معرفی و دانلود کتاب صوتی یکی پس از دیگری

عکس جلد کتاب صوتی یکی پس از دیگری
قیمت:
۳۳۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یکی پس از دیگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یکی پس از دیگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یکی پس از دیگری

تصور کنید در یک سفر دلنشین به دل طبیعت، ماشینتان درست کنار یک جنگل مخوف خراب شود و شما در تاریکی شب به دام وحشت بیفتید... کتاب صوتی یکی پس از دیگری نوشته‌ی فریدا مک فادن، تریلری روانشناختی است که توانسته علاوه بر فروش بالا، تحسین مخاطبان را نیز به دست آورد. این رمان جذاب مخاطب را تا انتهای داستان می‌کشاند و با اتفاقات دلهره‌آورش هر کسی را میخکوب می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی یکی پس از دیگری:

فریدا مک فادن برای نوشتن کتاب یکی پس از دیگری (One by one) دست می‌گذارد روی یکی از کلیشه‌های بسیار پرطرفدار ژانر تریلر. زوج جوانی که مدت‌هاست رابطه‌ی عاطفی سردی دارند، تصمیم می‌گیرند با دوستانشان به سفر بروند و بزنند به دل طبیعت، به این امید که این سفر بتواند جزییات عاطفی رابطه‌ی آن‌ها را که مدتی است از بین رفته، به یادشان بیاورد. در این پیرنگ‌ها همیشه نیرویی هست که آدم‌ها را تهدید به اتفاقی هراس‌انگیز می‌کند. نیرویی که این زوج جوان را از سفر باز می‌دارد، فرزندشان است که می‌گوید خواب دیده اتفاق بدی برای آن‌ها می‌افتد. پدر و مادر هشدارهای بچه‌شان را می‌گذارند به پای تخیلات کودکانه و بی هیچ توجهی به آن حرف‌ها، راهی سفر می‌شوند. چند لحظه بعد ماشین‌شان در نزدیکی جنگلی پربار و تاریک از کار می‌افتد و آن‌ها هیچ راه گریزی ندارند. این تازه شروع ماجرا است، زوج‌های جوان کم‌کم پی می‌برند، قاتلی بین آن‌هاست که طعمه‌هایش را بو می‌کشد و پا به پای‌شان در حرکت است.

فریدا مک فادن با هوشمندی بسیار با اضافه کردن عناصر روانشناختی در جزییات رفتاری هر کدام از کاراکترها و تصمیم‌هایشان، پیرنگ داستانش را از کلیشه‌های ژانر دلهره‌آور بیرون می‌کشد و لایه‌ای انسانی به آن اضافه می‌کند که باعث ارتباط بی‌واسطه‌ی مخاطب با فضای داستان می‌شود. نویسنده با سابقه‌ای که در پزشکی و مطالعات آسیب‌شناسی مغزی دارد به خوبی می‌داند چگونه شخصیت‌های داستانش را در هر موقعیت، برای خوانندگان کالبدشکافی کند تا آن‌ها بخشی از خودشان را درون شخصیت‌های داستان ببینند و از خود بپرسند: اگر من بودم چکار می‌کردم؟

در نکوداشت کتاب صوتی یکی پس از دیگری:

- به نظرم این کتاب یک اثر سینمایی است که با سرنخ‌های کنجکاوی‌برانگیزش، رگه‌های روانشناختی مهیجی را در متن خلق کرده است. (Goodreads Review)

- قصه‌ای جذاب و جستجوگرانه که باعث ارتقاء ژانر تریلر روانشناختی مدرن شده است. (Goodreads Review)

کتاب صوتی یکی پس از دیگری برای چه کسانی مناسب است؟

طرفداران ژانر تریلر، دوست‌داران آثار تریلر روانشناختی و داستان‌های مهیج و مرموز از شنیدن کتاب صوتی یکی پس از دیگری لذت فراوانی خواهند برد.

با فریدا مک فادن بیشتر آشنا شویم:

فریدا مک فادن (Freida McFadden) یکی از نویسندگان پرطرفدار رمان‌های تریلر است که روایت‌های پر از تعلیقش طرفداران آثار ادبی دلهره‌آور را به خود جذب کرده. او در سال‌های اخیر یکی پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک‌تایمز بوده است. فادن علی رغم علاقه و موفقیتش در زمینه‌ی نویسندگی، تحصیلاتش را در حوزه‌ی پزشکی و آسیب‌شناسی‌ مشکلات مغزی ادامه داده است.

در بخشی از کتاب صوتی یکی پس از دیگری می‌شنویم:

همۀ انرژی‌ام را جمع کردم و به ماشین برگشتم و صندلی جلو کنار نوآ نشستم. بقیه هم نشسته بودند. دلم می‌خواست به یکی از آن‌ها بگویم یک نفر جایش را با من عوض کند. نمی‌خواهم کنار نوآ بنشینم، اما این کار اوضاع را بدتر می‌کند. برای همین حرفی نزدم. می‌دانم نوآ آرزو می‌کرد که این سفر را بدون من ادامه دهد.

گاهی به عقب برمی‌گردم و فکر می‌کنم من و نوآ از چه زمانی از هم متنفر شدیم.

همان‌طور که گفتم، وقتی ازدواج کردیم عاشق هم بودیم. یکی از زوج‌هایی بودیم که به‌ندرت دعوا می‌کردیم. گاهی از این بحث‌های بیخود داشتیم که... مثلاً چه کسی درجۀ حرارت شومینه را زیاد کرده یا اینکه بدون لیوان از شیشه شیر می‌خورد (نمی‌دانم چرا اغلبِ مردها این کار را می‌کنند)، اما این‌ها بیشتر جنبۀ شوخی داشت و بعد باهم می‌خندیدیم. دعوای جدی نداشتیم. هردو آدم‌های راحت و خونسردی بودیم که از دعوا متنفر بودیم. همیشه نوآ می‌گفت: «دوست ندارم به سرنوشت پدر و مادرم دچار بشم.»

