معرفی و دانلود کتاب صوتی به دنبال داروین

عکس جلد کتاب صوتی به دنبال داروین
قیمت:
28000 تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال داروین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال داروین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال داروین

کتاب صوتی به دنبال داروین اثر ژان باپتیست دوپانافیو از مجموعه «به دنبال...»، به بررسی نظریه تکامل داروین پرداخته و زندگی داروین و مخالفت او با برده‌داری و تفاوت نظریه تکامل با مبارزه برای بقا را شرح می‌دهد.

گاهی انسان‌ها از نظریه‌های فلاسفه برای گنجاندن قواعد غیر اخلاقی و غیر انسانی که برای جامعه قابل پذیرش نیست سود می‌جویند. در این باب می‌توان به سودجویی حاکمان از نظریه داروین اشاره کرد.

در کتاب صوتی به دنبال داروین (Sur les traces de Charies Darwin) با سفرهای این دانشمند که در جوانی عازم سفرهای ماجراجویانه‌اش شد، آشنا می‌شویم. در این داستان پشتکار این دانشمند و تلاش او برای اثبات نظریه تکامل را از نزدیک می‌بینیم و با یکی از شخصیت‌های مهم و دوران‌ساز جهان علم آشنا می‌شویم.

چارلز داروین (Charles Darwin) از آن قهرمانانی است که بعید است در زندگی خود با آن‌ها مواجه شوید. او تقریباً نیمی از عمر خود را در بستر بیماری گذراند. یا دست کم وانمود می‌کرد که بیمار است. چارلز بنا به گفته معلمان دانش‌آموز بدی بود و به زحمت دوران مدرسه را به پایان رساند. او چند کتاب معروف نوشت. اما نوشتن برایش تکلیف سختی بود و برای بیان افکار خویش در قالب واژه‌ها با خودش کشمکش داشت. او به شدت از ظاهر شدن در انظار عمومی بیمناک بود و نمی‌توانست از کار خود در جمع دفاع کند. اگرچه داروین دور دنیا را بر روی دریا درنوردید ولی هر گاه پا در قایقی می‌گذاشت، فوراً دریا زده می‌شد. داروین با این که یکی از بزرگترین متفکرانی که تاکنون زیسته‌اند به شمار می‌آید، از چیرگی بر اندیشه‌ها یا احساسات خود ناتوان بود. او به جزئیات بی‌اهمیت توجه می‌کرد و اغلب حالت روحی ناملایمی داشت. چارلز داروین سرشار از ترس بود، ترس از بیماری، مردن و بدتر از همه مورد قبول قرار نگرفتن. چرا او این قدر مشهور است؟ داروین سراسر زندگی‌اش صرف آفرینش و صیقل دادن یکی از مهم‌ترین اندیشه‌های تاریخ شد. امروزه، ما یک کلمه واحد را برای خلاصه کردن این مفهوم تکان دهنده به کار می‌بریم: تکامل. 

چارلز داروین، زیست‌شناس و زمین‌شناس انگلیسی بود. او از اعضای انجمن سلطنتی بریتانیا بود. از کتاب او با نام کامل «خاستگاه گونه‌ها به وسیله انتخاب طبیعی» به عنوان یکی از مهم‌ترین کتاب‌های دنیا یاد می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
فصل اول: پیش به سوی ماجراجویی
11 دقیقه
فصل دوم: علاقه‌ای خاص به طبیعت
13 دقیقه
فصل سوم: از اقیانوس تا جنگل
14 دقیقه
فصل چهارم: غول‌های پاتاگونی
12 دقیقه
فصل پنجم: برده‌ها و سرخ پوستان
14 دقیقه
فصل ششم: جزایر لاک‌پشت‌ها
14 دقیقه
فصل هفتم: یک زمین‌شناس تمام عیار
16 دقیقه
فصل هشتم: و انواع پدید می‌آیند
14 دقیقه
فصل نهم: رسوایی ملی
15 دقیقه
فصل دهم: انسان و کرم خاکی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی به دنبال داروین
نویسنده
مترجمبیتا شمسینی
گویندهبهروز طالبی
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
28000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی به دنبال داروین

afshin norouzi
۱۳۹۹/۶/۲۷
برخلاف انتظاربیشتربه یک سفرنامه می‌ماند، وکمک چندانی به درک بهترنظریه تکامل نمی‌کند.
Davood Beigei
۱۴۰۱/۹/۴
خیلی عالی بود داروین ادم خیلی بزرگی بود
. Matinof
۱۳۹۹/۳/۳
ازاینکه این کتاب رو خریدم خوشحالم.
PedrAm Pourak
۱۴۰۱/۴/۹
داروین و نظریه تکامل جهان را متحول کرد
Siavash Ghezelbash
۱۳۹۹/۸/۱۲
دوست داشتم مختصر و مفید بود
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب صوتی به دنبال داروین

برای دریافت کتاب صوتی به دنبال داروین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.