معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

عکس جلد کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها
قیمت:
148000 تومان - 15.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها به‌قلم کریس واس در سال 2016 منتشر شده است. این اثر که در زمره‌ی پرفروش‌ترین کتاب‌های وال‌استریت ژورنال و آمازون قرار می‌گیرد، به شما یاد می‌دهد که چگونه به توانایی‌های خود در ارتباطات میان‌فردی آگاه‌تر شوید و مذاکرات شخصی یا کاری هرروزه‌تان را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید.

درباره‌ی کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

ممکن است فکر کنید مذاکره پدیده‌ای است که تنها در فضای کاری و جلسات استراتژیک اتفاق می‌افتد. اما با خواندن کتاب هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها (Never Split the Difference) متوجه می‌شوید که مذاکره پدیده‌ای محدود به حیطه‌های شغلی نیست؛ بلکه فرایندی تعاملی است که هدف از انجام آن دستیابی به منفعت است. این منفعت می‌تواند مادی یا انتزاعی باشد. برای مثال چانه زدن با فروشنده برای گرفتن تخفیف در نهایت باعث می‌شود که سود مادی به‌دست آورید. یا این که گاهی کسی را متقاعد به انجام کاری می‌کنید که حاصل آن احساسی خوشایند برای شماست؛ چیزی از جنس قدرت یا اعتمادبه‌نفس.

شما در طول روز ممکن است بارها در موقعیتی قرار بگیرید که مجبور به مذاکره شوید. فرض کنید می‌خواهید شبی را با دوستانتان در بیرون از خانه بگذرانید. برای این که شام را کجا بخورید، بین چند رستوران مردد هستید و با یکدیگر تفاوت نظر دارید. شما و دوستانتان سعی می‌کنید دلایلی متقاعدکننده بیاورید که به رستوران مدنظرتان بروید. «رستورانی که من می‌گویم نزدیک‌تر است.» «به‌تازگی سرآشپز آن جا عوض شده و کیفیت غذایش به‌خوبی قبل نیست.» «مطمئنی؟ ولی من پریشب آن‌جا کباب خوشمزه‌ای خوردم.» شما حین گفتن این جملات احتمالی در حال انجام یک مذاکره هستید. اگر کمی بیشتر فکر کنید، موقعیت‌های بسیار زیادی در زندگی روزمره به ذهنتان می‌رسد که باید در آن‌ها با دیگران به مذاکره بپردازید.

کریس واس (Chris Voss) ‌ در کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها به شما می‌آموزد که مذاکره فقط برای کسب‌وکارها نیست. بلکه در طول شبانه‌روز بارها و بارها مجبور می‌شوید در زمینه‌های غیرکاری این عمل را انجام دهید. او در طول کتاب راهکارهای ساده اما اساسی و مهمی را به شما ارائه می‌دهد که از طریق آن‌ها بتوانید بهترین مذاکرات زندگی خود را در هر زمینه و هر موضوعی رقم بزنید. واس که پیش‌تر در تیم مذاکره‌کنندگان بین‌المللی گروگان‌ها درسازمان اف‌بی‌آی مشغول‌به‌کار بوده است، یک رویکرد جدید و آزمایش‌شده را برای مذاکرات پرمخاطره ارائه می‌دهد؛ چه در اتاق هیئت مدیره و چه در خانه.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

- از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز
- از پرفروش‌ترین کتاب‌های وال‌استریت ژورنال
- از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون
- ذکرشده در فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون می‌کنند

نکوداشت‌های کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

- نه فقط کسب‌وکار شما، بلکه اساساً کل زندگی‌تان به عملکردی که در مکالمات مهم اتخاذ می‌کنید بستگی دارد. خواندن این کتاب برای کارمندان من ضروری است؛ زیرا من هر روز از درس‌های این کتاب استفاده می‌کنم، و می‌خواهم آن‌ها هم این کتاب را بخوانند. (جیسون مک‌کارتی، مدیرعامل شرکت GORUCK)

