معرفی و دانلود کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

عکس جلد کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم
قیمت:
۳۹۹۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم نوشته‌ی معین فرد، ادامه رمان باران سیاه است که شخصیت اصلی کتاب پس از یافتن هویت جدید خود، درگیر ماجراهای هیجان انگیزی می‌شود. این کتاب داستانی پسارستاخیزی و تخیلی دارد و در دورانی رخ می‌دهد که تمدن‌های انسانی نابود شده‌اند و ربات‌ها و سایر موجودات عجیب و خطرناک بر همه جا حکمرانی می‌کنند.

درباره کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم:

پس از اتفاقات هیجان‌انگیز و جذابی که در جلد اول مجموعه سقوط مرگبار با نام باران سیاه اتفاق افتاد، بار زایراس شخصیت اصلی داستان به دنبال هویت حقیقی خود می‌گردد و با یافتن یک جعبه سیاه مرموز، به ارباب کروم (موجوداتی از جنس ربات) بدل می‌شود. حال زایراس در رمان بمب خیس در یک آزمون سخت و دشوار قرار می‌گیرد. کروم‌ها تصمیم دارند تا با گول زدن زایراس، او را در جایگاه ارباب‌شان یعنی کرادن قرار دهند تا بتوانند از جان رئیس‌شان حفاظت کنند.

اما زایراس این موضوع را نمی‌پذیرد و نقشه از هم می‌پاشد. او به همه چیز پشت می‌کند و سر به بیابان می‌گذارد تا بتواند مسیری برای گذشتن از دیوار رادیواکتیوی پیدا کند. سرانجام او درگیر ماجراجویی‌های بزرگ و خطرناکی می‌شود و در این بین به رازها و حقایق پنهانی برمی‌خورد که زندگی‌اش را دگرگون می‌کند.

مجموعه‌ی سقوط مرگبار:

معین فرد در این مجموعه‌ی جذاب و هیجان‌انگیز ماجراجویی‌های مردی به نام زایراس در آینده‌ای نامشخص را به تصویر می‌کشد. مجموعه‌ی سقوط مرگبار یکی از بهترین آثار در ژانر علمی - تخیلی و ادبیات پسارستاخیزی به شمار می‌آید و قدرت خیال نویسنده‌ی آن نیز بسیار ستودنی و خیره‌کننده است.

کتاب صوتی بمب خیس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از دوست‌داران ژانر علمی - تخیلی هستید و می‌خواهید با شنیدن یک داستان ایرانی هیجان‌انگیز، آدرنالین خون‌تان بالا برود و به دنیایی خیالی سفر کنید، این کتاب انتخابی جذاب برایتان خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی بمب خیس می‌شنویم:

سامیرانا می‌گوید: چرا زودتر نگفتی از این ماشین‌ها داری؟ اون همه توی بیابون زیر آفتاب راه رفتیم.

- موقعیت مناسب نبود و تا قبل از باز شدن جعبه سیاه، کاری نمیشد انجام داد. جعبه سیاه ما رو آزاد کرد.

- چرا میگی ما؟ مگه تو هم یه رباتی؟

- وقتی به یه گروه تعلق داشته باشی، یکی از اون‌ها میشی.

- این همه مدت دنبال جعبه سیاه می‌گشتی؟

- آره! تمام سرنوشت ربات‌ها در اون جعبه بود. تمام مدت مجبور بودیم زیر ماسه‌ها مخفی بشیم. اگه انسان‌ها ما رو پیدا می‌کردن، نابود می‌شدیم. روح مردانه زنگ زد و ما رو نجات داد.

