معرفی و دانلود کتاب مرگ بازاریابی: چگونه کسب و کارهای نوآور قادرند هزینه بازاریابی را به سود مبدل کنند؟

عکس جلد کتاب مرگ بازاریابی: چگونه کسب و کارهای نوآور قادرند هزینه بازاریابی را به سود مبدل کنند؟
قیمت:
۲۵۳۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مرگ بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مرگ بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرگ بازاریابی: چگونه کسب و کارهای نوآور قادرند هزینه بازاریابی را به سود مبدل کنند؟

شاید تنها راه برای موفقیت در بازار، کشتن ساختار بازاریابی فعلی کسب‌وکارتان است! جو پولیزی و روبرت رز از برترین کارشناسان بازاریابی جهان در کتاب مرگ بازاریابی به شما نشان می‌دهند چگونه کسب و کارهای نوآور قادرند هزینه بازاریابی را به سود مبدل کنند. این اثر قوانین تبلیغات را بازنویسی کرده و تفکر بازاریابی سنتی محصولات را کاملاً دگرگون کرده است.

درباره‌ی کتاب مرگ بازاریابی:

اگر تمامی دانش‌های ما تاکنون در خصوص بازاریابی مانع پیشرفت ما در این عرصه شوند، چه آینده‌ای در انتظار ماست؟ با وجود سیر تحولات در دنیای تجارت همچنان عده‌ای از کسب و کارها و به تبع آن بازاریابان به مانند دهه‌های گذشته به دنبال فروش محصولات از طریق تبلیغات، کمپین و سایر روش‌های قدیمی هستند. اما موفق‌ترین و نوآورترین شرکت‌ها در دنیا با تغییر اساسی رویکرد خود در بازاریابی به نتایج قابل توجهی دست یافته‌اند. این کسب‌وکارها با ارزش‌گذاری برای مشتریان از طریق استفاده از رسانه‌ها و همچنین استفاده هوشمندانه از محتوا، وفاداری و درآمد از طریق مشتریان خود را به‌طور چشمگیری افزایش داده‌اند.

برخی از آن‌ها حتی به مرحله بعدی نیز دست یافته‌اند و عملکرد بازاریابی را به نحوی توسعه داده‌اند که در واقع هزینه‌های خود را نیز جبران می‌کند. کتاب مرگ بازاریابی (Killing Marketing) نشان می‌دهد که چگونه شرکت‌های موفق، بازاریابی را به شیوه‌ای جدید احیا کرده‌اند. این اثر رویکردها و مثال‌هایی را ارائه می‌کند که بازاریابی شما را از مرکز هزینه به مرکزی برای ایجاد درآمد تبدیل می‌کند. جو پولیزی (Joe Pulizzi) و روبرت رز (Robert Rose) به معنای واقعی کلمه، هدف بازاریابی در سازمان شما را از نو می‌سازند. آن‌ها بیان می‌کنند که چگونه شرکت‌های مذکور قادر به فروش از طریق محتوایی هستند که استراتژی بازاریابی آن‌ها را به پیش می‌برد.

شما با کتاب مرگ بازاریابی یاد خواهید گرفت که چگونه:

- تمام یا بخشی از عملیات بازاریابی خود را به یک شرکت رسانه‌ای تبدیل کنید.
- بازاریابی به شیوه‌ی جدید را با بازاریابی سنتی ادغام کنید.
- بهترین شیوه‌ها را برای جذب و حفظ مشتریان اتخاد نمایید.
- یک استراتژی موفق برای رقابت با شرکت‌هایی که به شیوه‌ی سنتی بازاریابی می‌کنند بسازید.

نکوداشت‌های کتاب مرگ بازاریابی:

- با خرید این اثر، جایگاه بودجه بازاریابی در ترازنامه خویش را دگرگون سازید! (ربکا لیب)

- کتاب مرگ بازاریابی، ایده‌ای بحث‌برانگیز است که جهت حصول موفقیت‌آمیز سود در گذرگاه مرگبار کسب‌وکار سنتی و عصر نوین، ضروری می‌نماید. (ری مونوسمی)

- بازاریابی را مرکز سود، در عوض هزینه، تصور نمایید. آیا دیوانگی ست؟ خیر. این مقوله، نقشه راه ضروری در راستای دگرگونی کامل بازاریابی، محرک نوآوری، و حصول جایگاه خویش به‌عنوان پیشرو در حوزه کسب‌وکار است. (آن هندلی)

- کتاب مرگ بازاریابی، استنباط‌های کامل از بازاریابی محتوایی را به نحوی هوشمندانه، در قالب نیروئی برجسته در تجربه مشتری و دگرگونی کسب‌وکار در حوزه پسااینترنت آشکار می‌نماید. (کارلوس ابلر)

کتاب مرگ بازاریابی مناسب چه کسانی است؟

این اثر برای مدیران ارشد محتوا و بازاریابان کسب و کار کاربردی و مفید خواهد بود.

