معرفی و دانلود کتاب صوتی آره یا نه: راهنمایی برای تصمیم‌گیری بهتر

عکس جلد کتاب صوتی آره یا نه: راهنمایی برای تصمیم‌گیری بهتر
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آره یا نه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آره یا نه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آره یا نه: راهنمایی برای تصمیم‌گیری بهتر

کتاب صوتی آره یا نه نوشتهٔ نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز اسپنسر جانسون، با روایت داستانی جذاب به شما راهکارهایی ارائه می‌کند که به کمک آن‌ها بتوانید در زندگی تصمیمات درستی بگیرید. با شنیدن این کتاب قادر خواهید بود به تمامی موقعیت‌های مفید و تأثیرگذار آری بگویید و خود را در جهتی مثبت ارتقا دهید.

درباره کتاب صوتی آره یا نه:

حتماً برای شما هم پیش آمده که در موقعیت‌های حساس زندگی، زمانی که باید تصمیمی مهم اتخاذ کنید و مسیر زندگی‌تان را تعیین کنید، در دوراهی قرار می‌گیرید و نمی‌دانید کدام راه را انتخاب کنید. این مسئله کاملاً طبیعی است و برای هرکسی در زندگی‌اش حداقل یک‌بار اتفاق افتاده. مشکل اصلی این است که بسیاری از افراد نمی‌دانند چگونه تشخیص دهند که کدام تصمیم درست است و آن‌ها را به هدفشان نزدیک‌تر می‌کند.

اگر به گذشته خود و تصمیماتی که گرفته‌اید فکر کنید، می‌بینید که آن‌ها را در زمان‌هایی گرفته‌اید که از درون خودآگاهی نداشتید و نمی‌دانستید دقیقاً چه چیزی برای شما مناسب است. همهٔ جرایم و تصمیمات غلطی که افراد در طول قرون گرفته‌اند، ناشی از همین عدم آگاهی است. موقعیت‌های دشواری که انسان‌ها در آن‌ها قرار می‌گیرند، مجبورشان می‌کند که در زمان کوتاه درست‌ترین تصمیم را بگیرند.

اسپنسر جانسون در کتاب آره یا نه (Yes or no: the guide to better decisions) داستان فردی را روایت می‌کند که به دنبال حقیقت است. او تصمیم دارد به راز گرفتن تصمیمات صحیح پی ببرد. به همین منظور راهی سفری می‌شود تا شاید در طی این سفر به پاسخ سؤالات خود برسد. هدایتگر او در این سفر تاجر و کوهنورد موفقی است که به افراد در زمینه گرفتن تصمیمات شخصی کمک می‌کند.

با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه در موقعیت‌های گوناگون روش‌های درستی برای پاسخ بله یا خیر به کار گیرید و نتیجه دلخواه را به دست آورید. این‌گونه است که از شر استرس رها می‌شوید و در زندگی شخصی و شغلی خود به موقعیت‌های عالی دست پیدا می‌کنید. نویسنده به شما کمک می‌کند تصمیمات درخشان‌تری بگیرید و از نتیجهٔ آن‌ها نهایت لذت را ببرید.

اگر یاد بگیرید با آگاهی درونی در زندگی پیش بروید، می‌توانید تشخیص دهید در هر موقعیتی بهترین انتخاب برای شما چیست و دیگر اسیر دوراهی نمی‌شوید و می‌توانید موقعیت صحیح برای گفتن «بله» را تشخیص دهید. همچنین با گفتن «نه» به چیزهایی که می‌دانید به ضررتان تمام می‌شود خودتان را در زمان‌های مختلفی نجات خواهید داد.

با یادگیری سیستم بله یا خیر می‌توانید بر روی نیازهای واقعی خود تمرکز کنید و نیازهای بی‌اهمیت را کنار بگذارید. همچنین قادر خواهید بود در زمان‌های خاص نظرات بهتری از خود ارائه دهید و نگرش درستی در زندگی برای خود ایجاد کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی آره یا نه:

- این کتاب برای خواندن ضروری است. می‌توانید آن را در هواپیما بخوانید و بلافاصله دروس آن را به کار ببرید. (جک ای. باوشر - مدیر سابق آموزش‌وپرورش)
- اسپنسر جانسون این توانایی کمیاب را دارد که به شکلی جالب و مختصر مطالب خود را بیان کند. (نورمن وینسنت پیل - نویسنده کتاب قدرت تفکر مثبت)

کتاب صوتی آره یا نه مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی علاقه دارید، از شنیدن این کتاب لذت خواهید برد.