- کریس واس، مذاکره‌کننده‌ی سابق FBI در زمینه‌ی مذاکرات پرخطری همچون گروگان‌گیری همتایان انگشت‌شماری دارد. تکنیک‌های او چه برای کسب‌وکار و چه برای زندگی شخصی‌تان جواب می‌دهد. (جو ناوارو، مأمور بازنشسته‌ی FBI و نویسنده‌ی کتاب پرفروش زبان بدن)

- کتابی که خواندنش شبیه یک گفت‌وشنود پرحرف و دوستانه و البته سرشار از مطالب مفید است. این کتاب یک رویکرد جذاب برای مذاکرات تجاری و شخصی شما ارائه می‌دهد. (Weekly publishers)

کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید یاد بگیرید که چطور با روشی منطقی حرف خود را (به‌شرط آن‌که معقول باشد!) به کرسی بنشانید، کتاب هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها را از دست ندهید. همچنین اگر در موقعیت‌هایی مثل صحبت با صاحبخانه درباره‌ی افزایش مبلغ اجاره یا گفت‌وگو با شریک زندگی‌تان درباره‌ی تصمیمی مهم، دچار اضطراب و آشفتگی می‌شوید، خواندن اثر حاضر تحولی بزرگ برای شما رقم خواهد زد. مخاطبان زیادی با خواندن این کتاب در زمینه‌های تجاری سودهای شگرفی به‌دست آورده‌اند.

کریس واس را بیشتر بشناسیم

کریس واس نویسنده، کارآفرین و استاد دانشگاه متولد آمریکاست. او پس از آن که مدتی به‌عنوان پلیس در خیابان‌های ایالت کانزاس و میزوری مشغول فعالیت بود، به اداره‌ی پلیس فدرال آمریکا یا همان FBI پیوست و از خلال این تجربه با آدم‌ربایان بسیاری وراد مذاکره شد. مهارت واس در این فن تعاملی به او کمک کرد تا در جایی که بیشترین اهمیت را داشت موفق شود: نجات جان انسان‌ها. در این راهنمای عملی، او 9 اصل مؤثر را در زمینه‌ی تاکتیک‌های مذاکره به اشتراک می‌گذارد. همچنین واس در کرسی استادی دانشگاه‌های مهمی همچون هاروارد، مک‌دوناف، جورج تاون و مارشال به تدریس اصول بازاریابی و بازرگانی پرداخته است.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

- یک حقیقت اساسی در مورد سبک چانه‌زنی موفق وجود دارد: برای خوب بودن، باید یاد بگیرید در میز مذاکره خودتان باشید. برای عالی بودن باید به نقاط قوتتان اضافه کنید، نه اینکه آن‌ها را با چیز دیگری جایگزین کنید.

- وقتی کسی به شما نه می‌گوید، باید به معناهای دیگر و واقعی‌تر این کلمه فکر کنید: هنوز آماده‌ی موافقت نیستم، شما حس ناراحتی به من می‌دهید، متوجه نمی‌شوم، فکر نمی‌کنم از پسش بربیایم، چیز دیگری می‌خواهم، به اطلاعات بیشتری نیاز دارم، می‌خواهم با شخص دیگری درباره‌ی این مسئله مشورت کنم و...

- بیشتر وقت‌ها دلیلی که چرا طرف مقابل با شما قرارداد نمی‌بندد، بسیار قدرتمندتر از این است که چرا با شما قرارداد می‌بندد. بنابراین روی برطرف کردن موانعی که برای بستن قرارداد وجود دارد، تمرکز کنید. انکار کردن موانع و یا تاثیرات منفی، باعث معتبر شدن آن‌ها می‌شود، پس آشکارشان کنید.

- مطمئن باشید همه‌ی افرادی که با آن‌ها ملاقات می‌کنید، توسط دو انگیزه‌ی اصلی هدایت می‌شوند. هرچند شدت این انگیزه‌ها ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد: نیاز به احساس امنیت، نیاز به حس کنترل.

- کلید کار این است که در زمان صحبت کردن آرام باشید و لبخند بزنید. لبخند زدن حتی در مکالمه‌های تلفنی، در تونالیته‌ی صدا تأثیر خواهد گذاشت و طرف مقابل می‌تواند متوجه آن شود‌.

