معرفی و دانلود کتاب صوتی کفش‌های قرمز

عکس جلد کتاب صوتی کفش‌های قرمز
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کفش‌های قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کفش‌های قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کفش‌های قرمز

با شنیدن کتاب صوتی کفش‌های قرمز اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، درمی‌یابید که در سخت‌ترین لحظات زندگی وقتی ناامید می‌شوید و فکر می‌کنید هیچ اتفاقی به میل و خواست شما رخ نمی‌دهد، دست یاری پروردگار به کمکتان می‌آید.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و...

در قسمتی از کتاب صوتی کفش‌های قرمز می‌شنویم:

کارن خیال مى‌کرد که کفش‌هاى قرمزش سبب شده که بانوی پیر به او علاقه‌مند شود. اما بانوی پیر گفت که کفش‌ها ظاهر بسیار بدى دارد و دستور داد آن‌ها را بیندازند تو اجاق و بسوزانند. لباسِ تمیزِ قشنگى تنِ کارن کردند و به او خواندن و دوختن یاد دادند. همه مى‌گفتند که او بچه خیلى قشنگى است؛ اما آیینه مى‌گفت: «تو قشنگ‌تر از قشنگى، مثل ماه شب چهارده‌اى.»

دستِ بر قضا شهربانو آن دیار داشت در چارگوشه کشور سفر مى‌کرد و دخترش، شاهزاده خانم کوچولو هم همراهش بود. همه‌جا مردم براى دیدنشان جمع شدند. به قصر نزدیک آبادىِ کارن که رسیدند، دخترک هم همراه جماعت راه افتاد. شاهزاده خانم از پشت یکى از پنجره‌هاى بزرگ بیرون را نگاه مى‌کرد. و براى اینکه مردم بتوانند او را ببینند رو چارپایه کوچکى ایستاده بود. نیمتاج بر سرش نبود، اما لباسِ سفید خیلى قشنگى به تن و کفش‌هاى قرمز بى‌اندازه زیبایى به پا داشت که از تیماج بود. بى‌تردید کفش‌هاى او از کفش‌هایى که بیوه کفشدوز براى کارن دوخته بود قشنگ‌تر بود. اما به هر صورت قرمز بود، و از نظر کارن هیچ‌چیز در عالم خواستنى‌تر از آن نبود.

دخترک آن‌قدر بزرگ شده بود که‌دیگر باید به عضویت کلیسا درمى‌آمد. بنا بود براى این مراسم مذهبى کفش و لباس نو بپوشد. بانو پیر او را بُرد پیش بهترین کفاش شهر مجاور و او اندازه پاىِ کوچک دخترک را گرفت. گنجه‌هاى شیشه‌اى پر از قشنگ‌ترین کفش‌ها و نیم‌چکمه‌ها، دیوارهاىِ فروشگاه او را پوشانیده بود. با این‌حال چشم بانو پیر آن‌قدر کم‌سو بود که از تماشاىِ نمونه کفش‌ها زیاد طرفى نمى‌بست. اما کارن چارچشمى نگاه مى‌کرد؛ وسط دو جُفت پوتین، یک جفت کفشِ قرمز بود مثل کفش‌هایى که شاهزاده خانم به پا کرده بود. واى که چقدر قشنگ بود! کفشدوز گفت که آن‌ها را براى دختر یکى از اعیان شهر دوخته، اما اندازه‌اش نبوده.

بانوی پیر گفت: «انگار از چرم «ورنى» است. برق مى‌زند.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
24 دقیقه
کفش‌های قرمز

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کفش‌های قرمز
نویسنده
مترجمجمشید نوایی
گویندهنرگس موسی پور
ناشر چاپیانتشارات نگاه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کفش‌های قرمز

طاهره محمدی
۱۴۰۱/۹/۵
پسرم ۹سالشه از اونجایی که کارن فرشته رو دید دیگه نخواست ادامه شو بشنوه ترسید. بقیه شو خودم گوش دادم اصلا جالب نبود و مناسب بچه هاهم نیست.
س نعمتی
۱۳۹۹/۶/۴
دتستان جالب و قابل تعمقی بود، بجای پسرم خودم‌ گوش کردم🤭
عالیه موسوی
۱۳۹۸/۶/۱۴
جالب بود بچه‌ها دوس داشتن چند بار گوشش کنن
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کفش‌های قرمز

برای دریافت کتاب صوتی کفش‌های قرمز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.