معرفی و دانلود کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما

عکس جلد کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما
قیمت:
5500 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما

کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما نوشتۀ لورنا بالیان، داستان یک زوج پیر روستایی را به تصویر می‌کشد که در اسطبل خانه‌شان از حیوانات مختلفی نگهداری می‌کنند و باغی پر از سبزیجات و درختان گوناگون دارند.

موضوع کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما چیست؟

آقا و خانم اولیری که سال‌ها بود در خانه‌ای کوچک زندگی می‌کردند، صاحب زمینی بودند که آن را به یک باغ زیبا تبدیل کردند و انواع درخت و سبزیجات را در آن کاشتند. آن‌ها اسطبل کوچکی داشتند که در آن از حیواناتی مثل چندین مرغ و خروس، یک بز و یک سگ نگهداری می‌کردند.

در تابستان خانم اولیری صبح‌ها تخم‌مرغ‌ها را جمع می‌کرد و آقای اولیری هم به باغ رسیدگی و آن را آبیاری می‌کرد. با فرارسیدن زمستان زن و شوهر بیشتر اوقاتشان را داخل خانه سپری می‌کردند. خانم اولیری چیزی می‌بافت و همسرش هم به تعمیر وسایل باغبانی می‌پرداخت. یک موجود دیگر هم در فصل زمستان در خانۀ آن‌ها می‌ماند و آن موش خرمایی بود که در زیر زمین زندگی می‌کرد. او تمام فصل سرما را در خواب زمستانی می‌گذراند.

هوا که گرم می‌شد خانم و آقای اولیری زمین را برای کاشت محصول آماده می‌کردند. این بار آقای اولیری فکری به سرش زد، او تصمیم گرفت برای موش خرما یک باغچۀ کوچک مخصوص به خودش بسازد تا او دیگر محصولات باغش را نخورد. به همین خاطر برای موش خرما گوجه‌های آبدار، کدوهای سبز، نخودفرنگی و سیب‌زمینی کاشت تا او از این محصولات برای خوردن استفاده کند.

کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان بامزه برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار سرگرم‌کننده و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما می‌شنویم:

فردا که روز موش خرما بود، آقا و خانم اولیری از صبح با هم پیش درخت سیب رفتن و همون جا ایستادن.

موش خرما تکونی به خودش داد، بدنش رو جمع کرد، از سوراخ لونه‌ش بیرون خزید و نور خورشید رو روی بدنش حس کرد. اون به اطراف سرک کشید تا ببینه توی باغ اولیری چیزی کاشته شده یا نه.

وقتی متوجه شد که هنوز توی باغ چیزی کاشته نشده، فوری به داخل لونه‌ش دویید و به خواب فرو رفت. (درست همون طوری که انتظار می‌رفت)

زمستون ادامه پیدا کرد و همه در انتظار بودن. بعد از مدتی، بالاخره همون طور که انتظار می‌رفت بهار از راه رسید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
یک باغ برای موش خرما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی یک باغ برای موش خرما
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، مبینا آقاجانی، عارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما

برای دریافت کتاب صوتی یک باغ برای موش خرما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.