- یعنی انسان‌ها نمی‌دونستن که شما کجایید؟

- نه، مخصوصا رفتیم اون طرف دیوار تا کسی دستش بهمون نرسه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵۴ دقیقه
یک: سرگردان
۴۵ دقیقه
دو: آژیر خاموش
۴۳ دقیقه
سه: پرسه در شب
۴۲ دقیقه
چهار: دنیای دیگر
۴۱ دقیقه
پنج: بی‌صورت
۴۲ دقیقه
شش: برج فلزی
۴۴ دقیقه
هفت: مسافر سرما
۳۷ دقیقه
هشت: جغدها
۴۵ دقیقه
نُه: تونل‌ها
۴۰ دقیقه
ده: سیگار
۴۲ دقیقه
یازده: سایه
۴۷ دقیقه
دوازده: پرده سیاه
۴۲ دقیقه
سیزده: گالری
۴۱ دقیقه
چهارده: لوله
۳۹ دقیقه
پانزده: چشم‌های تاریک
۳۹ دقیقه
شانزده: دوراهی
۳۸ دقیقه
هفده: شفق
۴۱ دقیقه
هجده: ملاقات
۴۴ دقیقه
نوزده: ماسه‌ها
۳۸ دقیقه
بیست: مرگ خاموش
۳۷ دقیقه
بیست و یک: آسمان شیشه‌ای
۴۱ دقیقه
بیست و دو: رویای واقعی
۴۳ دقیقه
بیست و سه: نیم‌قرن
۴۵ دقیقه
بیست و چهار: برش
۴۴ دقیقه
بیست و پنج: پنج دهه
۴۱ دقیقه
بیست و شش: تَرَک
۴۱ دقیقه
بیست و هفت: صفر
۴۰ دقیقه
بیست و هشت: ستاره‌ها
۴۲ دقیقه
بیست و نه: شبح
۴۳ دقیقه
سی: زندگی جدید
۴۴ دقیقه
سی و یک: هاله
۴۱ دقیقه
سی و دو: ابرهای سیاه
۴۴ دقیقه
سی و سه: جواهر سبز
۴۴ دقیقه
سی و چهار: بمب خیس
۴۰ دقیقه
سی و پنج: آژیر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم
نویسنده
گویندهگروه گویندگان
ناشر چاپیانتشارات خدمات فرهنگی کرمان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ ساعت و ۳۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۳۹۹۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