در بخشی از کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها می‌شنویم

هب کوهن توی کتاب پرفروش سال 1980 خودش، «شما می‌تونید درمورد هر چیزی مذاکره کنید» داستان اولین توافق کاری بزرگ خودش رو تعریف می‌کنه. زمانی که شرکت اونو برای مذاکره با یک تأمین‌کننده‌ی مواد اولیه به ژاپن فرستاد. وقتی هب به ژاپن رسید، طرف مقابلش از اون پرسید برای چه مدتی اونجا می‌مونه. کوهن گفت: یک هفته. برای هفت روز بعد، میزبان اونو با مهمانی‌ها، تورها، گردش‌ها و هر چیزی به‌جز مذاکره کردن سرگرم کرد. درواقع طرف مقابل کوهن صحبت‌های جدی رو تا وقتی که در شرف رفتن بود شروع نکرد. در واقع دو طرف جزئیات توافق رو توی مسیر به فرودگاه جمع‌بندی کردن. کوهن با این احساس ناخوشایند که بازی داده شده به آمریکا رسید. این که تحت فشار موعد مقرر موارد زیادی رو به اونا واگذار کرده. اگه به گذشته برمی‌گشت، موعد مقرر خودشو به اونا نمی‌گفت. کوهن دراین مورد می‌گه: اونا ضرب‌الاجل منو می‌دونستن ولی من ضرب‌الاجل اونا رو نمی‌دونستم. امروزه این ذهنیت همه‌جا وجود داره. پیدا کردن یک قانون ساده برای پیروی و فرض این که ضرب‌الاجل یک ضعف استراتژیکه، اکثر مذاکره‌کننده‌ها پیشنهاد کوهن رو قبول می‌کنن و آخرین تاریخ ممکن برای خودشونو پنهان می‌کنن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
18 دقیقه
بخش اول
17 دقیقه
بخش دوم
17 دقیقه
بخش سوم
15 دقیقه
بخش چهارم
17 دقیقه
بخش پنجم
18 دقیقه
بخش ششم
16 دقیقه
بخش هفتم
19 دقیقه
بخش هشتم
17 دقیقه
بخش نهم
15 دقیقه
بخش دهم
20 دقیقه
بخش یازدهم
17 دقیقه
بخش دوازدهم
17 دقیقه
بخش سیزدهم
16 دقیقه
بخش چهاردهم
18 دقیقه
بخش پانزدهم
20 دقیقه
بخش شانزدهم
16 دقیقه
بخش هفدهم
16 دقیقه
بخش هجدهم
17 دقیقه
بخش نوزدهم
15 دقیقه
بخش بیستم
17 دقیقه
بخش بیست‌ویکم
19 دقیقه
بخش بیست‌ودوم
16 دقیقه
بخش بیست‌وسوم
15 دقیقه
بخش بیست‌وچهارم
15 دقیقه
بخش بیست‌وپنجم
16 دقیقه
بخش بیست‌وششم
18 دقیقه
بخش بیست‌وهفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهمحمد معصومی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
148000 ت - 15.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