با نویسندگان کتاب مرگ بازاریابی بیشتر آشنا شویم:

جو پولیزی، کارآفرین، سخنران، مؤلف، و تهیه‌کننده پادکست است. وی بنیانگذار مؤسسه بازاریابی محتوا (CMI) است که مجله Inc آن را به عنوان سریع‌ترین شرکت رسانه‌ای تجاری در سال های 2012، 2013 و 2014 معرفی کرد. او دریافت کننده جایزه یک عمر دستاورد جان کالدول شورای محتوا برای بازاریابی محتوا است. CMI، مسئول برگزاری رویداد جهانی بازاریابی محتوایی -بزرگترین رویداد در حوزه بازاریابی محتوایی در جهان به شمار می‌رود.

او کاربرد اصطلاح "بازاریابی محتوایی" را که امروزه سریع‌الرشدترین صنعت بازاریابی اینترنتی‌ست، از سال 2001 آغاز نمود. CMI نیز ارائه‌دهنده خدمات مشاوره‌ای جهت سازمان‌هایی نوآور مانند اچ پی، آ تی اند تی، پتکو، لینکدین، ساپ، گیتز فوندیشین، و بسیاری دگر است. مؤسسه بازاریابی محتوایی، در ماه ژوئن سال 2016، به یو بی ام- شرکت رسانه و رویدادهای چند میلیارد دلاری در لندن- فروخته شد.

پولیزی، در سال 2014، موفق به اخذ جایزه جان کالدول به‌واسطه دستاوردهای یک عمر تلاش از شورای محتوایی گردید. سومین اثر پولیزی موسوم به بازاریابی محتوایی شکوهمند، در شمار "پنج کتاب برتر توصیه شده سال در حوزه کسب‌وکار" از نظر مجله فورچون معرفی گردیده است. کتاب چهارم وی شرکت محتوایی، پرفروش‌ترین کتاب بازاریابی مستقیم از سپتامبر سال 2015 بوده است.

او همچنین مؤلف مشترک دو اثر درک محتوا حصول مشتریان و مدیریت بازاریابی محتوایی‌ست. وی، در بیش از 400 همایش در 16 کشور، پیرامون پیشبرد رویه بازاریابی محتوایی سخنرانی نموده است. همچنین جو، سخنران اصلی رویدادها و همایش‌های سازمان‌هایی نظیر SXSW، NAMM، اوج رهبری مجله فورچون، نستله، جنرال موتورز، اُراکل، دوپانت، ساپ، اچ پی، و دل بوده است.

روبرت رز، مؤسس و مدیر ارشد استراتژی مشاوره محتوایی مؤسسه بازاریابی محتوایی‌ست. رز، برای بیش از 20 سال، یاری‌گر بازاریابان در راستای بیان مؤثرتر داستان خویش از طریق رسانه‌های دیجیتال بوده است. در خلال پنج سال گذشته، روبرت اقدام به همکاری با بیش از 500 شرکت کرده است. وی، مشورت و رایزنی پیرامون بازاریابی استراتژیک را جهت برندهای جهانی نظیر کاپیتال وان، دل، ارنست و یانگ، نیولت پاکارد، مایکروسافت، بنیاد بیل و ملیندا گیتس، و یو پی اس ارائه داشته است.

روبرت مؤلف سه کتاب است. آخرین اثر وی، تجارب: عصر هفتم بازاریابی، به‌عنوان "رساله و فراخوانی جهت بازوان بازاریابان در راستای هدایت نوآوری کسب‌وکار در قرن 21- اُم" معرفی گردیده است. اثر نخست او، موسوم به مدیریت بازاریابی محتوایی با همراهی جو پولیزی، عموماً به‌ منزله "راهنمای مالک" در فرآیند بازاریابی محتوایی مطرح می‌شود.

در خلال پنج سال گذشته، روبرت در بیش از 200 سمینار در 15 کشور جهان سخنرانی نموده است. وی سخنران اصلی رویدادها و همایش‌های سازمان‌هایی نظیر ANA (انجمن مشاورین ملّی)، انجمن بازاریابی آمریکا، همایش جهانی بازاریابی محتوایی، دیلویت، سیسکو، ادوب، مایکروسافت، و دانشگاه ایالتی میشیگان بوده است.

جملات برگزیده کتاب مرگ بازاریابی:

- بازاریابی شناخته‌شده در قالب کنونی، سرمایه‌گذاری نیست؛ بلکه در حال حاضر، هزینه‌ای است که گاهاً و در کل، فراهم‌کننده منافع جهت مخارج است.

