معرفی و دانلود کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟

عکس جلد کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟

کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ اثر الهام خطیبی از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند.

این داستان کودک را با قدرت و نقش خداوند در زندگی آشنا می‌کند و مفهوم دعا کردن را به او می‌آموزد. داستان درباره یک دانه کوچولو است که زیر زمین، لابه لای ذره‌های خاک زندگی می‌کند. هوا خیلی گرم است و همه قطره‌های آب دور و بر دانه کوچولو بخار شده است. دانه کوچولو دارد از تشنگی چروکیده و خشک می‌شود.

دوستان دانه کوچولو سعی می‌کنند ابرها را پیدا کنند و به آن‌ها بگویند: ببارند، ولی نمی‌توانند. آیا دانه کوچولو خشک خواهد شد یا کسی هست که بتواند به ابرها بگوید: ببارند و دانه کوچولو را نجات بدهد؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
از چه کسی باید کمک خواست؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟
نویسنده
گویندهالهام خطیبی
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟

نفیسه کرباسی زاده
۱۴۰۱/۳/۲۹
سلام. وقت بخیر. قصه گو به خوبی احساس را منتقل کرده بود. به بچه‌ها یاد می‌دهد حتی وقتی هیچکس نیست کمک کند از لطف خداوند ناامید نشوند و هر کجا و هر زمانی می‌توانند از خدا کمک بخواهند. دعایشان بی جواب نمی‌ماند.
زهره هادی لو
۱۳۹۷/۸/۲۳
چه پرمعنا..... خیلی زیبا و عمیق.... خدا حفظتون کنه
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟

برای دریافت کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.