معرفی و دانلود کتاب صوتی چشم دل بگشا

عکس جلد کتاب صوتی چشم دل بگشا
قیمت:
47000 تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چشم دل بگشا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چشم دل بگشا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چشم دل بگشا

کاترین پاندر، معلم معنوی و نویسنده‌ی مشهور آمریکایی، در کتاب صوتی چشم دل بگشا آمیزه‌ی شگفت‌انگیزی از اصول روانشناختی و بصیرت‌های باطنی را در اختیار شما خواهد گذاشت؛ آمیزه‌ای که به راستی قابلیت دگرگون کردن زندگی‌ هر مخاطب مشتاقی را خواهد داشت.

درباره کتاب صوتی چشم دل بگشا:

بازار کتاب مملو از آثار روانشناسی ِ مثبت‌اندیش است؛ کتاب‌هایی که اگرچه در میانشان عناوینی سودمند و مفید نیز وجود دارد، کم و بیش تمامشان بر مبنای ایده‌هایی یکسان و کلیشه‌ای نوشته شده‌اند. نویسندگان اینگونه کتاب‌ها از شما می‌خواهند که دنیا را زیبا ببینید، افکار منفی را از خود دور کنید و احساسات مثبتی چون عشق و محبت را هر چه بیشتر در خود پرورش دهید. اما در این باره که چگونه باید چنین کارهایی را انجام دهید، چیز زیادی به مخاطبین خود نمی‌گویند.

کاترین پاندر (Catherine Ponder) اما به شکل دیگری با شما وارد گفتگو می‌شود. او در کتاب صوتی چشم دل بگشا (Open your mind to prosperity‬) به جای اینکه صفی طولانی از جملاتِ انگیزشی را پشت سر هم ردیف کند، همچون یک همسفر با شما در مسیر تعالی همراه می‌شود.

موضوع محوری‌ای که پاندر در این اثر مطرح کرده، بحث «توانگری» است. او در فصول ابتدایی کتاب، معنای دقیق این واژه را شرح می‌دهد، و نشان می‌دهد که اصولا هیچ پیشرفتی بدونِ دستیابیِ روح به نیروی توانگری ممکن نیست. در فصول بعد، او راه‌های بروز و تجلیِ توانگری را بررسی می‌کند، و در این کار، علاوه بر دانسته‌ها و آموخته‌هایش، از تجارب شخصی خود و اطرافیانش نیز بهره‌هایی فراوان می‌گیرد.

در یک ارزیابی کلی، باید گفت که کتاب پاندر ارائه‌دهنده‌ی نوعی روانشناسی‌ خدامحور است؛ کاترین پاندر به عنوان یک کشیش و معلم معنوی، تاکید فراوانی بر اهمیت سرشت الهی انسان‌ها دارد، و مطالبی که بیان می‌کند نیز همه بر مبنای همین امر قابل فهم و پذیرفتنی‌اند. عنوان کتاب نیز بر همین بینش معنوی نویسنده دلالت دارد؛ بینشی که اصلی‌ترین عاملِ تمایز او با سایر نویسندگانِ حوزه‌ی موفقیت و خودسازی است.

در نکوداشت کتاب صوتی چشم دل بگشا:

- اثری که به شما کمک می‌کند تا ذهن خود را برای شکوفایی هر چه بیشتر آماده کنید. (آمازون)

کتاب صوتی چشم دل بگشا مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای آن دسته از افرادی نوشته شده است که مشتاقانه به دنبال راهی برای خروج از بن‌بست‌های اقتصادی، عاطفی و یا معنوی در زندگی خود هستند.

با کاترین پاندر بیشتر آشنا شویم:

وی کشیش اهل آمریکا و از الهام‌بخش‌ترین نویسندگان در زمینه‌ی موفقیت و معنویت است. ویژگی جذاب آثار کاترین پاندر، خلاقیت او در ترکیب دیدگاه مادی با نگرش غیرمادی می‌باشد. او معتقد است که انسان باید در تمام جوانب زندگی خود از اصول صحیح پیروی کند، و به یک اندازه برای اعتلای جسم و روح خود بکوشد. یکی از آموزه‌های جالب پاندر، توضیحاتش درباره‌ی تاثیر دعا و نیایش بر پیشرفت شغلی است! آثار کاترین پاندر در کشور ایران همواره محبوب و پرخواننده بوده‌اند، و خوشبختانه کتاب‌های زیادی از او به فارسی ترجمه شده است. برخی از این عناوین عبارتند از: «دولت عشق، قانون توانگری، قدرت دعا، چشم دل بگشا.»

