معرفی و دانلود کتاب شفای قلب از راه دل

عکس جلد کتاب شفای قلب از راه دل
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شفای قلب از راه دل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شفای قلب از راه دل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شفای قلب از راه دل

کتاب شفای قلب از راه دل نوشته محمت آز، با تأکید بر شیوه‌های درمانی شرقی همچون انرژی‌درمانی و ماساژدرمانی، راه‌حل‌ها و راهکارهای سودمند و جدیدی برای بهبود بیماری‌های ذهنی و جسمی به‌ویژه بیماری‌های قلبی ارائه می‌دهد.

درباره کتاب شفای قلب از راه دل:

محمت از (Mehmet Oz) در کتاب خود علم پزشکی را با تکنیک‌های سنتی شرقی درآمیخته است. او شرح و تفسیر جامعی در مورد حرفه خود ارائه می‌دهد و می‌گوید که چگونه می‌توان از طریق ماساژ، هیپنوتیزم، انرژی‌درمانی، موسیقی و آروماتراپی بیماری‌های قلبی را درمان کرد.

نویسنده در کتاب شفای قلب از راه دل (Healing from the heart) از تجربه‌های بیمارانش برای شما می‌گوید. بیمارانی که پس از عمل جراحی سخت پیوند قلب موفق شده‌اند به کمک تمرین‌های ورزشی حرفه‌ای و با تمرین‌های ذهنی و روانی شرایط جسمی‌شان را بهبود دهند.

قصه تندرستی و سلامتی بیماران محمت آز در این کتاب احساس رضایت و آرامش قلبی به شما می‌دهد. طرح درمانی او، بسیار نوآورانه و خلاقانه است و در آن معجونی از درمان شرقی و غربی در کنار هم وجود دارد.

نکوداشت‌های کتاب شفای قلب از راه دل:

- مدرکی متقاعدکننده و مسحورکننده درباره ارزش یافته‌های ذهنی و جسمی برای کسب سلامتی کامل و یکپارچگی آن‌ها در جریان اصلی حرفه پزشکی غرب. دکتر آز نه‌تنها مسیر و نقشه راه را به ما نشان می‌دهد، بلکه گوشه‌ای از پزشکی آینده را نیز برای‌مان روشن می‌کند. (جان کابات - زین، مدیر اجراییِ مرکز فراآگاهی در طب، سلامت و جامعه از دانشگاه ماساچوست)

- دکتر مهمت آز شرح و تعریفی جامع و قابل توجه از سیستم‌های جایگزین سلامتی ارائه می‌کند و راهی برای درک ارتباط میان سیستم عصبی انسان و کنترل - یا حتی شاید بتوان گفت درمان- امراض نامتعارف انسان را نشان می‌دهد. این درمان‌های جایگزین مسیری تازه را در جهت شفای ذهن و جسم بشر برای‌مان آشکار می‌کند. (دنتون کوولی، رئیس و جراح ارشد انجمن قلب در تگزاس)

- سوابق دکتر آز بسیار جالب توجه‌اند، مهارت‌ها، زمان و انرژی‌ای که به‌عنوان یک پزشک وقف کارش کرده، انکارنشدنی است، اما آنچه بیش از همه اهمیت دارد این است که او نگاهی فرامکانیکی به حرفه‌اش دارد و اینکه هر بیمار را انسانی کامل و تمام می‌بیند. (مجله یوگا)

- کتابی مشوق در زمینه‌ای تخصصی که همواره نیازمند نگاهی ظریف و دقیق به خود است. (بوک‌لیست)

کتاب شفای قلب از راه دل به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه کتاب به پزشکان، بیماران و همراهان بیماران کمک می‌کند تا با استفاده از علم پزشکی و دستگاه‌های آزمایشی و تحقیقاتی از شیوه‌های درمانی مکمل همچون موسیقی، هیپنوتیزم، آروماتراپی، ماساژ و .. برای درمان بهره بگیرند.

با محمت آز بیشتر آشنا شویم:

دکتر محمت آز (محمد اوز) جراح درجه یک قلب و عروق و مظهر طب مداخله‌ای فوق‌پیشرفته غربی و نویسنده ترکیه‌ای است. او در طراحی ساخت دستگاه پیچیده کمکیِ بطنِ چپِ قلب همکاری داشت؛ دستگاهی که آن را در بدن بیماری که نیازمند عمل پیوندِ قلب است، جای‌گذاری می‌کنند تا بتواند در مدت زمان انتظار برای دریافت قلب تازه زنده بماند. از لحاظ تکنیکی او فردی حرفه‌ای و در عین حال در علم پزشکی فراتر از یک تکنسینِ معمولی است.