رضا فخیمی
۱۴۰۰/۹/۱۹
با سلام خدمت استاد معین فرد.
من واقعا بهتون تبریک میگم بابت این کتاب بسیار بسیار زیبا و هیجان انگیز. فقط منتظرم که جلد سوم این کتاب زود تر منتشر بشه چون واقعا ذهنم درگیر زایراس و سامیراناس.
از نظر من‌ای کاش زایراس از امکاناتی که داره بیشتر استفاده کنه خدایی خیلی از دستش بعضی وقتا عصبی میشم😅‌ای
کاش لج بازی رو کنار بذاره و کمی در جلد کرادن باشه آخه بنظرم تنها کسی که میتونه جلوی این همه اتفاقات و آشوب‌ها ایستادگی کنه همین شخصه. دوس دارم بیشتر از دنیا‌های موازی صحبت میشد چون از نظر علمی هم مورد تایید قرار گرفته.
از گوینده‌ها بسیار تشکر و قدر دانی میکنم. فقط استاد‌ای کاش میشد صدا‌های تکراری نشنویم یک نفر صدای چند نفر رو بصورت زیر و بم در نیاره‌ای کاش تعداد گوینده‌ها بیشتر باشه تا صدا‌های متفاوت از حنجره‌های متفاوت بشنویم بنظر زیبا میشه.
استاد اگه میشد کتابتون دست یک فیلم نامه هالیوودی باشه چه سریال زیبایی ازش میساختن بنظرم جزو بهترین فیلم‌های ممکن دنیا تا چندین سال میشه.
من بی صبرانه منتظرم که جلد سوم بیاد.
یه سوال تا چه مدتی منتظر جلد سوم باشیم؟ من هر روز چندین مرتبه دارم چک میکنم ببینم جلد سوم منتشر شده یا ن.
اگه امکانش هست پاسخ منم بدید.
انشالله موفق باشید.
محمدرضا خدایی
۱۴۰۱/۱۰/۲۳
با سلام و تشکر‌های فروان از استاد معین فرد گرامی با تشکر از زحمات فروان شما خواستم یه نقد کوچکی از داستانتان برای کسانی که می‌خواهند داستان سقوط مرگبار را گوش دهند بکنم این داستان فوق العاده است داستانی اخر الزمانی است و شخصیت اصلی و جداب داستان مردی است که با رباتی به اسم کرادن تلفیق شده است اسم و اصلی مرد داستان زایراس است ماجرا‌های پر رمز و راز درست می‌کند و دوم استاد معین فرد من قسمت‌های داستان را متوجه نمیشم مگه سامیرانا هنگام ورود به دنیای ان طرف دیوار بیهوش نبود تا جایی که من فهمیدم تا شهر کروم‌ها بیهوش بود پس از کجا راه ورود به دیوار را می‌دانست و به آنتر گفت؟
و چطور می‌شود سامیرانا نابینا باشد اخر او حتی رنگ‌ها را می‌دانست
و چهارم اول با تشکر از عوامل دوبلاژ و استاد صدای هیوالاها و فحش‌هایی که می‌دادند خیلی تکراری بود استاد از فحش‌های جدید استفاده کنید تا داستان خشن تر شود
و راستی استاد این زایراس به سامیرانا خیلی علاقه منده ببین چیکار میتونی براش انجام بدی با تشکر‌های بسیار فراوان از استاد
محمدرضا 16 ساله از تبریز
🌹
اسماعیل نادری نیک
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
نسخه صوتی جلد اول و دوم کتاب سقوط مرگبار رو گوش دادم. خوب بود، ولی اشکالات ریز و درشت داستان تا اینجای کار مانع از تبدیل شدن کتاب به یک اثره عالی میشه. بزرگترین مشکل کتاب اینکه نه تنها هنوز بعد از دو جلد به هیچکدوم از پرسش‌هایی که برای مخاطب ایجاد کرده جوابی نمیده. بلکه پرسشهای جدیدی هم ایجاد مشکل میکنه. بعدی تکراری شدنه روند داستان هست. مثلاً اینکه داستان کلاً دو روند اصلی داره، یک: شخصیتها برای رسیدن به یک مقصد درحال سفر و پیمودن راه هستن که براشون اتفاقاتی رُخ میده. دو: شخصیتها به مقصدی میرسن و در اونجا براشون اتفاقاتی رُخ میده که بعدش اونجا رو ترک میکنن (تو داستان این روند بارها و بارها تکرار میشه). یا مثلاً اینکه شخصیتها از دست هیولاها درحال فرارن که یکدفعه یکی از نا کجا آباد پیدا میشه و اونا