معرفی و دانلود کتاب صوتی از برج و باروی دژ

عکس جلد کتاب صوتی از برج و باروی دژ
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از برج و باروی دژ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از برج و باروی دژ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی از برج و باروی دژ

کتاب صوتی از برج و باروی دژ اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، روایت‌گر خورشید جهانتاب است که بدون تبعیض و برای همه موجودات عالم می‌تابد؛ درباره‌ی طبیعتی‌ست که در بهار برای همه مفهوم نوشدن را دارد.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی از برج و باروی دژ می‌شنویم:

پاییز است؛ ما رو برج و باروى دژ ایستاده‌ایم و به دریا و انبوه کشتى‌هاى تنگه سُوند و به فراسویش، کرانه سوئد، نگاه مى‌کنیم که در آفتابِ شامگاهى بالا مى‌رود و زلال است. در آن طرف برج و بارو درخت‌هاى بالابلند را زیر پایمان مى‌بینیم که برگ‌هایشان را رو زمین مى‌ریزند. درخت‌ها چند خانه خفه و دلتنگ‌کننده را با پرچین‌هاى چوبى بلندِ پیرامونشان در بر مى‌گیرد. نگهبان‌ها به پس و پیش قدم مى‌زنند. درون آلونک‌ها، تاریک و غم‌انگیز است؛ اما سلول‌هاىِ پشت سوراخ‌هاى میله‌دار در دیوارها از آن‌ها هم نکبت‌بارتر است. در این سلول‌ها خطرناکترین تبهکارها نگهدارى مى‌شوند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
7 دقیقه
از برج و باروی دژ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی از برج و باروی دژ
نویسنده
مترجمجمشید نوایی
گویندهنرگس موسی پور
ناشر چاپیانتشارات نگاه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی از برج و باروی دژ

سیدمحمد علی مرعشی پور
۱۳۹۸/۲/۶
با سلام داستان و نویسنده که فوق العاده است اما خانم نرگس موسی پور که اکثر کتابهای این نویسنده‌ی مشهور رو خواندن متاسفانه گاهی به شکل روزنامه و یا اخبار داستان را میخوانند گاهی سرعت داستان بالا میرود و گوش نواز نیست به نظر شخصی بنده اگر ایشان لحن و صوت صدای خود را کنترل کنند و برخی از کلمات را و تر آرامتر بدون تاکید بیان کنند موفق خواهند بود در ادامه خواهشی که از شما دارم لطفا تمام کتابهای این نویسنده را خانم راضیه هاشمی بزرگوار به یک راوی دیگر مجددا بررسی و اجرا بشه زیرا داستانهای هانس کریستین آندرسن فوق العاده است و در انتخاب راوی‌های داستانها از صداهای برجسته تری استفاده شود. در هر صورت بنده تمام کار و زحمات شما و دست اندرکارانتون رو تحسین میکنم
به امید تغییرات و پیشرفت شما
🙏🙏🙏🌹
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی از برج و باروی دژ

برای دریافت کتاب صوتی از برج و باروی دژ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.