در بخشی از کتاب صوتی چشم دل بگشا می‌شنویم:

از هنگامی که کلاس اول دبستان بودم، به پیکار با فقر برخاستم. در محله‌ای فقیرنشین، در جنوب امریکا زندگی می‌کردیم. بیشتر همشاگردی‌هایم، هیچگاه نه شکمی سیر غذا خورده بودند و نه هرگز لباس کافی داشتند. وقتی مادرم پول غذایم را به من می‌داد، آن را به دیگری می‌بخشیدم. از وقتی فهیمد با این پول چه می‌کنم، غذایم را آماده می‌کرد و به دستم می‌داد. این کار مادرم خیلی خوشحالم می‌کرد. چون همچنان می‌توانستم به پیکارم با فقر ادامه بدهم، و ساندویچ‌هایم را تکه تکه و میان همکلاسی‌هایم قسمت کنم. مادر نمی‌توانست کاری کند که نتوانم غذایم را به دیگران بدهم، اما وقتی شروع کردم به بخشیدن لباس‌هایم، سرانجام با لحنی تند گفت: «ما نمی‌توانیم لباس همه این محله را تأمین کنیم! البته این زمستان به یمن وجود تو این کار را کرده‌ایم. من فقط یک پالتو دیگر برایت می‌خرم. تو هم بهتر است که آن را به کسی نبخشی!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
مقدمه
18 دقیقه
بخش اول: شیوه‌های تجلی توانگری - فصل اول: چشم دل بگشا
20 دقیقه
توصیف توانگری
22 دقیقه
فصل دوم: پالایش ذهن برای توانگری
29 دقیقه
پالایش زندگی
15 دقیقه
فصل سوم: آفرینش توانگری ذهنی از طریق نوشتن
17 دقیقه
روانشناسی فقر
17 دقیقه
فصل چهارم: آفرینش توانگری ذهنی از طریق تصاویر
28 دقیقه
شغل تازه از طریق تصاویر
25 دقیقه
فصل پنجم: آفرینش توانگری ذهنی از طریق کلام
24 دقیقه
تکرار نام مقدس
25 دقیقه
فصل ششم: راز توانگری پایدار
22 دقیقه
شفا از طریق پرداخت عشریه
15 دقیقه
بخش دوم: سایر راه‌های تجلی توانگری - فصل هفتم: تجلی توانگری از طریق طرح الهی
18 دقیقه
دگرگونی‌های ناشی از طرح الهی
32 دقیقه
فصل هشتم: تجلی توانگری از طریق فرزانگی
11 دقیقه
فصل نهم: تجلی توانگری از طریق عشق
14 دقیقه
فصل نهم: شفا از طریق محبت
24 دقیقه
فصل دهم: تجلی توانگری از طریق بازگشت الهی
20 دقیقه
راز کهن بازگشت الهی
6 دقیقه
در خاتمه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چشم دل بگشا
نویسنده
مترجمگیتی خوشدل
گویندهگیتی خوشدل
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۵۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
47000 ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چشم دل بگشا

