معرفی و دانلود PDF کتاب کار برنامه ریزی مالی

عکس جلد کتاب کار برنامه ریزی مالی
قیمت:
27500 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کار برنامه ریزی مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کار برنامه ریزی مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کار برنامه ریزی مالی

اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زندگی خود را پایه‌گذاری کنید! کتاب کتاب کار برنامه ریزی مالی نوشته‌ی اسماعیل علی نیا و فاطمه سه سلطانی، به شما آموزش می‌دهد با برنامه‌ریزی مناسب، پول خود را مدیریت کنید تا بتوانید مخارج زندگی‌تان را تامین نمایید.

با عبور از عصر کشاورزی و ورود به عصر صنعتی، انقلابی در تولید و ارائه خدمات صورت گرفته است. در این عصر که عصر مجازی نام گرفته تعداد زیادی از شغل‌ها و کسب و کارهای جدید به وجود آمده است. بستر شبکه‌های اجتماعی باعث شده که به راحتی شخص بتواند مهارت خود را به کسب و کار و ثروت تبدیل کند.

امروز افراد زیادی از بستر شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و ... درآمدهای زیادی بدست می‌آورند. بنابراین بیکار بودن و عدم وجود شغل بهانه‌ای بیش نیست. هر شخصی می‌تواند برای خودش کارآفرینی نماید و مهارت خود را تبدیل به ثروت کند. آنچه موجب تمایز اشخاص می‌شود لزوماً سطح درآمد نیست، بلکه برنامه‌ریزی مالی و علم پول است.

انسان‌ها در مقابل موج‌های زندگی به دو دسته تقسیم می‌شوند. تعداد کمی با آینده‌نگری و از طریق آموزش و افزایش مهارت‌های خود و سرمایه‌گذاری‌های مناسب ثروتمند می‌شوند. در مقابل، تعداد بسیار زیادی بدون تدبیر و دوراندیشی فقط سرگرم امور روزمره زندگی می‌شوند و از اتفاقات جهان و آینده غافل هستند.

کتاب کتاب کار برنامه ریزی مالی (The Financial Planning workbook) به شما کمک می‌کند تا بخش‌های اقتصادی زندگی خود را بهتر بشناسید و برنامه‌ریزی مالی درستی برای مخارج آتی مانند خرید آپارتمان، تحصیل فرزندان، مسافرت‌ها، خرید خودرو، ازدواج فرزندان، بیمه درمان و عمر و بازنشستگی انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: آماده‌سازی برنامه‌ مالی‌تان
فصل دوم: برنامه‌ریزی درآمد
فصل سوم: خالص ارزش‌تان را مشخص کنید
فصل چهارم: سرمایه‌گذاری
فصل پنجم: برنامه‌ی بازنشستگی
فصل ششم: بیمه
فصل هفتم: برنامه‌ریزی مربوط به افراد تحت تکفل
فصل هشتم: برنامه‌ریزی املاک

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کار برنامه ریزی مالی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات فکر سبز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات121
زبانفارسی
شابک978-600-744959-2
موضوع کتابکتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه الکترونیک
27500 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کار برنامه ریزی مالی

سحر وفائی
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
سلام برهمه دوستان. من اصلا خوشم نیومد. کتاب کاربردی برای ما وشرایطمون نیست. کتاب رو صرفا ترجمه کردن ویکسری جدول در اختیارتون قرار میدن بدون هیچ راهکاری برای استفاده از جدولها
علیرضا منعم
۱۴۰۲/۴/۳۱
دید اولیه خوبی به فرد میده تا اولویت‌هاش رو در زندگی مالی تنظیم کنه اما بر اساس قوانین و شرایط ایران نیست.
محمد اشرف
۱۴۰۲/۲/۵
کتاب خوبیه اما قرار نیست براتون معجزه کنه مثل همه کتابها
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب کار برنامه ریزی مالی

برای دریافت کتاب کار برنامه ریزی مالی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.