معرفی و دانلود کتاب صوتی یک نهال در جنگل

عکس جلد کتاب صوتی یک نهال در جنگل
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک نهال در جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک نهال در جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک نهال در جنگل

اگر دوست دارید سرنوشت یک نهال قد کوتاه و مهربان را بدانید که در یک جنگل بزرگ با درختانی تنومند زندگی می‌کند و عاشق نور آفتاب است، کتاب صوتی یک نهال در جنگل به قلم افروز جهاندیده، این قصه جذاب را به تصویر کشیده است.

موضوع کتاب صوتی یک نهال در جنگل چیست؟

نهال کوچولویی در یک جنگل سبز و بسیار بزرگ به دنیا آمد. جنگلی که پر از درخت‌های متفاوت بود. نهال مهربان داستان‌ ما برگ‌های کوچک سبز رنگ زیادی داشت و شاخه‌هایش نرم و صاف بود. آن نهال در بین درختان جنگل نمی‌توانست خورشید را راحت تماشا کند. درختان بلند و تنومند کنارش جلوی هر چه نور خورشید بود می‌گرفتند و فقط روشنایی و گرمای کمی از بین شاخه و برگ‌های آن‌ها به نهال می‌رسید. نهال از سرما لرز کرده بود و نیاز به نور آفتاب داشت. یک روز نهال کوچک از این شرایط خسته شد و به درخت قوی کنارش که چندین برابر نهال، قد کشیده‌ بود و بلند بود، گفت: آهای درخت تنومند! ممکنه خواهش کنم کمی جا به جا بشی که من هم آفتاب رو تماشا کنم؟

افروز جهاندیده را بیشتر بشناسیم:

یکی از زنان نویسنده حوزه کودک و نوجوان که از سال 1391 به صورت حرفه‌ای کار خود را آغاز کرده، افروز جهاندیده نویسنده بااستعداد جهرمی است. او مجموعه داستان‌های کوتاه خود را با نام «زنی که صدای انقباض موهایش را شنید» در سال 97 منتشر کرد و تاکنون توانسته با داستان «لکه‌های لیوان» به مرحله پایانی جایزه صادق هدایت برسد و جایزه نقطه سر خط را نیز در سال 95 برای داستان «آغوش تاریکی» از آن خود کند.

کتاب صوتی یک نهال در جنگل برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان زیبا برای کودکان 9 تا 12 سال بسیار دلنشین است.

در بخشی از کتاب صوتی یک نهال در جنگل می‌شنویم:

بعد از مدتی که نهال زیر گرمای خورشید چرت می‌زد، احساس کرد که هوا دوباره تاریک و سرد شده. چشم باز کرد و بالا رو نگاه کرد. شب نشده بود اما باز هم شاخ‌های درخت بزرگ مثل چتری بزرگ پهن شده بودن بالای سرش. نهال باز هم شاخه‌اش رو دراز کرد و به تنه درخت بزرگ سیخونک زد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
یک نهال در جنگل

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یک نهال در جنگل
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یک نهال در جنگل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یک نهال در جنگل

برای دریافت کتاب صوتی یک نهال در جنگل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.