مهمت آز پایه‌گذار مرکز درمان‌های مکمل در یکی از بیمارستان‌های نیویورک است. او در سالیان گذشته در برنامه‌های سلامت تلویزیونی شرکت کرده و در آن‌ها به پرسش‌های پزشکی بیندگان پاسخ داده است. دکتر آز خالق راهکارهای درمانی متفاوت برای درمان بیماران قلبی به شمار می‌رود.

جملات برگزیده کتاب شفای قلب از راه دل:

- قلب برای خود دلایلی دارد که عقل آن‌ها را درک نمی‌کند.
- هدف از شِفای تن، ایجاد هماهنگی در وجود انسان است.
- امیدی که در بیمار زنده است، بهترین همکار پزشک است.
- خیال‌اندیشی یکی دیگر از راه‌های فوق‌العاده کنترل قدرت ذهن است.
- تشخیص تکنولوژی بسیار پیشرفته و مدرن از معجزه کاری غیرممکن است.
- نوایی آنچنان عمیق شنیده می‌شود که گویی اصلاً شنیده نشده است، حال آنکه تو خود آن نوا هستی، مادامی که نوا ادامه دارد.
- زندگی شمعی است که در آن روح همچون شعله زبانه‌کشی به سوی آسمان است و جسم همچون ریسمانِ در دل شمعی است که ما را به زمین می‌دوزد.

در بخشی از کتاب شفای قلب از راه دل می‌خوانیم:

نخستین بار در یک صبح تابستان در سال 1996 بود که از مشکل بزرگ فرانک توره مطلع شدم. اولین تماس از سوی خانواده‌اش گرفته شد. جو، برادر کوچک‌تر فرانک توره، مصمم بود برادرش را زنده نگه دارد. فرانک خودش آنقدر علاقه‌ای نداشت تا درباره شرایط بیماری‌اش اطلاعاتی داشته باشد. او از آنچه ممکن بود پزشکان به او بگویند، وحشت داشت. می‌ترسید حکم آن‌ها مجازات مرگ باشد و اینکه ما به او بگوییم کاری از دستمان ساخته نیست. به همین دلیل بود که برادر و خواهر فرانک او را متقاعد کرده بودند که برای درمان و امکان پیوند قلب به مرکز قلب کلمبیا بیاید.

به‌سرعت او را از فرودگاه با آمبولانس به بیمارستان آوردیم. به محض گرفتن تأییدیه و اجازه از سوی او به وی داروهای مخصوص سیاهرگ تزریق کردیم، به همراه تعداد زیادی آزمایش‌های تشخیصی. زمانی‌که داشتم با او حرف می‌زدم می‌توانستم ترس و پریشانی را در چشم‌هایش ببینم. فهمیدم که علاوه‌بر جراحی‌ای که قرار بود انجام دهم، کارم این بود تا نگاه او را به مشکل بیماری‌اش هم تغییر دهم، تا از احساس انکار و ترس از بیماری‌اش به نگاهی مثبت نسبت به بازیابی زندگی و سلامتش برسد.

فرانک پرسید: «خب، حالا می‌تونی من رو معالجه بکنی؟»

من گفتم: «آقای توره، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم، اگر هر دو با هم تلاش کنیم.»

یکی از مشکلاتی که اغلب بیماران نیازمند به پیوند قلب دارند، زمان انتظار دیوانه‌کننده و غیرقابل پیش‌بینی‌ای است که برای پیداکردن اهداکننده باید تجربه کنند. ممکن است ماه‌ها یا شاید حتی بیشتر از یک سال در بیمارستان انتظار بکشند، در این مدت باید به دستگاه‌های بیمارستان که برای زنده نگه‌داشتنشان ضروری است، وصل باشند یا دائم دارو مصرف کنند و مورد چک‌آپ و آزمایش قرار بگیرند و هیچ‌وقت ندانند که چه هنگام قرار است سفر سرنوشت‌سازی به بخش OR داشته باشند.

فهرست مطالب کتاب

یادداشتی از نویسنده
پیشگفتار
مقدمه
سرآغاز: پیشرو در آخرین روش‌های پزشکی
1: بیولوژی یک حمله قلبی
2: آهسته برانید! مراقب اسب‌های تک‌شاخ باشید!
3: تکنولوژی، بی تکنولوژی
4: تصمیمات کارآگاه کروزوئه
5: مردِ رنگین‌کمانی
6: آموزه‌هایی از وات پو
7: انتشار موج‌ها
8: خودت هم باید میل به شِفا داشته باشی
9: انتخاب‌ها
10: درمان فراگیر
سخن پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شفای قلب از راه دل
نویسنده
مترجممرضیه زمانی فروشانی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲۸
زبانفارسی
شابک978-622-220-099-2
موضوع کتابتخصص‌های پزشکی، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شفای قلب از راه دل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب شفای قلب از راه دل

برای دریافت کتاب شفای قلب از راه دل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.