رو از دست هیولاها نجات میده. مشکل بعدی سوتی‌هایی هست که در داستان وجود داره. مثلاً در جلد دوم سامیرانا وقتی از دنیای خودش تعریف میکنه میگه "وقتی یکروز در بچگی تنها خونه بود صدای آژیر میاد و یک بمب اتمی میوفته نزدیک شهرشون" که این باید همون شروع جنگ اتمی و نابودی دنیا در بیست سال پیش در دنیای سامیرانا باشه. ولی وقتی زایراس برای اولین بار همراه سامیرانا از ترک عبور میکنه و به دنیای سامیرانا میاد و میپرسه "چرا تو دنیای من اینجا شهری نیست ولی تو این دنیا شهر هست؟ " سامیرانا میگه "چون تو دنیای شما جنگ شهر رو نابود کرده" و زایراس میپرسه "مگه اینجا جنگ نشده؟ " و سامیرانا میگه "کاش جنگ شده بود. اینجا یه اتفاق بدتری افتاده" که این کاملاً با اون خاطره ایی که سامیرانا در اوایل جلد دوم تعریف کرده بود مغایرت داره و طوریکه داستان میگه اصلا تو دنیای سامیرانا جنگ اتمی و نابودی دنیا اتفاق نیوفتاده!
ساسان
۱۴۰۱/۱۱/۱
این رمان جلد دوم مجموعه‌ی سقوط مرگبار به شمار می‌آید و اتفاقات آن پس از ماجراهای کتاب باران سیاه رخ می‌دهد. زایراس شخصیت اصلی داستان پس از پیدا کردن هویت خود و به دست آوردن جعبه‌ی سیاه به ارباب کروم‌ها (موجوداتی زنده از جنس ربات) تبدیل می‌شود‌. او در بالاترین جایگاه کروم‌ها به نوکر کرادن هم تبدیل و می‌شود. کروم‌ها تصمیم دارند با این حیله قرار گرقتن زایراس در جایگاه ارباب کروم‌ها از ارباب اصلی‌شان یعنی کرادن که در یک بدن آهنی با زایراس به زندگی ادامه می‌دهد حفاظت کنند. این ایده با شکست رو‌به‌رو می‌شود و زایرس به همه چیز پشت می‌کند و سر به بیابان می‌گذارد. او در کتاب بمب خیس که جلد دوم مجموعه‌ی خواندنی سقوط مرگبار است تلاش می‌کند راهی بیابد تا از دیوار رادیواکتیوی بگذرد و به دنبال ناشناخته‌ی خود برود. او در این ماجراجویی بزرگ به حقایق نهان بسیاری دست پیدا می‌کند، قبیله‌های بزرگی قصد دارند از دیوار عبور نمایند و دنیا را به آتش بکشند.
M.A.D م.ع.د
۱۴۰۱/۱۰/۲۳
درود با عرض تبریک به نویسنده جدید و خوش فکر وطنمون داستان واقعا عالیه و ایده‌های جالب نویسنده باعث میشه جذب بشید.
من چند تا انتقاد میکنم و امیدوارم برمن ببخشید تنها قصد دارم از بیان این انتقاد‌ها سازندگی و بهترشدن است.
۱. شخصیت سامیرانا در داستان که جز شخصیت‌های اصلی داستانه در این جلد کور میشه
ولی دقیقا بعد اینکه مشخص میشه کور هستش اتفاق عجیبی میافته و نویسنده فراموش میکنه و کرادن بارها با چشمک‌ به سام علامت میده یا سام از نگاه کرادن متوجه میشه چی بگه یانه درصورتی که سام بینایی نداره!
۲. جلد اول واقعا خوب بود و خوب تموم شد و جمع بندی خوبی داشت، اما جلد دوم با کمال تعجب جایی تموم میشه که تو اوج هیجان هست و جمع بندی نداره مگه میشه یک جلد کتاب جمع بندی نداشته باشه؟! و این موضوع جایی تو ذوق من زد که سریع رفتم جلد سوم رو خریدم و دیدم‌ای دل غافل اصلا از ادامه جلد دوم شروع نشد! و باعث شد دلسرد بشم و بیخیال این کتاب بشم...
۳. من جلد سوم رو تهیه کردم و تا نصف بیشتر نتونستم ادامه بدم چون کلا داستان جای دیگری رفت که به نظرم یه ایراد بزرگه و حداقل باید یک‌فصل اونجا میبود یه فصل در شخصیت کرادن.
لادن اسکندری
۱۴۰۱/۹/۳۰
