نه، مخصوصا رفتیم اون طرف دیوار تا کسی دستش بهمون نرسه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵۴ دقیقه
یک: سرگردان
۴۵ دقیقه
دو: آژیر خاموش
۴۳ دقیقه
سه: پرسه در شب
۴۲ دقیقه
چهار: دنیای دیگر
۴۱ دقیقه
پنج: بی‌صورت
۴۲ دقیقه
شش: برج فلزی
۴۴ دقیقه
هفت: مسافر سرما
۳۷ دقیقه
هشت: جغدها
۴۵ دقیقه
نُه: تونل‌ها
۴۰ دقیقه
ده: سیگار
۴۲ دقیقه
یازده: سایه
۴۷ دقیقه
دوازده: پرده سیاه
۴۲ دقیقه
سیزده: گالری
۴۱ دقیقه
چهارده: لوله
۳۹ دقیقه
پانزده: چشم‌های تاریک
۳۹ دقیقه
شانزده: دوراهی
۳۸ دقیقه
هفده: شفق
۴۱ دقیقه
هجده: ملاقات
۴۴ دقیقه
نوزده: ماسه‌ها
۳۸ دقیقه
بیست: مرگ خاموش
۳۷ دقیقه
بیست و یک: آسمان شیشه‌ای
۴۱ دقیقه
بیست و دو: رویای واقعی
۴۳ دقیقه
بیست و سه: نیم‌قرن
۴۵ دقیقه
بیست و چهار: برش
۴۴ دقیقه
بیست و پنج: پنج دهه
۴۱ دقیقه
بیست و شش: تَرَک
۴۱ دقیقه
بیست و هفت: صفر
۴۰ دقیقه
بیست و هشت: ستاره‌ها
۴۲ دقیقه
بیست و نه: شبح
۴۳ دقیقه
سی: زندگی جدید
۴۴ دقیقه
سی و یک: هاله
۴۱ دقیقه
سی و دو: ابرهای سیاه
۴۴ دقیقه
سی و سه: جواهر سبز
۴۴ دقیقه
سی و چهار: بمب خیس
۴۰ دقیقه
سی و پنج: آژیر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم
نویسنده
گویندهگروه گویندگان
ناشر چاپیانتشارات خدمات فرهنگی کرمان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ ساعت و ۳۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

رضا فخیمی
۱۴۰۰/۹/۱۹
با سلام خدمت استاد معین فرد.
من واقعا بهتون تبریک میگم بابت این کتاب بسیار بسیار زیبا و هیجان انگیز. فقط منتظرم که جلد سوم این کتاب زود تر منتشر بشه چون واقعا ذهنم درگیر زایراس و سامیراناس.
از نظر من‌ای کاش زایراس از امکاناتی که داره بیشتر استفاده کنه خدایی خیلی از دستش بعضی وقتا عصبی میشم😅‌ای
کاش لج بازی رو کنار بذاره و کمی در جلد کرادن باشه آخه بنظرم تنها کسی که میتونه جلوی این همه اتفاقات و آشوب‌ها ایستادگی کنه همین شخصه. دوس دارم بیشتر از دنیا‌های موازی صحبت میشد چون از نظر علمی هم مورد تایید قرار گرفته.
از گوینده‌ها بسیار تشکر و قدر دانی میکنم. فقط استاد‌ای کاش میشد صدا‌های تکراری نشنویم یک نفر صدای چند نفر رو بصورت زیر و بم در نیاره‌ای کاش تعداد گوینده‌ها بیشتر باشه تا صدا‌های متفاوت از حنجره‌های متفاوت بشنویم بنظر زیبا میشه.
استاد اگه میشد کتابتون دست یک فیلم نامه هالیوودی باشه چه سریال زیبایی ازش میساختن بنظرم جزو بهترین فیلم‌های ممکن دنیا تا چندین سال میشه.
من بی صبرانه منتظرم که جلد سوم بیاد.
