معرفی و دانلود کتاب کلید‌های قفل قلب مردان

عکس جلد کتاب کلید‌های قفل قلب مردان
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کلید‌های قفل قلب مردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلید‌های قفل قلب مردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلید‌های قفل قلب مردان

کتاب کلید‌های قفل قلب مردان نوشته‌ی سایه مهری چمبلی و فاطمه نیک سیرت، نیازها و انتظارات مردان از همسرانشان را بررسی می‌کند و به طور کلی نشان می‌دهد که از رابطه با زنان خواهان چه چیزهایی هستند.

همانطور که می‌دانید بیشتر زنان این باور را دارند که مردان از آنان توقعاتی غیرمعقول و نشدنی دارند. کتاب کلید‌های قفل قلب مردان، به اعترافات واقعی مردان در مورد انتظاراتشان از رابطه عاشقانه با زنان پراداخته است که با باور عمومی تفاوت‌های جالبی دارند.

اگر مرد خوبی در زندگی‌تان دارید، قدرش را بدانید و نحوه برخوردتان با او بر همین اساس باشد. مردان به شما خانم‌ها می‌گویند می‌خواهم زنم به من احترام بگذارد. می‌خواهم برای همین شخصیتی که دارم، برای اخلاق و رفتارم و برای شیوه‌ی برخوردم با او، مرا محترم بداند. مردان بیش از هر چیز دیگری، می‌خواهند که عشق زندگی‌شان قدرشان را بداند. خانم‌هایی که روی نقاط قوت همسرشان متمرکز می‌شوند و به او می‌گویند که چه خوبی‌هایی دارند، ازدواج‌های موفق‌تری خواهند داشت.

مردان به هنگام جر و بحث دیر پاسخ می‌دهند و این به این معنا نیست که کمتر از شما در رفع مشکل یا موفقیت ازدواج‌تان نقش دارند. بعضی‌ها فقط به کمی زمان احتیاج دارند تا مسئله را بررسی کنند. خانم‌ها وقتی که درمانده می‌شوند، ممکن است حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند و بیشتر وقت‌ها مرادن ساکت می‌مانند و اجازه می‌دهند همسرشان حرف بزند. خانم‌ها سریع‌تر از آقایان شرایط را بررسی می‌کنند، بنابراین وقتی خانم چیزی از همسرش می‌پرسد و آقا سکوت می‌کند تا به پاسخ فکر کند اما خانم همچنان به حرف زدن خودش ادامه می‌دهد.

بنابراین پیشنهاد می‌شود برای یادگیری این مهارت‌ها از کتاب‌هایی که در این زمینه نوشته شده بهره بگیرید.

در بخشی از کتاب کلید‌های قفل قلب مردان می‌خوانیم:

کرولی می‌گوید صمیمیت فیزیکی یعنی ارتباط عاطفی مردان با همسرشان. بعضی آقایان می‌گویند دل‌شان برای آن روزهایی تنگ شده که همسرشان آن‌ها را لمس می‌کرد. او می‌گوید «زوج‌ها لمس کردن یکدیگر را متوقف می‌کنند، بوسیدن را ترک می‌کنند و دیگر همدیگر را در آغوش نمی‌گیرند. آقایان برای اینکه از نظر عاطفی احساس نزدیکی کنند نیاز به برقراری رابطه‌ی زناشویی دارند، اما خانم‌ها ترجیح می‌دهند پیش از رابطه‌ی زناشویی این ارتباط عاطفی را برقرار کنند. من به عنوان مشاور خانواده معمولا سعی می‌کنم زوج‌ها را وادار کنم تا این شکاف را پر کنند. وقتی آن‌ها طی رابطه‌ی زناشویی، دوباره باهم ارتباطی عاطفی برقرار می‌کنند، خانم معمولا می‌گوید "همسرم خیلی بهتر شده است"؛ مسلما چیزی که برای یکی از طرفین خوب است، معمولا برای طرف مقابل هم حس خوبی دارد. کرولی می‌گوید اگر مدت‌هاست این لمس گاه‌ و بی‌گاه را کنار گذاشته‌اید، شاید انجام دوباره‌ی آن حس عجیبی داشته باشد، بنابراین بهتر است از گام‌های کوچک شروع کنید تا دوباره در این مسیر قرار بگیرید. من از زوج‌ها می‌خواهم روزی چهار بار همدیگر را در آغوش بگیرند و ببوسند (یک جور رابطه‌ی فیزیکی که به شرایط خودشان بستگی دارد) موقع بیدار شدن، موقع ترک خانه به مقصد محل کار، وقتی به خانه برمی‌گردند و وقتی می‌خواهند بخوابند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
مردان دوست ندارند در ملاء عام جلب توجه کنند
مردان از رسمی کردن رابطه با زنان واهمه‌ای ندارند
مردان همیشه به مسائل جنسی فکر نمی‌کنند
مردان در مورد داشتن پسر و دختر به یک اندازه رویاپردازی می‌کنند
مردان به فضای شخصی مختص به خود نیاز دارند
مردان رمانتیک تر از زنان هستند
مردان به صداقت و راستگویی زنان اهمیت زیادی می‌دهند
مردان زنان دارای آرایش را می‌پسندند
مردان مشکلی با صحبت کردن در مورد مسائل روزمره زندگی ندارند
راه ورود به قلب مردان از معده آن‌ها می‌گذرد
مردان به زنان مستقل و خودساخته علاقه بیشتری دارند
مردان انتظار دارند که همسرشان به آن‌ها بگوید "دوستت دارم"
مردان به فضای شخصی خود نیاز دارند، به‌ ویژه بعد از جروبحث
مردان دوست دارند مورد تقدیر و ستایش قرار بگیرند
مردان دوست دارند همسرشان آن‌ها را لمس‌ کند
مردان می‌خواهند مورد احترام باشند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلید‌های قفل قلب مردان
نویسنده،
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴
زبانفارسی
شابک978-622-6201-49-0
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کلید‌های قفل قلب مردان

zahra gh
۱۳۹۹/۶/۴
کلا هرچقدر در مورد آقایون بخونیم بازم کمه. کتابراه خیلی عالیه چون همیشه هر کتابی بخوام همراهمه
M M
۱۳۹۹/۱۱/۲۲
خوب بود
کاملا مفید و سودمند
وقتگیر هم نبود
زبان ساده و قابل فهم
sahel kalantari
۱۴۰۰/۴/۵
خوب بود اما مختصر توضیح داده شده
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب کلید‌های قفل قلب مردان

برای دریافت کتاب کلید‌های قفل قلب مردان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.