نویسنده‌ی گرامی پشتکار خوبی دارن و همینکه تا اینجا پیش اومدیم یعنی کارشون ارزش داره‌. فکر میکنم فیلم‌های امریکایی زیاد تماشا میکنند😊. چون امثال این داستان آینده و نابودی دنیا وتغییرات ژنتیکی و.. ‌ رو در فیلمهای امریکایی دیدیم. ولی شخصیت اصلی داستان بیشتر شبیه یک مرد ایرانی در زمان حاله! استرس‌های زیاد بیماری اضطراب داره که با محیط و زمان زندگیش اصلا همخوانی نداره! شخصیت زن هم همچنین. بیشتر شبیه زنهای حال حاضره. بعضی جاهای کتاب اشتباه داستانی داره. که با مطالعه‌ی چندین باره توسط افراد متفاوت و ویراستار قبل از چاپ این موارد میتونه برطرف بشه. بعضی بخشها کاملا بی مورد از اصل داستان هست و بی مورد کتاب را طولانی کرده. طولانی شدن بیش از حد داستان رو از جذابیت دور و به سمت خسته کنندگی پیش میبره. موارد ذکر شده به عنوان همکاری با یک نویسنده‌ی عزیز و نظر یک خواننده قید شد. با آرزوی موفقیت برای نویسنده و تیم اجرای صوتی کتاب.
saman ahmadi
۱۴۰۱/۸/۲۲
با سلام خدمت جناب معین فرد. کتاب خیلی عالی نوشته شده و پتانسیل خیلی بالایی برای ساخت فیلم و سریال داره.
فقط چیزی که منو اذیت میکنه (کمی اسپویل داره پیامم) و به نظرم لزومی به وجودش نبود، نابینا بودن سامیرانا بود. که خیلی از جاهای داستان جوری پیش میره که نابینا بودنش زیر سوال میره. اکثرا همه چیزو و
به خوبی میبینه. تابلوهای نقاشیو میبینه. توی مغازه‌ها با دیدن اجناس کلی ذوق میکنه. خیلی وقتا با نگاه کردن به صورت زایراس ازش تاییدیه میگیره واسه یه کاری. بدون صحبت کردن. نمیدونم حالا جلوتر آیا لزومی واسه نابینا بودن سامیرانا هست یا نه.
و مورد بعد اینکه خیلی چیزا واسه زایراس سوال نمیشه. مثلا اینکه شبی که توی دنیای دیگه، زایراس توی خونه‌ی سرپیکس بود، چجوری سامیرانا اومد اونو پیدا کرد و برگردوند. تازه با وجود نابینایی.... از کجا متوجه شد که زایراس کجاست. یا مثلا سوال راجع به اینکه کرادنو چرا به اسم کلانتر میشناختن؟ و کدوم طرف دنیا کلانتر بوده که هم سامیرانا میشناختش هم اون هیولا.... البته شاید جلوتر واسه اینا جواب پیدا بشه، ولی اینکه تا اینجا واسه خود زایراس اینا سوال نشده یکم عجیبه.
ولی در کل فوق العاده هست و ممنون میشم اگر پاسخ بدین. چون واقعا دوست داشتم راجع به این مسائل از خود نویسنده سوال کنم. تشکر.
علیرضا رجبی
۱۴۰۱/۷/۱۳
سلام عزیزان کتابخوان ژانر فانتزی، علمی تخیلی و وحشت. در مورد این کتاب باید بگم یک کتاب سرگرم کننده و خوب برای کسانی که هیجان در مطالعه را دوست دارند. در هنگام خواندن و یا گوش دادن به کتاب صوتی آن، کسانی که در ذهن‌شان تمام صحنه‌ها و حتی آدمهای داستان را تجسم میکنند یک سریال عالی برای خودتان ایجاد به میکنید بطوریکه صورت مداوم دوست دارید قسمت بعدی را دنبال کنید تا ببینید سرانجام چه خواهد شد. خلاصه بگویم که از خواندن یا شنیدن کتاب صوتی آن خسته نخواهید شد بلکه لذت خاصی هم دارد. من کتاب صوتی آن را خریداری کردم و باید بگویم ارزش خرید را دارد. اگر یک تهیه کننده خوب پیدا شود و این کتاب را تبدیل به یک سریال کند مطمئنا جزو بهترین سریالهای فانتزی و وحشت خواهد شد. در آخر اضافه میکنم کسانی که از ژانر فانتزی و علمی تخیلی و وحشت خوششان می‌آید در خواندن این کتاب شک نکنند. قیمت کتاب هم مناسب و خوب می‌باشد. گویندگان کتاب صوتی هم به گونه‌ای کتاب را میخوانند که همانند سریالهای صوتی است. هم از کتاب راه، هم گویندگان کتاب صوتی و همچنین نویسنده این کتاب تشکر میکنم.
احمد صغیرا
۱۴۰۱/۴/۲۴