یه سوال تا چه مدتی منتظر جلد سوم باشیم؟ من هر روز چندین مرتبه دارم چک میکنم ببینم جلد سوم منتشر شده یا ن.
اگه امکانش هست پاسخ منم بدید.
انشالله موفق باشید.
احسان صیاد
۱۴۰۰/۷/۲۳
سلام استاد معین فرد
هر چ بگم کم گفتم راجب این مجموعه زیبا
تمام مدت ک گوش میکردم داستان رو همش ب این فکر میکردم ک چی میشد اگه میشد‌ی فیلمساز بزرگ هالیوودی این اثر رو ب سریال تبدیل کنه؟!
واقعا ب فکر باشید چون ارزشش رو داره و مطمئنا اگه این شاهکار رو بخونن امکان نداره قبولش نکنن
موضوع و داستان و
خط سیر داستان منحصر ب فرد هست
و بدون شک حتی از سریال‌های علمی تخیلی ک من دیدم مثل صد و فرنچ و... ن تنها هیچی کم نداره بلکه با فاصله مطمئنم اگه سریال بشه از همشون‌ی سر و گردن بالاتره و جهانی میشه اینو شک نداشته باشید
ممنون میشم جواب نظرمو بدید استاد فرد
عرفان احمدنژاد
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
درود بر آقای معین فرد
واقعا کتاب بی‌نظیر یه؛ منی که اصلا اهل رمان خوندن نیستم باگوش کردن به چندتا از فصل‌های کتاب ترغیب شدم به اینکه همش رو گوش بدم. گویندگان با صدای دلنشین و رسا؛ و متن زیبا آدم رو مهو خودش می‌کنه. به نظرم اگه فیلمی از این کتاب بسازن بهترین فیلم علمی تخیلی میشه. چیزای زیادی ازش و
یاد گرفتم؛ یکی اینکه دنیای ما خیلی پوچ بی ارزشه, همیشه آدم‌های فقیر مورد ظلم و بی توجهی ظالمان و سردمداران قدرت میشن, همه‌ی سختی هارو قشر ضعیف جامعه باید تحمل کنه ولی دنیا به کام آدمهای دیگست، دقیقا این وضعیت الان دنیا.
کار بسیار زیبا و پسندیده‌ای بود از شما و از برنامه خوب کتاب راه تشکر میکنم قدردان زحمات بی وقفه تون هستیم.
یا حق.
atefeh cheraqali
۱۴۰۰/۶/۱
من ۵ ستاره رو بهش میدم، چون خلاقیتش بسیار عالیه و خیلی خوب تونسته تکه هارو کنار هم بچینه ولی مثل نقدی که برای کتاب اولش گذاشتم، در مورد این کتاب هم معتقدم بیش از حد از نظر موضوعی شلوغه، فرافرگشت، انفجار اتمی، موجودات رادیواکتیوی، دنیاهای موازی، کروم‌ها، تکنولوژی‌های آینده، خیلی خیلی شلوغه، البته رو میشه همین نقطه قوت نویسنده دونست که تونسته تمام این موضوعات رو کنار هم بچینه ولی ب نظرم میتونست بجای یک کتاب مثلا سه جلدی، ۱۰ کتاب متنوع بنویسه، این نظرمنه، ولی در هر صورت من از شنیدنش لذت بردم، همچنین گروه گویندگان هم بسیار عالی عمل کردن، ممنونم
محمدعلی کلوندی
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
نویسنده تخیل خوبی داره وسه نکته‌ای که به نظرم می‌رسد بیان می‌کنم. نکته اول اینکه داستان تغریبا به صورت نامفهومی پیش می‌رود، یعنی خواننده تصوری درمورداتفاقات بعدی نداردومبهم هستند، نکته دوم اینکه درمورد اتفاق‌هایی که درمورد سایرشخصیت هاوقتی ازشخصیت اصلی جدا می‌شوند مطلبی بیان نمی‌شودونکته سوم موازی درمورددنیاهای هستش که این مسئله با عقل جور در نمیاد واز تخیل نویسنده سرچشمه می‌گیردومواقعی که داستان به بن بست می‌رسه وراه حلی برای ادامه داستان وجود نداردازاین مسئله استفاده میکنه که با عقل همخوانی ندارد.
hamid jafari
۱۴۰۰/۱۰/۱۱
عصر پنچشنبه ساعت پانزده و سی دقیقه شش آبان هزارو چهارصد تمام شد.
