معرفی و دانلود کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره

عکس جلد کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره
قیمت:
7000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره

کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره نوشته‌ی بتی برنی، داستانی درباره ترس از تاریکی و تنهایی است. پیگلت دوست پو، با فرارسیدن شب از او می‌خواهد که همراهی‌اش کند تا ناچار نباشد در سیاهی شب تنها به خانه برگردد.

موضوع کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره چیست؟

احتمالاً غیر از بچه‌ها، بزرگ‌ترها هم شخصیت پو خرس کوچولوی بامزه را می‌شناسند و یا حداقل انیمیشن‌های آن را یک بار هم که شده تماشا کرده‌اند.

شخصیت وینی-د-پو خرسه به وسیله آ. آ. میلن، یکی از نویسندگان حوزه کودک، در سال 1926 حضورش را در دنیای ادبیات کودکان به همگان اعلام کرد و بعد از آن نویسندگان دیگری چون بتی برنی (Betty Birney) هم از این شخصیت در داستان‌هایشان استفاده کردند.

بعدها شرکت والت دیزنی در سال 1977 مجموعه داستان‌های پو را به صورت انیمیشنی بلند با اسم «ماجراهای بسیار وینی پو» برای بچه‌ها ساخت. این شرکت در سال 1993 به این حقیقت پی برد که بعد از شخصیت میکی ماوس، موردعلاقه‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین کاراکتر کارتونی ساخته شده توسط این کمپانی همین پو خرس کوچک است. به همین خاطر دومین انیمیشن ماجراهای بسیار وینی پو را در سال 1996 ساخت.

اتفاق جالب اینجاست که کمی بعد از انتشار دومین انیمیشن، معلوم می‌شود که این خرس بانمک در محبوبیت حتی از میکی ماوس هم جلوتر رفته است. از این رو دیزنی در سالگرد سی‌امین تولید پو، سومین انیمیشن بلند با نام «ماجراهای بزرگ پو» را روانه بازار کرد.

کتاب صوتی پو، دوستان بسیار صمیمی (Oh, Bother! Someone's Afraid Of the Dark) یکی از داستان‌های مجموعه آثار پو است. در این کتاب، پو به همراه دوستش پیگلت یک روز بسیار خوب و لذت‌بخش را درون جنگل به تفریح و گشت و گذار سپری می‌کنند. غروب که می‌شود، آن‌ها تصمیم می‌گیرند به خانه‌هایشان برگردند. این دو در مسیر خود به یک دوراهی می‌رسند و باید راهشان را از یکدیگر جدا کنند و هر یک به خانه خودشان بروند، اما پیگلت نمی‌خواهد از پو دور شود، چون نمی‌خواهد تنها بماند و از تاریکی می‌ترسد. او خیال می‌کند در تاریکی سایه‌ها و موجودات عجیب حضور دارند.

کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دلچسب برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار جذاب و دوست‌داشتنی خواهد بود و حتی برای بزرگ‌ترها خاطرات دوران کودکی را یادآور می‌شود. اگر فرزندتان از تاریکی و تنها ماندن می‌ترسد، این داستان می‌تواند در از بین رفتن این ترس به او کمک کند.

در بخشی از کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره می‌شنویم:

پو در حالی که شکمش رو می‌مالید گفت: "به نظر می‌رسه فکر خوبی باشه، بزن بریم!"
وقتی که به خونه پیگلت رسیدن، پو وایستاد و به آسمون اشاره کرد.
پو: "نگاه کن. اولین ستاره شب بیرون اومده"
پیگلت که تنها فکر و ذکرش این بود که هوا با سرعت داره تاریک می‌شه گفت: "بیا بریم تو، بدو!"
بعد دست پو رو گرفت و اون رو با خودش به سمت خونه کشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
پو و دوستان: تاریکی که ترس نداره!

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهغزل قنبرزاده، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره

برای دریافت کتاب صوتی پو و دوستان، تاریکی که ترس نداره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.