معرفی و دانلود کتاب شروع سال نو با پاییز

عکس جلد کتاب شروع سال نو با پاییز
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شروع سال نو با پاییز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شروع سال نو با پاییز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شروع سال نو با پاییز

کتاب شروع سال نو با پاییز به قلم سید سعید شفیعی، به روایت زندگی دکتری می‌پردازد که با وجود زندگی عاشقانه و خوبی که اکنون دارد، گذشته و زندگی سخت کودکی‌اش هرگز او را رها نمی‌کند.

در بخشی از کتاب شروع سال نو با پاییز (starting the new year with autumn) می‌خوانیم:

گارسون‌ها میز رو چیدند و رفتند. رفتار رامین عوض نشد و با عصبانیت با موبایل کار می‌کرد. با نوک تیز ناخنم ابروم رو خاروندم، نفس عمیق کوتاهی کشیدم، این طرف و اون طرف رستوران و بقیه مردم رو نگاهی کردم. می‌خواستم از رامین بپرسم چش شده اما نمی‌تونستم. ترجیح می‌دادم اینطور موقع‌ها که هیستریک می‌شه و مثل دیوونه‌ها عصبانیتش رو با یه کار دیگه‌ای نشون می‌ده باهاش صحبت نکنم. چون آخرش همیشه بد می‌شد.

چند لحظه بعد گارسون‌ها با سینی بزرگی برگشتند و بشقاب‌های غذارو روی میز مقابل من و رامین گذاشتند. رامین سرش رو بالا آورد و با عصبانیت به گارسون گفت: «چرا اینقدر طول کشید آقا؟ گندش رو درآوردین... یه ساعته رفتین یه غذا بیارین» گارسون‌ها با تعجب و چشم‌های گرد شده به رامین نگاه می‌کردند. طفلکی‌ها جای تشکر توپ و تشر نصیبشون شده بود.

گارسون‌ها جوابی نداشتند و همدیگرو نگاه می‌کردند. رامین باصدای بلندتر پرسید: «با شمام... چرا اینقدر دیر؟ مردم که علاف شما نیستن» مردم دور و بر سرشون به سمت ما چرخید و نگاهمون می‌کردن. با صدای آروم به رامین گفتم: «عزیزم آروم باش» و بعد به گارسون‌ها گفتم: «خیلی ببخشید... می‌تونین برین» گارسون‌ها در حالی که شوک زده شده بودند از کنار میز ما رفتند. رامین قاشق و چنگال رو برداشت و با عصبانیت شروع به غذا خوردن کرد. تند تند غذا می‌خورد و آروم و قرار نداشت و اصلاً به من نگاه نمی‌کرد و سرش پایین بود.

قاشق و چنگال توی دست‌های من خشک شده بود. از رفتار رامین تعجب می‌کردم. بعضی وقت‌ها از این دیوونه بازی‌ها درمی‌اورد ولی این بار فرق داشت.

فهرست مطالب کتاب

1. شروع تمامی‌ها
2. باور ناباوری‌ها
3. بازگشت گذشته
4. آرامشی نیست
5. به دنبال گذشته
6. تنها یادگار دوست داشتنی از گذشته
7. یک لبخند
8. پاییز بهاره
9. دیدار با گذشته
10. وقتی باید خودش باشد اما...
11. پشت ابرها
12. رهایی از گذشته؟ شاید نه
13. گذشته کثیف، حال بیمار
14. داروی تلخ واجب
15. رفت و برگشت
16. گذشته خوب

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شروع سال نو با پاییز
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتابداران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات233
زبانفارسی
شابک978-622-6280-14-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شروع سال نو با پاییز

Dina
۱۴۰۲/۱/۱۴
داستان سریع پیش میرفت لااقل نویسنده باید یکم توضیح میداد
اتفاقا در لایه‌ای از ابهام بود برای مثال یهویی آزاد شده یهویی بعد از اینکه اونقد دنبال رامین بود ترکش کرد اصلا کلا غیر واقعی بود
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۸/۱۱/۲
چقدر غیر واقعی وغیر قابل قبول بود
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب شروع سال نو با پاییز

برای دریافت کتاب شروع سال نو با پاییز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.