مهدی علیپور
۱۴۰۰/۵/۲۷
کتابراهی‌های عزیز چندین بار در نظرات خودم در کتاب‌های مختلف گله خودم را از تاخیر کتاب‌های خانوم کاترین پاندر اعلام کرده بودم.
اما غافل گیری‌ام از این جهت بود که صدای بانوی عزیز ما در این کتاب می‌باشد.
جز اینکه بگویم احسنت و دم تون گرم چیز دیگری به ذهنم نمی‌رسد.
سرکار خانوم گیتی خوشدل بانوی و
عزیز مادر گرامی از اینکه بار دیگر با صدای خود نشان داده اید که باوری عمیق به کتاب‌هایی که ترجمه می‌کنید دارید و از خدمات بی انتهای که در طی این سالها برای رشد بینش و جهان بینی ما انجام دادید بی نهایت سپاس گذارم.
از خداوند برای شما طول عمر بیشتر طالبم.
سید حمید فتوحی
۱۴۰۱/۴/۲۶
در میان کتابهای توسعه فردی که تا بحال خوانده ام، کتابی که کاربردی باشد (مبتنی بر تجربه و نتیجه آن ا در زندگی خودم لمس کنم) اندک بوده است. یکی از آن‌ها همین کتاب خانم پاندر است که کلماتش بجانم نشست. مدتها بود دنبال نسخه صوتی آن می‌گشتم و حالا زدستم رسید و گوش دادم ولی با خوانش راوی زیاد ارتباط دوست برقرار نکردم. داشتم شخصی که اشراف بیشتری به تکنیکهای خوانش کتاب صوتی دارد آنرا میخواند. با تشکر از همه کتابراهیها، نویسنده، مترجم و روای راوی محترم. 🌹
مریم مهدی
۱۴۰۰/۷/۹
این کتاب بسیار شبیه چهار اثر فلورانس اسکاول شین بود، البته آن کتاب بسیار قوی تر و دلنشین تر است. صدای خانم خوشدل با توجه به سن ایشان ممکن است برای همه دلپذیر نباشد، منتهی من چون شخصیت ایشان را بسیار محترم می‌دانم برایم لذت بخش بود که کتاب را با صدای خود ایشان به عنوان مترجم و گوینده گوش بدهم.
موضوع کتاب متافیزیک است و به صورت خلاصه در کلمه‌های ایمان و توکل به خداوند خلاصه شده است.
Zafarali Jafari
۱۴۰۰/۹/۳
کتاب خوبی هست ولی وقتی با دقت نظر دقیق تری بهش نگاه کنیم میبینیم ک بعضی از گفته هایش تاریخ انقضای خود را رد کرده و کارایی ندارد ولی در کل کتاب خوبیه چون از همه‌ی جهات ب موفقیت نگاه کرده و همه‌ی فاکتورهای لازم برای رسیدن ب موفقیت را گفته
الهام محمودی
۱۴۰۱/۱۰/۹
سلام، من این کتاب رو سالها پیش فقط بخشیش رو خونده بودم و نتایج بینظیری گرفتم، انا بدلیل مشغله کاری ادامش ندادم خیلی وقت بود دنبال صوتیش میگشتم که خدا رو شکر اضافه شده بود به بخش کتاب‌های صوتی. خواستم یه تشکر ویژه داشته باشم از شما.
سالار رحیمی کیا
۱۴۰۱/۵/۲
مطالب کتاب مسلما ارزنده بوده و از کتب پیشرو در این زمینه میباشد. اما متاسفانه صدای راوی کشش ایجاد نکرده و بدلیل مونوتون بود میتواند خسته کننده باشد. ‌ای کاش یک راوی حرفه‌ای این کتاب را قرائت میکرد تا لذت شنیدن آن دوچندان میشد.
پرستو منوچهری
۱۴۰۱/۹/۱۹
کتابی بسیار دلنشین و آموزنده هست، بنده چون به خانم خوشدل بسیار علاقه مندم، شنیدن کتاب مورد علاقه م با صدای ایشان برایم دلچسب بود ولی بنظرم، صدا و نحوه‌ی بیان ایشان، به اندازه‌ی راویان حرفه ای، جذابیت ندارد.
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۸/۵
اگه به کتابهاى معنوى علاقه دارین و روحیتون با مسائل معنوى و متا فیزیک سازگارتره و آثار کسانى مثل اسکاول شین، جول اوستین، وین دایر و …
حالتونو خوب میکنه و بهتون آرامش میده، این کتاب رو هم از دست ندید 😊🌹
Zohre
۱۴۰۱/۵/۲۱
فوق العاده برای تغییر مسیر ذهن و جلوگیری از افکار منع
فوق العاده برای تغییر مسیر ذهن و جلوگیری از افکار منفی عالیه
Maryam T.t
۱۴۰۰/۵/۵
واقعاااا کتابه بینظیریه صدای گرم و نحوه خوندنه روان کتاب توسط خانم خوشدل هم جای بسی تشکر داره و اگه امکانش هست میشه خاهش کنم از این نویسنده بقیه اثارشون هم گذاشته بشه قانون توانگری و....
ستاره فرخی
۱۴۰۱/۹/۶
کتابی زیبا و بیسیک در کتابهای روانشناسی و انگیزشی حتی اگر خواننده اعتقادی به قانون متافیزیک نداشته باشد اثرات مثبت و سازنده‌ی آنرا در زندگی و ذهن خود احساس میکند گویندگی را هم بسیار دوست داشتم
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۵/۲۶
کتاب‌های زیادی خونده‌ام و به جرات میتونم بگم این کتاب به خصوص با صدای خانم خوشدل، یکی از ۱۰ کتاب برتری می‌تونه باشه که خیلی خوب و ارزشمند هست برام. سپاس 🌹
Sepideh Sohrabi
۱۴۰۱/۱/۱۶
یکی از بهترین کتابهایی که تا حالا خوندم فوق العاده است و خوندش و عمل کردن به تمرین‌ها و صحبتهای کناب رو شدیدا توصیه میکنم ممنون از خانم گیتی عزیز بابت زحمتهای زیادشون
Atefeh Sabet
۱۴۰۰/۱۱/۳۰
صدای گوینده اول برام خیلی خسته کننده بود...
ولی به مرور در لابه لای مطالب زیبای کتاب به صدایی استادگونه، توأم با انرژی و عشق از ایشان رسیدم...
عبد بحرانی
۱۴۰۱/۱۰/۲
کتاب‌های کاترین پاندر واقعا چشم دلت را باز میکنم مطمئن باش با خواندن و گوش جان سپردن به این کتاب از این رو به اون رو میشی
مشاهده همه نظرات 59

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چشم دل بگشا

برای دریافت کتاب صوتی چشم دل بگشا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.