معرفی و دانلود PDF کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز

عکس جلد کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز
قیمت:
۱۱۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز

کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز نوشته‌ی تد آرنولد، ماجرای مفرح ویز و ویزگول را به تصویر می‌کشد که در شب کریسمس با بابانوئل در خانه روبه‌رو می‌شوند!

موضوع کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز چیست؟

یک شب ویزگول خوابش نمی‌برد به همین خاطر دوستش ویز برایش کتابی خواند. فردا کریسمس بود و ویزگول از اینکه کادویی برای دوستش نگرفته بود احساس ناراحتی می‌کرد. او هر چه تلاش کرد نتوانست کادویی برای ویز پیدا کند تا اینکه غریبه‌ای با ریش‌های بلند دید! آیا او بابانوئل بود؟ آیا ویزگول می‌تواند هدیه‌ای برای ویز پیدا کند؟ داستان مگسک و پسرک 16: کادوززززز (Fly Guy's Ninja Christmas) را دنبال کنید تا به پاسخ این سوالات عجیب برسید.

درباره‌ی مجموعه مگسک و پسرک:

تد آرنولد (Tedd Arnold) در این مجموعه، داستان‌هایی با چاشنی طنز درباره‌ی دوستی بین یک پسر بچه و یک مگس را به تصویر کشیده است که هم کودکان را سرگرم کرده و هم مفاهیمی را به آن‌ها می‌آموزد. با خواندن قصه‌های مجموعه مگسک و پسرک (Fly Guy) کودکان یاد می‌گیرند که در هیچ موضوعی قطعیت وجود ندارد و می‌توان به هر قضیه‌ای با دیدی تازه نگاه کرد. این مجموعه همچنین مفاهیمی مانند امید، اطمینان داشتن به توانایی‌های فردی و... را به کودکان یادآور می‌شود.

کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز مناسب چه کسانی است؟

این داستان دوست داشتنی برای کودکان سنین 3 تا 7 سال خنده‌دار و سرگرم کننده است.

در بخشی از کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز می‌خوانیم:

ویزگول از هیجان خوابش نمی‌برد. او برای ویز عزیز کادوی کریسمس نگرفته بود. از خانه‌ی خیارشوری‌اش بیرون زد و رفت دنبال یک کادوی باحال. یواش یواش از کنار جوراب‌های آویزان کنار شومینه و درخت کریسمس توی پذیرایی رد شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز
نویسنده
مترجمعرفان حسن زاده
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-462-026-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز

Asghar Asari
۱۴۰۱/۲/۸
خیلی حالگیری بود..
جمعا"سی سطر بیشتر نبود..
درسته کمیت مهم نیست ولی ۵ دقیقه بیشتر سرگرمی نداشت.
حیف ۱۱ هزارتومن.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز

برای دریافت کتاب مگسک و پسرک 17: کادوززززز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.