سلام آقای معین فرد بسیار خوشحالم که اثری این چنین پرکشش و جذاب و سرشاراز تعلیق که خواننده و شنونده را بهمراه خود میکشد از ذهن و تخیل یک نویسنده ایرانی زاده شد. میدانم که گاهی بالا رفتن تراز اثر نزد مخاطبین، چالشهایی را برای آفرینندگان آثار برای ادامه بوجود می‌آورد، اما تخیل آزاد و بی پروا کار خودش را خواهد کرد بویژه آنکه در یک منبع و چشمه غنی ریشه داشته باشد.
اثر شما را به صورت صوتی دو مرتبه کامل گوش دادم وبرخی بخشهارا دوبار. جلد دوم را به صورت نوشتاری ابتدا خواندم سپس صوتی شنیدم چون برایم بسیار لذت بخش بود و میخواستم خط سیر وقایع رادر ذهنم تثبیت کنم. من هم مشتاقانه منتظر جلد سوم هستم. چند پرسش و یک گره برآیم پیش آمد که آنرا در فرصتی دیگر بازگو خواهم کرد.
اما در مورد صدا من هم با دوستان موافقم که استفاده از صدای یک نفر برای چندین نقش کاملا آشکار و خام است که باعث نمره منفی میشود. صدای کرادن بسیار زیباست و خوش نشسته، آفرین، یک انتخاب و اجرای عالی. اجرای خانم جای ریزانیس در بعضی مواقع با حس خود شخصیت در اثر، ناهمگن و خالی از دقت در انتخاب نوع حس بیان است. مثلا گاهی علیرغم جو نابخشوده‌ی موجود بین او و کرادن خیلی لوس و با کرشمه صحبت میکند، در حالی که جدی و یا خشک بودن طبیعی تراست. صدای دراسول هم انتخاب خوبیه با اجرایی خوب.
و اما در مورد کمبود صدا و مشکلاتش یک پیشنهاد دارم و آن هم اینکه در صورت امکان از ظرفیت مخاطبین علاقه‌مند استفاده کنید بویژه ساکنین تهران. من خودم اهل اصفهان هستم و فکر کنم دارای یه نیمچه صدایی باشم، که در صورت گرفتن نمره قبولی میتوانم به صورت رایگان در اختیار ایده آل شدن این اثر زیبا قرار دهم. سپاس از همه زحمات شما پیروز باشید در قله‌ها.
محمد مهدی ندیمی
۱۴۰۱/۶/۱۴
سلام
تشکر ار اقای معین فرد
از اینکه این کتاب انسان را از لحظه‌ای ک دران هست جدا و به صحنه جاری در کتاب میبرد شکی نیست که این هنری بسیار با ارزش و شایسته تشکر و مدح و تشویق است
اما باید این گِلِه و یا نقد رو داشته باشم که دیگه این زایراس بیچاره دیگ چقدر باید سوال داشته باشه؟؟؟؟
حقیقتا بعضی جاها
خواننده رو آزار میده! من اصلا با کش دادن داستان مخالف نیستم اما با ایجاد سوالات و نافهمی‌های شخصیت اصلی داستان به منظور افزایش زمان و متن کتاب بسیار مخالف هستم
حیف اینهمه هنر که بخاطر یک نقیصه زیر سوال بره
اما همونطور که در ابتدا عرض کردم کتاب جالب و نافذی است و باید بگویم جلد سوم با اسم *سه* را هم میخوانم که ادامه همین کتاب هست.
اما دوسداشتم نقد خودم را از روی دوستی عرض کنم
تشکر از کتابراه
ن ب
۱۴۰۱/۸/۲۵
سلام جناب معین فرد ممنون میشم پاسخ بدید، معین فرد اسم مستعار شماست یا واقعی؟ چرا اسم کامل تون روی کتاب نیست؟ این نظر رو پنج بار ویرایش کردم، هر چی جلوتر میرم شگفتی بیشتری میبینم، اینهمه خلاقیت از کجا اومده؟ این تصویر سازی قوی بی نظیره، من رمان زیاد خوندم، تا حالا چنین چیزی ندیدم، هرچی بگم کمه، مگر اینهمه خلاقیت ممکنه؟! ارتور کانن دویل و آگاتا کریسیتی و جی کی رولینگ در مقابل نویسنده این اثر هیچی نیستند، اینهمه پیچیدگی چطور در ذهن یک انسان شکل گرفته؟! تصویرسازی فوق العاده‌ای در این کتاب هست، فکرشو نمیکردم یک نویسنده ایرانی چنین کتابی نوشته باشه، بماند تلنگرهایی که به مذهب، متافیزیک و فلسفه هم میزنه (در همه جای کتاب بارها و بارها کلمه‌ی «تنه» به اشتباه «طعنه» گفته میشود!)