بعد از اینکه آیدان به دنیا آمد، اوضاع سخت‌تر شد. هم خوش‌حال بودیم که پدر و مادر شده‌ایم و هم می‌ترسیدیم. نوآ نیمه‌شب از خواب بیدار می‌شد و بالای سر بچه می‌رفت تا ببیند زنده است، نفس می‌کشد، خوابیده یا نخوابیده! گاهی دعوا می‌کردیم که نوبت چه کسی است که برود و پوشک بچه را عوض کند. نوآ یک برگه روی یخچال چسبانده بود که تعداد دفعات را یادداشت کنیم، اما وقتی فهمید کلی نوبت به من بدهکار است، آن را کَند... اما هنوز هم فکر می‌کنم خانوادۀ کوچک شادی داشتیم. بعد اِما به دنیا آمد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
فصل اول
۴ دقیقه
فصل دوم
۸ دقیقه
فصل سوم
۱۶ دقیقه
فصل چهارم
۶ دقیقه
فصل پنجم
۶ دقیقه
فصل ششم
۶ دقیقه
فصل هفتم
۲۵ دقیقه
فصل هشتم
۲۶ دقیقه
فصل نهم
۶ دقیقه
فصل دهم
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم
۸ دقیقه
فصل دوازدهم
۶ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۸ دقیقه
فصل چهاردهم
۷ دقیقه
فصل پانزدهم
۲۲ دقیقه
فصل شانزدهم
۵ دقیقه
فصل هفدهم
۱۰ دقیقه
فصل هجدهم
۷ دقیقه
فصل نوزدهم
۱۷ دقیقه
فصل بیستم
۴ دقیقه
فصل بیست و یکم
۵ دقیقه
فصل بیست و دوم
۵ دقیقه
فصل بیست و سوم
۸ دقیقه
فصل بیست و چهارم
۹ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۶ دقیقه
فصل بیست و ششم
۸ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۵ دقیقه
فصل بیست و هشتم
۵ دقیقه
فصل بیست و نهم
۸ دقیقه
فصل سی‌ام
۷ دقیقه
فصل سی و یکم
۸ دقیقه
فصل سی و دوم
۹ دقیقه
فصل سی و سوم
۵ دقیقه
فصل سی و چهارم
۱۱ دقیقه
فصل سی و پنجم
۵ دقیقه
فصل سی و ششم
۴ دقیقه
فصل سی و هفتم
۱۱ دقیقه
فصل سی و هشتم
۱۳ دقیقه
فصل سی و نهم
۱۵ دقیقه
فصل چهلم
۱۴ دقیقه
فصل چهل و یکم
۶ دقیقه
فصل چهل و دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یکی پس از دیگری
نویسنده
مترجمفرانک سالاری
گویندهسپیده سلیمیان، پروین دشتی
ناشر چاپینشر البرز
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۴۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۳۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یکی پس از دیگری

وحید شریفی
۱۴۰۱/۴/۱
به عنوان crime fiction جذاب بود و پر کشش
کلیات داستان کلیشه‌ای است همه تعطیلات میرن به یک مکان و یکی یکی حذف میشوند اما اندکی تغییر در کلیشه ایجاد شده 😅
به طرفداران سبک جنایی توصیه میشود ارزش خرید را دارد 👌
و قاتل هرکسی میتونه باشه و نمیشه تا اخرای کتاب مطمین شد چه کسی است حدس‌ها و طن‌های زده
مختلف میشه و این جذابیت و مرموزی داستان قشنگ است. نویسنده تونسته با ۶ تا ادم و یک جنگل داستان پرکشش و طولانی بنویسه که پتانسیل فیلم شدن هم داره
اگر موضوع خیانت از نوسندگان و فیلم نامه نویسان گرفته شود دیگر نمیتوانند بنویسند🤦‌♀️
در این کتاب هم همین طور است که جنایت با خیانت و با رفاقت در هم امیخته شده تفاوت این داستان همین است که دراین کلیشه رفاقت و دوستی هم از قبل وجود داشته و داستان در جو گرم و اشنا اغاز میشود
Eti Atshani
۱۴۰۱/۴/۲
مسافرت چند زوج با یکدگر که اغلب روابط دیرنه ایی با یکدگر دارند که به جریانی جنایی بدل میشود. در این داستان راوی زنی است که بنظر بسیار موجود سطحی و فاقد هیچ گونه درایتی این امر داستان را ضعیف کرده که باعث میشود پیچیدگی وجذابیت یک داستان هیجان انگیز را نداشته باشد
امیر سانی
۱۴۰۱/۴/۱۲
رمان رازآلود روانشناختی "یکی پس از دیگری" که داستان چند زوج رو روایت می‌کنه که به تعطیلات می‌رن، بقدری گیرا و پرکشش بود که در کمتر از چهار روز تموم کردم.
شیوه روایت راوی اصلی قصه، خانوم دشتی، هم قصه رو تاثیرگذارتر کرده بود.
Fariba
۱۴۰۱/۴/۲۶
اگر طرفدار رمانهای رازآلود و جنایی هستید توصیه‌اش میکنم ارزش خرید و شنیدن روداره
صدیقه بیرانوند
۱۴۰۱/۴/۸
داستان کشش داشت و روای داستان را خوب بیان کرده رود
سپیده ابراهیم پور
۱۴۰۱/۳/۲۹
عالی بود، پیشنهاد میکنم.
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یکی پس از دیگری

برای دریافت کتاب صوتی یکی پس از دیگری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.