- در جایگاه یک انسان، مشاهده وقوعِ بیشترِ برخی امور، فارغ از کوچکی بسیار اندازه نمونه برای استنباط نتایج واقعی، بیشتر سبب‌ساز تبدیل آن به واقعیتی تردیدناپذیر می‌گردد.

- شکست اکثر شرکت‌ها، به‌واسطه آن‌که در اشتباه‌اند، نیست؛ بلکه کسب‌وکار ایشان، ازآن‌رو قرین عدم موفقیت می‌گردد که متعهد نبوده؛ و بیشترین خطر، در جریانی راکد نهفته است.

- امروزه، سازمان‌های بازاریابی درمی‌یابند که خود می‌توانند خالق محتوایی باشند که کیفیت آن، معادل یا حتی بهتر از آنچه بسیاری از شرکت‌های رسانه‌ای تولید می‌نمایند است.

در بخشی از کتاب مرگ بازاریابی می‌خوانیم:

از مقولات اساسی در درک سرمایه‌گذاری در مخاطبین، ایجاد تشکلی از افراد است که خواهان آن‌اند که همواره حامل برند باشند. سرمایه‌گذاری در داده‌هایی که مخاطب فراهم می‌نماید، صرفاً تجمیع داده‌های خرید در گذشته یا تحت نظارت و بازبینی قرار دادن آنچه "خریداران" در خصوص ویژگی‌های دیجیتال به انجام می‌رسانند، نیست. بلکه این داده‌ها، در عوض گردآوری، با رغبت ارائه می‌گردند. این خریداران، کسانی هستند که با رغبت، داده‌های شخصی خویش را به اشتراک گذارده؛ با ابزارهای شرکت‌ها و کسب‌وکارها تعامل داشته؛ و اجازه هم‌گویی را به‌واسطه آنکه کسب‌وکارها ارائه‌دهنده ارزش از طریق تجربه محتوا - محور می‌باشند، فراهم می‌دارند.

این تبادل ارزش به معنای آن است که داده‌های تدریجاً گردآوری‌شده از این مخاطبین، جهت بخش‌هایی از سازمان، بسیار ارزشمند می‌باشند.

از نمونه‌های این امر، اشنایدر الکتریک- شرکت جهانی متخصص در مدیریت انرژی و راه‌حل‌های اتوماسیون است. این شرکت با بیش از 25 میلیارد دلار درآمد، دارای چندین بخش بازاریابی و پشتیبانی فروش در سطح جهانی2ست. سوزان هارتمن، مدیر برنامه جهانی این شرکت جهت انرژی یونیورسیتی (دانشگاه انرژی)، منبع یادگیری الکترونیک رایگان اشنایدر الکتریک است. این سامانه ارائه‌دهنده دوره‌هایی آموزشی- به 12 زبان- می‌باشد؛ و مورد تأیید بیش از یک دو جین سازمان‌های حرفه‌ای و بازرگانی جهت تداوم اعتبارات تحصیلی است. در خلال چند سال اخیر، بیش از 180, 000 فراگیر، بدین دانشگاه ورود نموده‌اند.

فهرست مطالب کتاب

تجلیل از اثر
پیشگفتار
سپاسگزاری‌ها
مقدمه
فصل 1: مرگ بازاریابی (مؤلف- روبرت رز)
فصل 2: بازگشت به مخاطب (مؤلف- روبرت رز)
فصل 3: بازاریابی رسانه (مؤلف- جو پولیزی)
فصل 4: مدل درآمد (مؤلف- جو پولیزی)
فصل 5: مدل پس‌انداز در رسانه‌های بازاریابی (مؤلف- روبرت رز)
فصل 6: نخستین گام‌ها در مسیر مرگ بازاریابی (مؤلف- روبرت رز)
فصل 7: مدل تک رسان (مؤلف- جو پولیزی)
فصل 8: امروز: سرآغاز (مؤلف- جو پولیزی)
فصل 9: اکنون چه: آموزه‌هایی چند در مسیر دگرگونی (مؤلف- روبرت رز)
فصل 10: آینده بازاریابی (مؤلف- روبرت رز)
پیوست موضوعی
پیرامون مؤلفین

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مرگ بازاریابی: چگونه کسب و کارهای نوآور قادرند هزینه بازاریابی را به سود مبدل کنند؟
نویسنده،
مترجمسید عماد حسینی، علیرضا مهدوی خانقاه
ناشر چاپیانتشارات فناوری نوین
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۲۳
زبانفارسی
شابک978-622-7393-57-6
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۳۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مرگ بازاریابی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مرگ بازاریابی

برای دریافت کتاب مرگ بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.