مهدیه سادات
۱۴۰۱/۸/۱۷
این کتاب ادامه جلد اول به نام سقوط مرگبار باران سیاه است داستان شخصی به نام زایراس که بیست سال داخل کما بوده و حال که به هوش آمده متوجه میشود که دارای بدنی آهنی و متعلق به رباطی به نام کرادن منفورترین موجود روی زمین و تنها نیمی از مغز او انسان است اصل داستان به تلاش وی برای پیدا کردن و به یاد آوردن خاطرات گذشته خود برمیگردد قدرت تخیل نویسنده برای خلق موقعیت‌های جدید کنار هم قرار دادن اتفاقات بیان جزییات مربوط به هر صحنه و پیش برد هنرمندانه داستان واقعا ستودنی است نکته مبهم این داستان به نظر من نابینا بودن سامیراناست مشخص نبود مصرف داروی نیمز باعث از بین بردن نابینایی او میشد یا خیر گروه گویندگان به خوبی این داستان رو اجرا کرده بودند و در کل گوش دادن به کتاب لذت بخش بود
احسان صیاد
۱۴۰۰/۷/۲۳
سلام استاد معین فرد
هر چ بگم کم گفتم راجب این مجموعه زیبا
تمام مدت ک گوش میکردم داستان رو همش ب این فکر میکردم ک چی میشد اگه میشد‌ی فیلمساز بزرگ هالیوودی این اثر رو ب سریال تبدیل کنه؟!
واقعا ب فکر باشید چون ارزشش رو داره و مطمئنا اگه این شاهکار رو بخونن امکان نداره قبولش نکنن
موضوع و داستان و
خط سیر داستان منحصر ب فرد هست
و بدون شک حتی از سریال‌های علمی تخیلی ک من دیدم مثل صد و فرنچ و... ن تنها هیچی کم نداره بلکه با فاصله مطمئنم اگه سریال بشه از همشون‌ی سر و گردن بالاتره و جهانی میشه اینو شک نداشته باشید
ممنون میشم جواب نظرمو بدید استاد فرد
نیما امیدفر
۱۴۰۱/۶/۱۰
ضمن این که این اثر افتخاری برای ذهن خلاق و برجسته ایرانی است، برخلاف آثار دیگر جهان که در جلد‌های بعدی یک مجموعه کتاب، مفهوم، هیجان، و چارچوب رنگ خود رو به مرور می‌بازد، در این اثر، داستان هرچه به جلو حرکت می‌کند، خط اصلی معمایی تر و پیچیده تر می‌شود و خطوط فرعی داستانی اثری منفی بر خط اصلی ندارد، همین عامل این اثر را تبدیل به یک اثر فاخر و ارزشمند می‌کند، ضمن اینکه گویندگی به بهترین و هیجانی‌ترین شکل ادا شده است. این نکته را باید اضافه کرد که ژانر کتاب فقط برای علاقه مندان خود، ارزشمند و قابل درک است و احتمال زیادی وجود دارد که علاقه‌های دیگر، این ژانر و اثر را نپسندند که البته این موضوع برای تمام ژانر‌های ادبی و هنری گوناگون، ثابت و آشکار است.
عرفان احمدنژاد
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
درود بر آقای معین فرد
واقعا کتاب بی‌نظیر یه؛ منی که اصلا اهل رمان خوندن نیستم باگوش کردن به چندتا از فصل‌های کتاب ترغیب شدم به اینکه همش رو گوش بدم. گویندگان با صدای دلنشین و رسا؛ و متن زیبا آدم رو مهو خودش می‌کنه. به نظرم اگه فیلمی از این کتاب بسازن بهترین فیلم علمی تخیلی میشه. چیزای زیادی ازش و
یاد گرفتم؛ یکی اینکه دنیای ما خیلی پوچ بی ارزشه, همیشه آدم‌های فقیر مورد ظلم و بی توجهی ظالمان و سردمداران قدرت میشن, همه‌ی سختی هارو قشر ضعیف جامعه باید تحمل کنه ولی دنیا به کام آدمهای دیگست، دقیقا این وضعیت الان دنیا.
کار بسیار زیبا و پسندیده‌ای بود از شما و از برنامه خوب کتاب راه تشکر میکنم قدردان زحمات بی وقفه تون هستیم.
یا حق.
مشاهده همه نظرات ۲۱۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

برای دریافت کتاب صوتی بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.