معرفی و دانلود کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک

عکس جلد کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک
قیمت:
33000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک

آیا از قدرت ذهن خود خبر دارید؟ کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک نوشته‌ی رسول مختاری، به شما نشان می‌دهد که ارتباطی خاص و پیچیده میان ذهن و جسم شما وجود دارد و سلامتی و آرامش زندگی‌تان نیز در گرو همین مسئله است.

درباره کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک

حتماً شنیده‌اید که منشا بسیاری از بیماری‌های جسمانی، به خاطر اعصاب و فشارهای روانی‌ست. حتما برایتان اتفاق افتاده که بدون هیچ دلیلی درد معده به سراغتان می‌آید. اما کمی که بررسی می‌کنید، متوجه استرسی می‌شوید که مدام ذهن‌تان را درگیر کرده و نمی‌گذارد به آرامش برسید. درنهایت مغزتان نیز تاثیرات این اضطراب‌ها را بر روی بخش‌های مختلف بدن‌تان نشان می‌دهد.

کتاب صد ثانیه بدون پزشک قرار است درباره همین موضوع مهم با شما صحبت کند. درواقع ریشه بسیاری از بیماری‌ها و دردهای جسمانی به بیماری ذهن و فکر انسان‌ها بازمی‌گردد. همانطور که ذهن می‌تواند باعث این رنج‌ها شود، خودش نیز پادزهر این مشکل است. به بیان دیگر نیروها و قدرت‌هایی در درون همه‌ی ما وجود دارد که می‌توانند به بهبود و شفای ما بپردازند.

اما به راحتی نمی‌توان آلودگی‌های ذهن را زدود. بلکه باید آموزش دید و از منظر دانشمندان این حوزه با راهکارهای صحیح آشنا شد. کتاب حاضر به شما نشان می‌دهد که نقش پزشکان و کادر درمان نیز در این موضوع بی‌تاثیر نیست و ارتباط سالم این افراد با بیماران نیز می‌تواند به روند درمان سرعت خوبی ببخشد.

کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که می‌خواهند با قدرت و توانایی‌های ذهن خود آشنا شوند و از این طریق تعادلی میان جسم و روان خود به وجود بیاورند، مخاطبان کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک هستند.

در بخشی از کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک می‌شنویم

دکتر دیپاک چوپرا خاطره‌ای را از دوران نوجوانی‌اش نقل می‌کند. او می‌گوید: مادرم به گرده گیاهان حساسیت داشت و دچار خارش، سوزش، تاول و التهاب روی پوست خود می‌گردید. پدرم که پزشک بود، بهترین روش درمان را دور شدن مادرم از عوامل حساسیت‌زا می‌دانست. لذا مادرم را از شهری که در آن زندگی می‌کردیم و به شهر دیگری مثلا بمبئی می‌فرستاد. و پس از پایان فصل بهار مادرم به شهر خودمان بازمی‌گشت و به این صورت مادرم از عوامل حساسیت‌زا در امان بود.

یک بار من و مادرم در شروع فصل بهار می‌خواستیم از شهر محل زندگی به شهر بمبئی برویم و پس از پایان بهار به شهر خودمان بازگردیم. در حین سفر خلبان هواپیما اعلام کرد به علت مشکل پیش آمده در فرودگاه بمبئی دقایقی دیگر در فرودگاه شهر مبدا فرود خواهیم آمد و سپس شروع به کاهش ارتفاع نمود و دقایقی بعد هواپیما به زمین نشست. در همان موقع مشاهده کردم مادرم دچار حالت‌های حساسیت شدید شد و بدن او قرمز و پر از تاول گردید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
21 دقیقه
فصل اول: ذهن و گیتی
58 دقیقه
فصل دوم: قدرت ذهن
14 دقیقه
فصل سوم: ذهن و جسم درمانگر
31 دقیقه
فصل چهارم: تجربه‌های من و ذهن درمانگر
21 دقیقه
فصل پنجم: اعمالی که شما را بیمار می‌کند
26 دقیقه
فصل ششم: اثبات تاثیر آگاهی بر ماده با فیزیک کوانتوم
29 دقیقه
فصل هفتم: درمان بدون دارو
11 دقیقه
فصل هشتم: درمان با دارونما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک
نویسنده
گویندهزهرا کمالی
ناشر صوتیانتشارات کنکاش
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
33000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک

ثریا خوبی
۱۴۰۱/۴/۲۴
من خیلی از کتاب و مثالهایش لذت بردم طولانی بود ولی مطلب تکراری نداشت ممنون
علی افشار
۱۴۰۱/۴/۲۸
کپی کردن کامل از کتاب ابر مغز
بسیار بسیار ضعیف
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک

برای دریافت کتاب صوتی صد ثانیه بدون پزشک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.