معرفی و دانلود کتاب صوتی از دولت عشق: قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق

عکس جلد کتاب صوتی از دولت عشق: قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق
قیمت:
19900 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از دولت عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از دولت عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی از دولت عشق: قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق

کاترین پاندر نویسنده‌ی سرشناس آثاری پُرخواستار در حیطه‌ی موسوم به معنویت جدید است. او در کتاب صوتی از دولت عشق که یکی از زیباترین نوشته‌هایش به شمار می‌رود، عقاید خود را در باب قدرت عشق و نحوه‌ی تأثیرگذاری آن بر جنبه‌های مختلف زندگی شرح داده است.

درباره کتاب صوتی از دولت عشق:

کاترین پاندر برای مخاطبین آثار حیطه‌ی موفقیت نامی بی‌نیاز از معرفی‌ست. خوشبختانه تاکنون اغلب آثار این نویسنده‌ی تأثیرگذار به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده‌اند. پس علاقه‌مندان به حیطه‌های موفقیت و معنویت، یعنی دو عرصه‌ای که پاندر در آن‌ها حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد، با عقاید تأمل‌برانگیز این بانوی نویسنده و فَکور آشنایی دارند. با این حال، از آنجا که مطلب حاضر به بهانه‌ی معرفی کتاب صوتی از دولت عشق (The prospering power of love) نگاشته شده، بد نمی‌بینیم که در چند سطر چکیده‌ای از عقاید کاترین پاندر را خدمت علاقه‌مندان ارائه دهیم و از این رهگذر، با کتاب مورد بحث نیز بیشتر آشنا شویم.

«عشق» در آثار کارتین پاندر و طبعاً در عمیق‌ترین لایه‌های تفکرات او، مهم‌ترین و مقدس‌ترین مفهوم است. جهان از عشق است و عشق، حتی از امید و ایمان نیز برتر است. تکرار این حرف‌ها البته کار ساده‌ای‌ست. آنچه مشکل است، باورِ راستین داشتن به آن‌هاست. و عجیب آن‌که عشق از ما باور می‌طلبد! آری، عشق می‌خواهد که ما او را، وجودش را و عظمتش را تصدیق کنیم. زیرا تنها در آن صورت است که می‌توانیم صورت حقیقی او (یعنی عشق) را ببینیم. اما دیدن صورت حقیقی عشق چه معنایی دارد؟ خب، پاسخ این سوال طبعاً نزد هر کس می‌تواند متفاوت باشد، اما اگر مجبور باشیم که یک جواب قاطع بدهیم، باید بگوییم که دیدن صورت عشق، همانا تشخیص تأثیرات نیرومند و سازنده‌ی آن در زندگی‌ست. زمانی که در زندگی رو به جلو حرکت می‌کنیم، در عرصه‌های گوناگون موانع را پشت سر گذاشته و قله‌ها را یکی پس از دیگری فتح می‌کنیم، تحت تأثیر و سیطره‌ی نیروی عشق است که قادر به انجام این کارهاییم؛ حال چه خود بدانیم، چه ندانیم. و طبعاً زمانی نیز که به ورطه‌ی سقوط و تباهی و بدبیاری افتاده‌ایم، از بی‌عشقی‌ست که چنین شده‌ایم.

کاترین پاندر در کتاب از دولت عشق به خوبی تمام این مسئال را شرح داده، و با قلم شیوای خود راز عشق و قدرت گسترده و چندجانبه‌ی آن را برایتان فاش ساخته است. امید داریم که مطالعه‌ی این اثر، سبب شود که غلیان امواج عشق را بیش از همیشه در دریای قلب خود احساس کنید...

کتاب صوتی از دولت عشق مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثارِ حیطه‌های معنویت و موفقیت، مخاطبین اصلی کتاب از دولت عشق به قلم کاترین پاندرند.

با کاترین پاندر بیشتر آشنا شویم:

وی مربی معنوی اهل آمریکا و از الهام‌بخش‌ترین نویسندگان در زمینه‌ی موفقیت است. ویژگی جذاب کاترین پاندر (Catherine Ponder)، خلاقیت او در ترکیب دیدگاه مادی با نگرش غیرمادی است. او اعتقاد دارد که انسان باید در تمام جوانب زندگی خود از اصول صحیح پیروی کند، و به یک اندازه برای اعتلای جسم و روح خود بکوشد. یکی از آموزه‌های جالب پاندر، توضیحاتش درباره‌ی تاثیر دعا و نیایش بر پیشرفت شغلی است! آثار کاترین پاندر در کشور ایران همواره محبوب و پرخواننده بوده‌اند، و خوشبختانه کتاب‌های زیادی از او به فارسی ترجمه شده است. برخی از این عناوین عبارتند از: «دولت عشق، قانون توانگری، قدرت دعا، چشم دل بگشا.»