داستانی مهیج و عالی از آقای معین فر.
کتاب دوم مثل کتاب اول عالی بود.
البته گاهی در فصلهای وسطی زیادی به نظریه‌ها پرداخته شده بود.
حرص آدم از نفهمی و گیج بودن قهرمان داستان در میاد. بدن آهنی این همه امکانات داره ولی استفاده و و
نمیکنه باید یکی بیاد از محلکه نجاتش بده. یه جای داستان میفهمه دستش میتونه به سلاحی غیر شمشیر هم تبدیل بشه ولی اصلا استفاده نکرد.
امیدوارم توی ادامه داستان اینقد مونگول بی دست پا نباشه.
Reza Hamidy
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
سلام و تشکر فراوان از شما و ممنون بخاطر وقتی که برای این کتاب گذاشتید، خیلی عالی بود و من خیلی دوست داشتم فقط یه مورد که دوستمون هم اشاره نمودند بعضی‌ها وقت و شرایط این و ندارند که این کتاب‌ها را به صورت متنی بخوانند و می‌توانند فقط گوش کنند، نظر من هم این است که هردو کتاب، صوتی و متنی باهم منتشر و بشوند، خیلی ممنون تشکر از این همه زیبایی کتاب، باتشکر فراوان امیدوارم که به زودی بتوانیم جلد سوم سقوط مرگبار را ببینیم و لذت ببریم به امید موفقیت و پیروزی شما 🌹🌹
Hosein Shams
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
جلد اول رو امروز تموم کردم هنوز تو شک اتفاقاتی‌ام که در آخر کتاب افتاد، واقعا یه رمان فانتزی عالی و با شخصیت پردازیه قوی و فضاسازی بی نقصی بود جلد اول، امیدوارم شخصیت سامیرانا تو جلد دوم هم باشه خخخ، آقای معین فرد عزیز واقعا تبریک میگم بهتون بابت این قلم قوی و قوه تخیل عالی تون، به جرئت میتونید با آثار خارجی تو همین ژانر رقابت کنید مطمئنم به زبان انگلیسی ترجمه کنید حتما حتما خواننده‌های خارجی هم عاشق قلمتون میشن، امیدوارم موفق باشید و منتظر کارای بعدیتون هم هستیم ♥️
Sheyda bavarhazh
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
اول از همه جا داره از نویسنده محترم و‌گویندگان عزیز تشکر کنم که این رمان جذاب و برای ما همراهان کتابراه تهیه کردند فقط یک سوال دارم فقط دوستانی که نمیخوان از محتوی داستان مطلع بشن لطفا ادامه نظرم رو نخونن 
اگر سامیرانا از ابتدا نابینا بوده چطور تو شهر کروم‌ها از دیدن خیابان و ماشین‌ها و خونه‌ها به
وجد میاد میره داخل مغازه لباس فروشی خرید میکنه یا تو پایگاه زندگی دامن انتخاب میکنه یا تو زندان جنگجوها لباس‌ها رو میپوشه و میگه نمیتونم انتخاب کنم یا با دیدن برکه به هیجان میاد؟
محمدمهدی نانکلی
۱۴۰۰/۶/۱۵
سلامی دوباره خدمت اقای معین فرد عزیز و‌ی خداقوت
واقعا جا داره دوباره بهتون تبریک بگم که عالی و این رمان دیوانه کنندس مطمئنن با دست به قلمی ک شما دارید موفقیت‌های بزرگی نصیبتون میشه واقعا از خوندن این دو جلد به شدت لذت بردم و با اشتیاق بیشتر منتظر جلد سومم امیدوارم هرچه سریع تر جلد سوم نوشته ک به
شه
دوستانی علاقه رمان‌های تخیلی دارند و یا ندارند هم من پیشنهاد میکنم گوش بدن چون واقعا باعث حیرتشون میشه
به امید موفقیت روز افزون اقای معین فرد عزیز❤️❤️
شهاب الدین زکی
۱۴۰۰/۷/۲۱
من که عاشق این دو کتاب شدم بنظرم کتاب دوم جذاب تر از کتاب قبلی هم شد و اینکه این همه اتفاق عجیب و جالب در کتاب افتاد واقعا کتاب عالی بود حتما کتاب‌های بیشتری در این موضوع بنویسید ممنون میشم
ولی بنظرم تنها مشکلی که این دو کتاب داشتن این بود که از کلمات بدی مثل حروم زاده در اون‌ها استفاده شده می‌شد
بی لعنتی اکتفاع کرد ولی در کل من عاشق این کتاب شدم خدا خیر تون بده این بهترین مجموعه کتابی بود که تا حالا خونده بودم.
