معرفی و دانلود کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم

عکس جلد کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم
قیمت:
19000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم

کیانوش کاکاوند در کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم، ماجرای عاشقانه‌ی هورن و سانتس را روایت می‌کند که در تقابل میان نیروهای خیر و شر با سختی‌ها و چالش‌های بسیاری روبرو می‌شوند.

درباره‌ی کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم:

کتاب صوتی «و ما نیز آن‌ها بودیم» داستان نمادینی دارد و نویسنده با استفاده از نشانه‌ها تلاش می‌کند تا حکایتی زیبا از عشقی عمیق و پرشور را در اختیارتان قرار دهد. مطمئن باشید شنیدن این کتاب صوتیِ جذاب به یکی از تجربه‌های دلچسب در زندگی‌تان تبدیل خواهد شد.

کیانوش کاکاوند در این داستان خیال‌انگیز و سحرآمیز به سراغ دو عاشق به نام‌های هورن و سانتس می‌رود. این عشاق به دیدار فردی به نام هوراتلا می‌روند و از او در خواست می‌کنند تا شاهد عشق‌شان باشد. هوراتلا هم برای این دو از عشق و دوست داشتن می‌گوید و راه و رسم مهرورزی را به آن‌ها می‌آموزد. هورن و سانتس تلاش می‌کنند تا زندگی عاشقانه‌ی خود را حفظ کنند اما در میان نبرد دو نیروی خیر و شر گرفتار می‌شوند و همین مسئله، آن‌ها را درگیر مشکلات و سختی‌های بسیاری می‌کند. همان‌طور که هوراتلا به عنوان نیروی خیر به شخصیت‌های اصلی داستان کمک می‌کند و آن‌ها را در مسیر عاشقی راهنمایی می‌نماید، بیتاما نیز به نمایندگی از نیروی شر آن‌ها را دچار وسوسه می‌کند و به سختی می‌اندازد. حال باید دید آیا عشق این دو می‌تواند در مقابل وسوسه‌ها و دسیسه‌های بیتاما دوام بیاورد؟

کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب، داستانی عاشقانه، نمادین و تخیلی دارد و مطمئن باشید از شنیدن آن لذت خواهید برد. فرصت را از دست ندهید و خود را میهمان تجربه‌ای جذاب کنید.

جملات برگزیده کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم:

- من نقاش تمام زیبایی‌های گذرا هستم.
- به دریا می‌روم تا دستانم حامل نعمت باشند.
- من نومرا هستم و آنگونه خواهم بود که تو می‌خواهی. تو بگو باید که باشم.
- انتظار جزئی از عبادت من است و من شادمانه به انتظار می‌نشینم.

در بخشی از کتاب صوتی و ما نیز آنها بودیم می‌شنویم:

من هیچ‌گاه از هورن و سانتس جدا نبودم. با سانتس به دریا می‌روم و با هورن به انتظار می‌نشینم. با سانتس پارو می‌زنم و با هورن علف‌های هرز مزرعه را می‌چینم و همراه آن‌ها دعا می‌خوانم. من بیتاما هستم. آن‌ها بی‌ آنکه بدانند مرا در کنار حسی که نزدیک‌ترین واژه به آن تقدس است، پرورانده‌اند. من مالک تمام غفلت‌های دنیوی و ارباب تمام وسوسه‌های زمینم. من چیزی به هورن و سانتس نخواهم افزود، آن‌ها خود هر آن‌چه را که برای غفلت لازم است، دارند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
فصل اول
11 دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
10 دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
10 دقیقه
فصل سوم
13 دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
13 دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
12 دقیقه
فصل چهارم - قسمت سوم
8 دقیقه
فصل چهارم - قسمت چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم
نویسنده
گویندهسعید بحرالعلومی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
19000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم

احمدی
۱۴۰۱/۱۰/۵
کتاب خوبیه و بدرد اونهایی میخوره که نسبت به همسرشون بد بین و منفی نگر هستن. 🌺
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم

برای دریافت کتاب صوتی و ما نیز آن‌ها بودیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.