در بخشی از کتاب صوتی از دولت عشق می‌شنویم:

احتمالاً با مقاله‌ی معروف «هنری دوراموند» درباره‌ی عشق آشنا هستید. او در این مقاله درباره‌ی نامه‌ی پولس به قرنتیان (از کتاب مقدس) می‌نویسد: «پولس در نامه‌ی خود عشق را عالی‌ترین موهبت و عطیه می‌نامد و می‌گوید که امتحان نهایی دین، دینداری نیست، بلکه عشق است. زمانی که در زندگی خود به گذشته نگاهی می‌اندازید، می‌بینید که لحظات برجسته‌ی زندگی، لحظاتی که واقعاً زندگی کرده‌اید، همان لحظاتی هستند که کاری را با عشق انجام داده‌اید.»

سپس دوراموند به جنبه‌های مختلف عشق در کتاب پولس می‌پردازد. ویژگی‌هایی نظیر صبر، مهربانی، سخاوت، تواضع، ادب و مهربانی، خودخواه نبودن، خلق و خوی خوب، بی‌ریایی و خلوص نیت. سپس از مردی سخن می‌گوید که نوشته‌های پولس را به مدت سه ماه، هر هفته خوانده و زندگی‌اش را متحول کرده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
19 دقیقه
فصل اول: معجزه‌ی عشق - قسمت یک
18 دقیقه
فصل اول - قسمت دو
26 دقیقه
فصل دوم: راهی که شما را به موفقیت می‌رساند دوست بدارید
22 دقیقه
فصل سوم: قدرت شفابخش عشق - قسمت یک
17 دقیقه
فصل سوم - قسمت دو
20 دقیقه
فصل چهارم: قدرت احیا کنندگی عشق - قسمت یک
13 دقیقه
فصل چهارم - قسمت دو
15 دقیقه
فصل پنجم: شیوه‌ی منحصر به فرد عشق - قسمت یک
25 دقیقه
فصل پنجم - قسمت دو
17 دقیقه
فصل ششم: شیوه‌ی خاص عشق - قسمت یک
12 دقیقه
فصل ششم - قسمت دو
20 دقیقه
فصل هفتم: از دولت عشق - قسمت یک
23 دقیقه
فصل هفتم - قسمت دو
3 دقیقه
سخن پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی از دولت عشق: قدرت چندجانبه و گسترده‌ی عشق
نویسنده
مترجمنسرین روزبهانی
گویندهراضیه رستمانی
ناشر صوتیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
19900 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی از دولت عشق

سهیلا کچویی
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
فوق العاده عالی بود ایده و جملات عالی در این کتاب به کار رفته اگه کسی مشکلی داره یا نمیتونه مشکلشو به هیچ وجه حل کنه به شدت خواندن این کتاب پیشنهاد میشه
لیلا رضایی
۱۴۰۱/۸/۲۷
یکی از کتابهای معروف نویسنده معروف کاترین پاندر هست کتاب خوبی که خواندن آنرا پیشنهاد می‌کنم ولی به نظر من در محبت و عشق هم باید میانروی داشت
Zahra Matouri
۱۴۰۱/۹/۱۸
کتاب خیلی خوبیه، به ما نشون میده که تعادل تو همه چیز خوبه مخصوصا در عشق
عبد بحرانی
۱۴۰۱/۹/۲۳
عشق الهی اول وجودت رو تغییر میده بعد زندگیتو
شراره نایی
۱۴۰۱/۸/۱
این کتاب رو ۲۰ سال پیش خونده بودم مسیر زندگیم رو عوض کرد.
Morteza Moradi
۱۴۰۱/۲/۴
کتاب خوب و جالبی هست و آموزنده
Hadis Tadlili
۱۴۰۱/۱/۱۶
کاربدی و عالی
واقعا لذت بخش بود
زهرا معصومی
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
عااالیه عاشقشم خیلی کمک کننده بود
زهره راستگو
۱۴۰۱/۹/۲۶
عالی بود. نظر خاص دیگه‌ای ندارم
Matin Soltani
۱۴۰۱/۶/۲۸
بسیار عالی و موثر
زهرا قاسمی
۱۴۰۱/۵/۲۸
اطلاعات غلطی ارائه می‌دهد. ارزش وقت صرف کردن ندارد.
مشاهده همه نظرات 11

راهنمای مطالعه کتاب صوتی از دولت عشق

برای دریافت کتاب صوتی از دولت عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.