معرفی و دانلود کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج

عکس جلد کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج

سامانتا لوفوق در کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج داستانی شیرین و جذاب را در ژانر ماجراجویی برای مخاطبین خردسال خود روایت کرده است. قهرمان این داستان، مرلاک، باهوش‌ترین کارآگاه تاریخ است!

درباره کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج:

مرلاک فوکه را همه می‌شناختند. آخر او مشهورترین کارآگاه زمان خودش بود. مرلاک محدودیت نداشت؛ او قادر به حل سخت‌ترین پرونده‌ها بود. اما مرلاک در پلیس‌‌بازی‌هایش تنها نبود؛ بلکه دوستش دکتر هویج هم همه جا او را همراهی می‌کرد. جانم برایتان بگوید، این دو یار غار، بلای همه‌ی خلافکارهای شهر بودند. باور نمی‌کنید؟ کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج (Merlock and Doctor Carrot Investigate) از سامانتا لوفوق (Samantha Lofèvre-Adde) را گوش کنید تا ببینید مرلاک فوکه و دکتر هویج چطور رد دزد نان‌بستنی‌های مغازه‌ی آقای بستنی‌فروش را می‌گیرند!...

کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج مناسب چه کسانی است؟

کودکان سه تا هفت ساله مخاطبین اصلی این داستان شیرین و دوست‌داشتنی هستند.

در بخشی از کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج می‌شنویم:

این شد که دو تا دوست باهم به دیدنِ گینا بستنی فروشه رفتن. اون توی مغازه‌ش نشسته و مشغول خوردن یک کاسه‌­ی بزرگ بستنی توت فرنگی بود و به نظر نگران می­‌رسید.

وقتی مرلاک و دکتر هویج رو دید از جاش بلند شد و گفت:

«من خیلی از دیدنتون خوشحالم آقای مرلاک. به وضعیتم نگاه کنین! افتضاحه! حتی یک دونه نون بستنی هم برام باقی­ نمونده... الان مجبورم بستنی‌هام رو توی کاسه به مردم بدم!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
جست‌وجوی مرلاک و دکتر هویج

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج

برای دریافت کتاب صوتی جست و جوی مرلاک و دکتر هویج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.