احمدرضا شیردل
۱۴۰۱/۱۱/۴
کتاب بنظر خوبی بود از کریس واس جا داشت کامل تر این باشه با این حال به نکاتی اشاره کرده بود که مفید واقع شد مثلا چطوری بگیم نه درحالی که کلمه نه رو به زبون نیاریم ایم شیوه زمانی که مشتری تخفیف میخواد ازمون بنظرم کارسازه یا تکنیک‌هایی ارائه شده توش که باعث میشه امتیاز‌هایی از طرف مقابلمون توی مذاکره بگیریم همین که میگه توافق نکردن بهتر از یه توافق بده و اینکه هنگام مذاکره باید آماده خارج شدن از روند مذاکره هم باشیم خودش یه نکته خیلی مهم بود توش در کل کتاب صوتی بود که از خریدش راضی بودم من ولی خیلی کلی گفته از درس‌هایی که توی این کتاب اشاره کرده هرکدومش رو میشه یه کتاب کرد ولی این کتاب خیلی خلاصه بیان کرده مطالب رو منتها مثال برای هر موضوعی داره امید وارم شماهم لذت ببرید
Reza Ardeshiri
۱۴۰۲/۲/۱۴
کریس واس بسیار باتجربه و عاشق این حرفه هستش، تکنیکایی که گفته میشه بسیار ساده اما کاربردیه و براحتی میتونید تمرین کنید...
مثلا من همیشه فکر میکردم باید تو مذاکره با دلیل و منطق طرف رو قانع کنی اما کری واس میگه اصل مذاکره بر پایه احساس هستش! یعنی بجای منطقی حرف زدن احساسات طرف رو بشناس، هدف بگیر و
در نهایت بووووم
انعکاس! یه تکنیک فوق العاده عالی که حتی میتونی فردی رو که حاضر به حرف زدن نیست رو به زور سلام‌میده به حرف بیاری!
اگه به هر دلیلی دوس مذاکره کننده خوبی باشی (بعنوان یه فروشنده، کارمند، وکیل، پلیس، مدیر، مشاور مالی شرکت وحتی بعنوان یه پارتنر!) این کتابو توصیه میکنم کتابی پر از تجربه ومثال‌های واقعی و که ادمو به وجد میاره... بشدت توصیه میکنم
هادی محمدی
۱۴۰۲/۸/۴
بسیار مرا در چند جلسه دادگاه یاری کرد این کتاب قبلا خودم متوجه ایرادم بودم در نحوه بیان کردن، بودم؛ چون طرف‌های مقابلم موضع گیری می‌کردنداما بعد از مطالعه و اجرا کمی از کتاب برطرف شد، مخصوصا پیاده سازی تکنیک آینه؛ امنیت را در رابطه برقرار کرد که مفید واقع شد برایم و.... پر کل میتوانم برای این کتاب بگویم که عالی بود در تجربه من.
پوریاسوارنژاد
۱۴۰۲/۵/۴
کتابی کاربردی و آموزنده در تمام مذاکرات و روابط اجتماعی است که مانند آچار فرانسه در تمام موقعیتها به کار می‌آید. لحن و صدای زیبای گوینده بسیار جذاب و گیراست. از شنیدن این کتاب سیر نمیشوم و تا بحال بیش از ۵ بار آن را گوش داده ام
پیمان
۱۴۰۲/۸/۶
کتاب بسیار آموزنده و‌ کاربردی برای حوزه‌های مختلفه، برای توسعه شخصی و‌ توانایی‌های مدیریتی در کسب و کار و زندگیست.
محب نجاری
۱۴۰۱/۸/۱۴
بیشتر بدرد کارگاهان و بازپرسها و اینجور مشاغل میخوره عامیانه و بدرد استفاده در روابط شخصی زیاد نمیخوره
حمید یزدان پناه
۱۴۰۲/۲/۱۹
کتاب خوبیه ولی کتاب مذاکره به روش اساتید هاروارد بهتر از اینه البته این نظر شخصی منه
ali akbari
۱۴۰۱/۹/۱۸
یه کتاب عالی و فوق العاده
مخصوص وقتی آخر هر فصل به صورت خلاصه هرچی که تو فصل گفته رو بهت میگه
امیر حسام قربانی
۱۴۰۱/۶/۱۲
بسیار تاثیر گذاره و خیلی کاربردیه و خیلی میتونه کمک‌کنه هم در زندگی شخصی آدم‌هر در کار و حرفه
Ali haji hosseini
۱۴۰۲/۲/۲۰
کتابی عالی و فوق العاده کاربردی. ترجمه‌ی خوب و همچنین خوانش خوب.
وحید اسدالهی
۱۴۰۱/۶/۲۳
کتاب خوبیه و میتوان از آن ب خوبی ازش استفاده کرد
امیر اردلان ابوالفتحی
۱۴۰۲/۸/۱۶
کناب متوسط در حوزه مذاکره
smh.haydari
۱۴۰۲/۸/۱۰
بد edit شده و گاهی جمله رو تکرار میکنه
Iman Sharifi
۱۴۰۱/۱۱/۲
تجربیات دقیق و کاربردی
فرج اله زند
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
کتاب خوبیه و نکات مهمی رو آموزش میده
مشاهده همه نظرات 15

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها

برای دریافت کتاب صوتی هنر پیروزی در هر مذاکره به روش حرفه‌ای‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.