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و پزشک برجسته آمریکایی اغلب به‌عنوان بهترین فرد برای ارائه راه‌حل‌های مفید و آسان در موضوعات سخت و پیچیده شناخته می‌شود. او تابه‌حال کتاب‌های زیادی در زمینه موفقیت و توسعه فردی منتشر کرده و از این طریق طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) اولین‌بار با انتشار کتاب «چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟» به شهرت رسید و این کتاب به یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز تبدیل شد و تاکنون به 37 زبان دنیا ترجمه شده و 28 میلیون بار به چاپ رسیده است.

ازجمله کتاب‌های مشهور و پرفروش دیگر وی می‌توان به «مدیر یک دقیقه‌ای»، «یک دقیقه برای خودتان»، «هدیه»، «پدر یک دقیقه‌ای»، «قله‌ها و دره‌ها» و «مادر یک دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان گوناگون جهان ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی آره یا نه می‌شنویم:

صبح روز شنبه درست قبل از سپیده‌دم، مرد جوان برای خوردن صبحانه به راهنما ملحق شد. هوا در طول شب صاف شده بود. اما چون زمین هنوز خیس بود، هر دو کنار آتیش ایستاده بودند. راهنما قهوهٔ داغش رو سرکشید و خوراک جویی که داشت روی آتیش می‌پخت رو تماشا می‌کرد:

- «خب تا حالا قسمت اول سیستم آره یا نه بهت کمک کرده تصمیم بهتری بگیری؟»

مرد جوان از شروع کوهنوردی از خودش پرسیده بود آیا این تصمیم نیاز واقعی منو برآورده می‌کنه؟ آیا از تمام گزینه‌های موجود اطلاع دارم و به هر کدومشون درست فکر کردم؟

- «وقتی استفاده از عقل و پرسیدن بخش اول سوالات همین الانشم بهم کمک کرده تصمیم بهتری بگیرم، دیگه چه نیازی هست که قسمت دوم سیستمم بدونم؟»

- «تا یه تصمیم خیلی بهتر بگیری. بیشتر ما وقتی یه تصمیمی می‌گیریم، فقط یکی از اون دو کار مهم رو انجام می‌دیم. یا از ذهن و عقلمون استفاده می‌کنیم یا به ندای قلب و احساسمون گوش می‌دیم. ولی به ندرت هردو کار رو با هم انجام می‌دیم؛ بنابراین براساس حقایق نصفه و نیمه، تصمیمات نصفه و نیمه می‌گیریم. توجه داشته باش که ما با صعود به قله‌ی این کوه تنها نصف راهو اومدیم. نیمه‌ی دوم هم این کوهنوردی هم سیستم ممکنه مشکل‌تر باشه. ولی باارزش‌تر هم هست.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
فصل اول: از سردرگمی تا وضوح
۱۰ دقیقه
فصل دوم: یک سیستم قابل اتکا
۱۹ دقیقه
فصل سوم: نیاز واقعی
۱۹ دقیقه
فصل چهارم: گزینه‌های آگاهانه
۱۹ دقیقه
فصل پنجم: کاملا به گزینه‌ها فکر کن
۱۶ دقیقه
فصل ششم: نیمه‌ی دیگر
۲۲ دقیقه
فصل هفتم: درستی و تمامیت من
۱۸ دقیقه
فصل هشتم: شهود من
۱۷ دقیقه
فصل نهم: بینش من
۹ دقیقه
فصل دهم: یک مرور اجمالی
۷ دقیقه
فصل یازدهم: در عمل
۸ دقیقه
فصل دوازدهم: راهنمای شخصی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آره یا نه: راهنمایی برای تصمیم‌گیری بهتر
نویسنده
مترجمثریا رضایی
گویندهگروه گویندگان
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آره یا نه

حامد کارخانه
۱۴۰۱/۲/۱۳
کتاب خوبیه و برای شروع در این زمینه میتونه نقطه آغاز خوبی باشد و مثالهایی دارد که کاربردی هست و من صدای گوینده‌ها رو دوست داشتم و کتابی هست که میبایست از چند گوینده استفاده میشد
محمدعلی کلوندی
۱۴۰۰/۸/۲۹
اینکه کتاب صوتی رو گروهی ازگویندگان اجرا کنن جالب نیست واین کار انجام نشه خیلی خوبه
سهراب غروی
۱۴۰۱/۵/۱۸
این که گروهی خواندن کتاب رو خیلی جذاب کرده، و ارزش خرید داره
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آره یا نه

برای دریافت کتاب صوتی آره یا نه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.