mono ? ?
۱۴۰۰/۹/۲۵
تا فصل «سایه» دیدم. عالیه اما صدا گذاری واقعا خوب نیست گاهی وقتا حتی خنده دار میشه. صدای راوی عالیه اما بقیه به غیر از سامیرانا خیلی صدای بی احساسی دارن و گوینده‌ها زیاد از حد تکراری هستن. یعنی چندین بار برای چند شخص از یک گوینده استفاده شده که همین باعث شده که گاهی حتی متوجه نشیم کی‌داره حرف در کل میزنه. عالی بود من ۴ امتیاز دادم چون هنوز کامل گوش نکردم و صدا گذاری هم یکم ضعیف بوده. منتظر جلد سوم هستیم❤️🌹
رضا نصرتی
۱۴۰۱/۱/۳۱
سلام، آقای معین فرد واقعا دست خوش این رمان یا سریال صوتی فوق‌العاده است، من تا به حال هیچ رمانی نخونده بودم، تا با نوشته بی نظیر شما آشنا شدم شخصیت‌های جذاب داستان، صداگذاری بی نظیر مخصوصا صدای شخصیت‌های اصلی مثل زایراس، سامیرانا و دراسفل داستان مهیج آدم رو ترغیب میکنه به ساعت‌ها گوش دادن و در دنیای زایراس غرق شدن. فقط یک سوال داشتم جلد سوم کی منتشر میشه بی صبرانه منتظرم. با تشکر از زحماتتون
آرمین ویژه پور
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
«آقای معین فرد دمتون گرم خیلی باهاش حال کردیم. جلد یک عالی بود جلد دو عالی تر، هی آدمو مجبور میکنه بره سراغ فصل بعدیش وببینه چه اتفاقاتی می‌افته
ولی یک سوال ذهنم رو به خودش مشغول کرده توی فصل 28 زایراس چطور عکس نقاشی توی خونه‌ی سرپیکس رو به سامیرانا نشون میده درحالی که سامیرانا نمیدیده
به هر حال امید وارم که کتاب صوتی- جلد سوم هم منتشر بشه و از گوش دادنش لذت ببریم. خیلی ممنون از شما.»
Sh.a A A
۱۴۰۰/۸/۱۸
سلام جناب معین فرد، باید بگم کتابتون یکی از بهترینها بود، من به همه سفارش اکید کردم گوش کنن و یا بخونند، بهتون تبریک میگم، ممنون میشم کتابهای دیگه‌ای که نوشتید معرفی کنید 🙏
در کل شاهکار کردید بینظیر و فوق العاده
بینهایت خلاق و متمرکز نوشتید 🙏🍁
گروه گویندگان عالی بودن
کتابراه ممنون برای نشر این اثر بزرگ و بینظیر 🙏📚
بی صبرانه منتظره جلد سوم هستم
مشاهده همه نظرات ۹۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

برای دریافت کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.